sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Hattı nasıl ona verdiğini düşünüyorsun? Görüşmedik lafına nasıl inandınız ilginç doğrusu :işsiz:
Aynısını sen yapsaydın seni ya döver ya küfür ederdi...
Eşinizin bu yaptığına doyumsuzluk, sizin ıyi niyetli psikolog bulmaniza da saflik denilir.
Boşanmak istemiyorsanız siz bilirsiniz.. 3.kişinin olduğu evlilik bence zaten çoktan bitmiştir :KK14:

Güven tek kullanimliktir. Bir kere güven yıkıldı mi tamiri imkansizdir. Siz esinize bir daha guvenebilecek misiniz? Yoksa her yaptığı seyin arkasinda birsey mi arayacaksınız artik?

tandıık biriyle mi konuştu acaba aklıma ilk o ihtimal geldi nedense...
boşan ya da boşanma diyemem sana kalmış bir karar ancak bu ilk vukuatı mı?

çok iyi anlatmışsın benim için herkesin düşüncesi değerli ama attan düşen biri ancak attan düşeni anlar.ani karar versem onu evden atmıştım.o da benim kararımı bekliyor.günlerdir uyumuyor bir şey yemiyor.cinsellik yaşamadım kesinlikle diye yeminler ediyor.bilmiyorum ALLAHIM YARDIM ET..
En doğru kararı sen verirsin belliki sağduyulusun içinden gelen sesi dinle her ilişki her birey kendine özeldir

ben olsam boşanmazdım. böyle şeyler olur. erkekler hep acaba içindeler sen farkını gösterirsen hata yaptığını anlar.
babam da annemle evlenmeden önce sevgilisine evlenirsem yine görüşürüz diye söz vermiş ama annem aklını başından aldığı için görüşmemiş.
yani cinsel anlamda değil her anlamda farkını göster ki zaten değerlisin.
inan ki çocuklu bi şekilde başka biriyle evlendiğine değmeyecek bir hata bu.

Kadının kullandığı hat eşinizin üzerine ise yüz yüze de görüşmüşlerdir muhtemelen. Kargoyla falan gonderecegini sanmiyorum. Kaldı ki, sadece telefonla konuşması bile bir aldatma.

Kabullenebilecek misiniz peki?

ben olsam boşanmazdım. böyle şeyler olur. erkekler hep acaba içindeler sen farkını gösterirsen hata yaptığını anlar.
babam da annemle evlenmeden önce sevgilisine evlenirsem yine görüşürüz diye söz vermiş ama annem aklını başından aldığı için görüşmemiş.

Cool story.

O zaman sizde bir erkek bulun konuşun bakalım o sizi bu kaadr normal karşılar mi? Hiç sanmıyorum. İlk yaptığı anda bence ayrılınca eğer kabul ederseniz bunu hep yapacak ama kararlı ve ciddi olduğunuzu görsün belki aklı başına gelir.Yarın benimde Yuvam olacak bilmiyorum daha fazladan yorum yapmam istemiyorum.

peki kadınların hayatı hep erkekleri eğitmekle, devamlı onlara doğru yolu, doğru şeyi göstermekle mi geçecek/geçmeli? aynı şeyi bu kadın yapsa emin olun ne kadınlık gururu kalırdı, ne anneliği, ne namusu ne de şerefi. ama erkek yaptığı zaman "erkek o, hep acaba içinde, bilmiyor yazık, sen doğrusunu göster ona" deniyor. kadının görevi erkeğin aklını başından almak filan yani size göre. bir erkeği annesi adam etmeli, karısı değil.

peki siz hiç "bir kere yapmış yine yapar" lafını duymadınız mı? mutlaka duymuşsunuzdur. kadın yapsa kimse "böyle şeyler olur" demezdi. herif bildiğiniz 2 çocuklu karısı dururken, ne karısından ne de çocuklarından utanmadan elin kadınıyla kim bilir ne muhabbetler çevirdi. aşağılığın teki yani, başkasına aşık olup gitse hadi neyse. evde karısı varken başka bir kadınla üstelik telefonda bunu yapacak kadar düşmüş. bu herifin bundan sonra ne kocalığından ne de babalığından hayır gelir benden söylemesi.

babanızın yaptığı şey de düpedüz karaktersizlik bu arada, cahillik ya da hata değil. çıkın o kafalardan artık. koşarak uzaklaşılması gereken bir zihniyet içindesiniz, bilin diye söyledim, zaten başka da söylenecek söz yok şu yoruma.

telefonda +18 konusma yapmadıgını ne biliyorsunuz . saatlerce canım balım konusulmuyor.
ayrıca inandırıcı gelmedi bana uzakta demesi belliki evli biri karsıdakide.
Aynen bence de yüksek olasılıkla evli. Kadın yoksa bu kadar neden korksun bir daha açmasın telefonu. Biliyor da demekki adamın evli olduğunu.
Hiç görüşmeden nasıl hat alinacakki, yalan söylüyor eşiniz konu sahibi.

yoo gayet çoğu erkeğin yapabileceği bi şey.
Yooo çoğu erkek diye genellemeyin. Şeref.z olanların yapabileceği bir şey.
Benim babam öyle bir adam değildi mesela, öyle olmaması için de annem hiçbir çaba harcamadı. Telefonunu küçükken çok kurcalardım, çok iyi hatırlıyorum, bizden hiçbir zaman hiçbir şeyini saklamadı. Beni bizzat kendi bırakıp-alırdı okuldan mesai saati biter bitmez, hatta lisede okul çıkışımda yanına gider 2 saat beklerdim mesaisi bitsin de birlikte dönelim diye. Dershanem akşamsa ben çıkana kadar arabada soğuk-kar olsa dahi beklerdi, kahveye bile gitmezdi beklemeye, ara ara dershane müdürü içeri çağırır, bazen de gelmezse çay götürüp, yanına giderdi. Ben kendi babamdan adamlığı böyle gördüm, bütün erkekler böyle diyerek bu tarz olayları normalleştirip, erkeklere de cesaret verip, durmayın. (Otobüs kullanmaktan rahatsız olduğum için bu alıp-bırakma olayını da ben istedim.)
Edit: kimi kadın-kız peşinde koşar, kimisi de evladının. Işte herkesin adamlığı ile ilgili bir durum bu.

Son düzenleme:

:işsiz:
Aferin, erkeğin doğasında var alt metni ile aldatılmayı normalleștirip bağrınıza basmaya devam edin karaktersizleri.

X