sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Genelde aldatma konusu açan kadınlar sonunda şöyle ağladı böyle yalvardı cok pisman falan yazarlar siz öyle bişey bile yazmamışsınız.Acı gerçek ama adamın pişman olduğu bile yok boşanma davası açarsanız üzülecegini bile sanmam.

Kadın büyük ihtimalle evli ve yakın cevrenizden.Ayrıca hat eşinizin üstüneyse en az bi kez buluşmus olmaları lazım mantıken ki eminim daha fazladır.Kim kime ilk buluşmada hat verir bariz önlem almışlar.

Boşanıp boşanmamak sizin gururunuza kalmış artık

Telefonda konuşup konuşup kadın kocanızı rahatlatıyormuş işte....
Eşiniz şu an evliliğini b*k yoluna götürdü farkında mı bilmem ama bence affetmeyin bitirin.
Güven bir kere gitti mi zor o iş devamında hep sıkıntı ve stres çeken taraf siz olucaksınız.
Yanii kısacası yıpranacaksınız... esranehir

çok yalvardı ayaklarıma kapandı özür diledi günlerdir köpek gibi peşimde.pişmanım diyor başakada birşey demiyor.Ayrıca tüm kredi ve bankamatik kartları bende durur birlikte çekeriz maaşımızı.kendisi böyle internet bankacılığı şifresi bile yoktur.ben de sürekli takip eder dururum hesap hareketlerini (çünkü bir kere dolandırıldık)2 hafta bir kursa katılmıştı kurs bu şehirdeydi başaka şehirden gelenler de vardı o dönem tanıştıklarını sonra da görüştüklerini sonra hattı gönderdiğini söylüyor.bu hattı sadece ikisi kullanıyormuş.Ben arayınca paniklemesi ondandır diye düşündüm ama tanıdığım biri olduğunu ben de düşünmüştüm.bir de çocuğumuza kayınvalidem baktı evimizde kv kb birlikte yaşadık o dönem ev hayatımız allak bullak oldu.konuşamaz bir şey paylaşamaz olduk.tek neden buymuş gibi geliyor.Öyle zor zamanları beraber atlattık ki bana hep destek oldu ben de ona yeri geldi 5 tl yi paylaştık işe giderken hep mutluyduk.bunu yapması bende şok etkisi yarattı.Ayrıca sizleri dinlemek iyi geldi.başka odada yatıyor ama gece uyurken kalkıp yanağımı okşayıp öpüyor beni uyuyor zannediyor ama uyku yok gözümde.

bu hattı sadece ikisi kullanıyormuş.Ben arayınca paniklemesi ondandır diye düşündüm
Sadece şuraya bir yorumum olacak, evet sadece ikisi kullanıyor olabilir; ama sırf bu dediğiniz sebepten olsa telefonu hiç açmazdı. Açıp, sesi duyunca panik yapmış, bunun tek nedeni sesinizi tanıyor olması.

çok iyi anlatmışsın benim için herkesin düşüncesi değerli ama attan düşen biri ancak attan düşeni anlar.ani karar versem onu evden atmıştım.o da benim kararımı bekliyor.günlerdir uyumuyor bir şey yemiyor.cinsellik yaşamadım kesinlikle diye yeminler ediyor.bilmiyorum ALLAHIM YARDIM ET..

Madem oyle kadinin kim oldugunu neden sakliyor
Kesinlikle cok yakindan tanidiginiz biri

Cinsellik de ayrilma sebebi benim icin, kendine hakim olamamis ezik diye düsünürdüm. Ama saatlerce ve aylarca sürek telefon konusmalari, duygusallik bence, bu beni cok kirardi.

Ha bu arada evet, kadını sizden çok düşünüyor ve onu koruma iç güdüsü ile böyle davranıyor. Uzakta vs yalanları da bu yüzden, adını saklaması, kim olduğunu söylememesi vs. Ona sizden daha çok kıymet veriyor; ama siz bilirsiniz tabi.

1 saat ne konuşmuş olabilir ki...
Ne yanii bu kadar?
Ne derdi varmışta hergün hergün uzuuun uzuuun konuşmuşlarr..
Yine söylüyorum, güven gitti mi üzülen ve yıpranan siz olucaksınız...

Kesinlikle katılıyorum... cevreden biri ve sesini tanımış yoksa neden kapatsin telefonu.

Affedilebilir bir şey değil .. Duygusal olarak bir şeyler yaşamış çok gurur kırıcı sizin açınızdan ve affedilirse ileriki zamanlarda boyutu da değişebilir

İlk önce neden böyle bir şey yaptığına dair bahaneler üretmeyi bırakmalısınız. O evde aynı şartlarda siz de yaşadınız. Yeri geldi konuşamaz içinizi dökemez oldunuz. Ama gidip başka heriflerle sanal seks yapma ahlaksızlığında bulunmadınız öyle değil mi?
Affederseniz suçlu siz olursunuz. İleride kabullendin şimdi ne bu tavırlar abartıyorsun diye sizi suçlayacak. Siz de hep hata bende kesin benim eksikliğim yüzünden diye kendinizde kusur arayacaksınız.

Size ve çocuklarınıza ihanet etti. İlgisini, sevgisini, zamanının en değerli kısmını başkalarına ayırmayı tercih ediyor. Bu bile soğuyup uzaklaşmak için yeterli bir sebep. Kaldı ki adam sanal seks yapmış bariz belli. Kim bilir yüz yüze de görüşmüşlerdir.
Böyle karaktersiz birinden eş mi olur?
Eşini aldatan biri yuvasını kendi elleriyle bile isteye dağıtmıştır. Ne size ne de çocuklarınıza sevgiyi geçtim saygısının bile olmadığının kanıtıdır bu.
Boşanın gitsin. İçinizde bütün birikenleri kusun ve bitirin bu ilişkiyi. Hiç çocuklarım demeyin. Yoldan geçen rastgele bir adamın verebileceği baba sevgisini bile veremez böyleleri.

Ne yaparsanız yapın ama bu evlilik artık düzelmez işin içinde ihanet var ha öyle ha böyle ihanet bu allah yardımcınız olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…