sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

evet çok iyi özetlemişsin erkekler eğri büğrü yaratıklar bence. insanlığı bizden öğrenecekler. tabi doğru düzgün adamlar illa ki vardır ama çoğu eksik ve kusurlu.
ayrıca kadın yapıyorsa cidden kocasını sevmiyordur. erkek yapıyorsa karısını sevdiğinin henüz farkında değildir ve acaba daha iyileri vardı da kaçırdım mı düşüncesi içindedir. ama daha iyisi olmadığını anlaması için burnunun sürtülmesi lazım. ben hiç ceza vermesin demiyorum. çektirsin ama boşanmasın.
hem kıskanılacak kadar matah bi şey değil bu erkekler. kadın kıskanılmalı en çok. çünkü kadın çok değerli benim gözümde.
kısacası olaylara bakış açımız farklı. ama seninki kötü yada benimki kötü denemez.
sen de deme. farklı pencereden bakmayı dene

Cinsiyetçilik yapmayın.

Bu mantıkla, tecavüz davalarında ceza indirimi yapılması, iyi hal ve pişmanlıktan faydalanma ve hatta tecavüze uğrayana "Rızası vardı" deme, aynı mantık. Bilin istedim.

Aslında aldatan erkeği hadım edeceksin, aldatan kadını da daglayacaksin. Bir daha kimseyle evlenememe yasağı koyacaksın. Bir ay geciktirse nafakayı hapse atacaksın. İnsan olmayana insanlığı zorla ogreteceksin. Hayvanlar aldatmiyor, insansan sadık olacaksın , kufredesim geliyor aldatan insanlara

Ya tabiki de sadece konusmuyorlar. Nasil tanismislar ve uzaktaki bir kadina kendi aldigi telefon hattini nasil ulastirmis kargo ile mi? Guldurmesin. O 1 saat telefon gorusmelerinde de sadece sohbet edildigini dusunmuyorum ben. Daha acik yazmama gerek yok herhalde.

benim babam da yapmadı işte onu diyorum

Bu mantıkla, tecavüz davalarında ceza indirimi yapılması, iyi hal ve pişmanlıktan faydalanma ve hatta tecavüze uğrayana "Rızası vardı" deme, aynı mantık. Bilin istedim.
abi sen tecavüze rıza ya ne ara geldin. iki cinsiyetin doğasını anlattım sadece.

Telefonda vaaz vermediğine gore ...
Cinsel ıcerıklı konusuyorlardır.
Ben olsam asla kabul edemem

Esının uzerıne hattı kullandıgına gore gorusuyorlar yuz yuze

Kadınlar konuşmak ihtiyacı hisseder.
Erkeklerse, ancak amacına ulaşmak için konuşur.
Konuşmak, erkek için sadece araçtır.
Bu ikisinin sadece konuştuklarına su forumdaki hicbir kadın inanmaz. Bence sen de inanmıyorsun.
Diğer ayrintilar da bu tezi destekliyor. Durum ortada, bu olayın ayrıntıları mide bulandırır

Senin de hâlâ kocana güzelleme yapman garibime gitti. Bana cok ilgili cocuklara vs. diyerek. Sucluluk psikolojisindendir o. Aldatmis basbaya. Affedip affetmemek sana kalmis esin senin.

benim babam da yapmadı işte onu diyorum
Kardeş hani senin babanın doğasında varmış ya güya; ama annen engel olmuşta aldatmamış. Benim ki de baba; ama annem hiç çaba sarf etmedi, adamın karakteri sağlamdı çünkü. Erkek doğasında bu varın arkasına sığınmaya gerek yok diyorum; çünkü erkek doğasında bu yok, bizzat tüm ömrüm boyunca bunu bana gösteren bir adam vardı hayatımda "Babam."

sevgili konu sahibi,

hayatimda bircok kazik yemisimdir ancak hic bilmedigim bir sey aldatilmak. sorununuza empati kurarak yazabilecegim bir deneyimim yok, umarim da olmaz. ancak sunu soyleyebilirim ki; hayatta her sey affedilir de, hayatta hicbir sey affedilmez de.

affedecekseniz, yok sayip, konu dahi etmeden, yasanmamis sayarak yarinlari yasayin.
affetmeyecekseniz de cocuklarinizi rencide etmeden yolunuzu ayirin.

soyleyebilecegim tek sey budur. esranehir

%90 tanidiginiz yakin çevrenizden biriyle aldatılıyorsunuz yoksa neden soylemesin ki kim oldugunu. Konuştukları hattı bile kendi üstüne almış karşı taraf deşifre olmasın diye.
Bidaha guvenebilecekmisin emin olabilecekmisin aynı şeyi ve daha fazlasını yapmayacağına. Zor bir durum Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…