sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Benzer bi durumda ben affetmeyi tercih ettim köpekler gibi pişmandı aylarca ağladı yalvardı son bi şans daha verdim kararımdan pişman değilim ama acı çekmeye devam ediyorum ağzıyla kuş tutsa yaranamaz artık bana hiçbirşey eskisi gibi olmuyor maalesef
Tekrarı halinde asla affetmeyeceğimi başına vura vura öğrettim terapiler gördük ama ne ben eski benim ne de o
Aramızdaki kavgalar huzursuzluklar azaldı çünkü bu suçluluk psikolojisi ilişkimizde bi denge sağladı kıymet bilir oldu eskiye nazaran
Vazgeçilmez sanıyordu kendini şimdi ben vazgeçilemeyen taraf oldum
Kıyaslamak ne kadar doğru bilmem ama bizimki 9 10 günlük bişeydi sizin 8 9 ay sürmüş pek pişman gözükmüyor adam
Affedeceksen bile boşanacam yapamam de o yalvarıp vazgeçirirse bi şans daha vermeye değer
Bizimki boşanma kelimesine tahammül edemiyordu hemen ağlayıp zırlamaya başlıyordu
Cinsel hayatımız iyi sanıyordum ben de senin gibi terapiye gidince pek de öyle olmadığını anladım birsürü tabumuz varmış yıkıyoruz tek tek
Bu olay bizim sorunlarımızın kaynağını görmemizi sağladı ben cinsel tatmin yaşayamadığım için doyumsuz talepkar gergin bi insana dönüşmüşüm meğer çok sık kavga ediyorduk şimdi birbirimizi anlamak için dinliyoruz
Çok karmaşık anlattım farkındayım ama bu durum zaten kendisi karmaşık yapacak birşey yok

O ihtiyacı sizinle giderseymis, çok saçma bir bahane.

Sızınkıde bir musibet bin nasihattan iyidir gibi olmuş,sevindim gayet güzel anlattın ayrıca

Bence öncelikle neden bir başka kadınla konuşma ihtiyacı duydu bunu bir sorgulamak gerekir. Kadın başka bir şehirde diyor bu onun söylediği fakat öyle olmayabilirde. Eşinizi siz bizlerden elbetteki çok daha iyi tanıyorsunuz bizim burda yaptığımız yorumlar ne kadar sağlıklı olur bilemiyorum tabi . Belki de sağlıklı düşünmediği bir süreçte ve böyle bir hata yaptı. Ne kadar pişman yaptığından ,hatasına sahip mi çıkıyor yoksa durumu telafi etmeye istekli mi. Belki de yeni bir heyecan arayışıydı. Öyle ise bile neden buna ihtiyaç duydu. İlişkinizde birşeylerin eksikliğini hissetti de onu tatmin çabası mıydı . Sakın yanlış anlamayın asla sizi suçlamıyor ve de yargılamıyorum. Onun bunu neden hangi psikoloji ile yaptığını anlamaya çalışıyorum. Evliliğinizi ve bu ilişkinin derinliğini bilmediğimden benim önerim öncelikle cevaplanmamış soruları netleştirmek. Eğer pişmansa ve sizde bir daha yapmayacağına dair bir kanaat oluştuysa ya da oluşursa bir aile terapisti ile görüşün. Bunu yapma sebebini çözemezseniz affetseniz bile tekrar yaşanma ihtimali yüksek. Boşanmak dışarıdan çok kolay söylenen ama yaşayan için çok ağır bir süreç. Eğer evliliğinizi kurtarmaya değer buluyorsanız yapıcı olmayı seçin. Ama mutlaka bir aile tepisti ile görüşün. Yalnız araştırın iyi bir terapist bulun. Çözemeyeceğinizden emin olduktan sonra ayrılma kararını alın. Sizin de ayrılsanız bile bir psikolojik desteğe ihtiyacınız olacaktır. Bunları bir değerlendirin derim. Eminim çok sıkıntılı günler geçiriyorsunuz Allah yardımcınız olsun.

Adam sizi aldatmış,yalan söylemiş,ve hala yalan söylüyor.Karar sizin.

Sızınkıde bir musibet bin nasihattan iyidir gibi olmuş,sevindim gayet güzel anlattın ayrıca
Teşekkürler
Adamın aylarca diline doladığı cümle buydu inanır mısın
"Bir musibet bin nasihatten iyidir"
Deyip durdu

+1000

Kapı ne tarafta ??

Siz terapiste gidip kurtarma derdindesiniz zannedersem
Hiç gerek yok .ilk defa birine net bir şekilde ayrıl diyorum burada .o da size denk geldi ....
Çünkü sadecr konuştum....sadece yazıştık...sadece 1 kere buluştuk...sadece bir kere elini tutum ....sadece 1 kere öpüştük .
Sadece sadece sadece
Daha da bişey demem anladiniz sanirim

Hiç bu Açıdan bakmamıştım çok mantıklı geliyor .

ayrıca hadi diyelim gerçekten hiç görüşmediler, görüşmeyecekler miydi sen yakalamasan?

Ben kaldıramazdım, siz kaldırıp hala cinselliğe devam ediyorsanız eşiniz mübarek günde doğmuş yatsın kalksın şükretsin karım beni boşayıp ele güne rezil etmedi diye.

telefonda +18 konusma yapmadıgını ne biliyorsunuz . saatlerce canım balım konusulmuyor.
ayrıca inandırıcı gelmedi bana uzakta demesi belliki evli biri karsıdakide.

telefonda havadan sudan konuşulmaz canım.. +18 konuşulur fotoğraf video vb. tatmin edici heyecanlar aranır..

iyi düşün taşın affetmeyi düşünüyorsan fazla kurcalama öğrendiğin her yeni bilgi canını acıtır affetmeni güçleştirir..

ama zaten çalışan bir kadınmışsın yolları ayırmak en mantıklısı gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…