sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

Çalıştığı yerde tanıdığım insanlar var.Akşama kadar yalnız başına olduğunu söylüyor.burada da hep beraberiz.ne zaman görüşecekler mantıklı bir zaman aralığı bulamıyorum.Evli bir kadın olduğunu ben de düşündüm.
İki gündür hertür psikolojik baskıyı uyguladım kendi kardeşine söyledim şok oldu.Kv kb beni çok severler.görümce çık gel yanımıza biz her türlü arkandayız.diyorlar.ama kv ve kb bilmiyor yaşlı insanlar.suhnee sana katılıyorum bu da aldatma cinsellik olmasa bile.

okadar yorgunum ki mantıksız bir karar vermek istemiyorum yola devam etmek de mantıksız olabilir etmemek de.

Aslında değişecek çok şey var. O kadın sizin çevrenizden yani tanıdık biri muhtemelen, uzakta falan da değil, yüksek ihtimalle de evli. Kadının kocası için böyle bir önlem alınmış, sizin aradığınızda da sesinizden siz olduğunuzu anlayıp "arkadaşın" diyip, kapatması da sizin tanıdığınız biri olduğunu da destekliyor. Hat alıp-vermesi için de buluşmaları gerek, uzakta değil yani kadın. Cinsellik boyutuna çoktan geçmiş bile olabilirler.

Son düzenleme:

Bence bu kadın evli ve sadece hat degil telefonda almıştır eşiniz o kadına gibime geldi. Kredi kartı doküman bakın derim.
Ve siz o numarayı aradığınız da kadin sizi biliyor tanıyor gibime geldi.
Bu yakınınızdan biri olmasın. Esinizin israr ile söylememesi uzak demesi.
Bence uzakta aramayın derim esinizin konuştuğu kisiyi ben öyle hissettim.

Bence yakın çevrenizden biri olabilir. Ses tonu tanıdık gelmediyse sizin tanışmadığınız ama yine de çevrenizden olan biri olabilir.
Belki eşinizin bir arkadaşının eşi. Örneğin yani.

+1

Cinselliğin olmadığını bilmiyosun kı nasıl guvenıyosunda olmasabile diyosun.
Adam hattı almıs bı tanede telefon almıs göturmus kadına vermıs.
Bi düşün sence de sadece konustular mı ?

Allah aşkına HİÇ yüzyüze görüşmediği kadına nası hat almış? Kargoyla mı göndermiş? Ayrıca 8 9 ay öncesi hiç mi iş seyahatine gitmedi eşiniz bi düşünün. Eşinizin Anlattıkları hiç inanılası gelmedi bana. Eksiklikler var hikayede. Ayrıca bu ilişki belki 1 belki 2 senedir devam ediyor öyle düşünün hat 8 9 ay önce alındı. Öncesinde başka bi yerden haberleşiyorlardı.
Ve de inanın havadan sudan kimse kimseyle 1 saat konuşamaz her gün unutmayın bunu

Ne oluyor bu insanlara anlamış değilim...
konuşmaya ihtiyacı varsa sizinle konuşsaymış..
2 çocuklu adam macera peşinde koşmak nedir?

Konu sahibi siz de söylüyorsunuz zaten bu da aldatma. Her gün her gün 1 saat havadan Sudan muhabbet edilmez, biraz ötesi vardır.
Velev ki adam çok pişman ölüyor, bitiyor, devam etmeye karar verseniz siz bunu aşabilecek misiniz?
Aklınıza gelmeyecek mi? Yada nasıl güveneceksiniz bir daha yapmayacağına?
Ki adamın pişmanlığına dair de bir şey yazmadınız. Öylece kabullendi, akla zarar savunmasını yaptı ve bitti mi yani?
Sizi kaybetmekten korkar mı? Sizin düşündüğünüz kadar çocuklarınızı düşünür mü?
Ayrılık kararında önünüz daha aydınlık olur, en azından yapılacak şeyler belli, sonu belli.
Devam kararı ise riskli. önünüzü görmeniz daha zor. Buna değer bir kocanız var mı?

Nerden tanismislarda saatlerce konusmaya baslayabilmisler? Hat kadinin yanina ucmus mu? Siz aradiginizda, neden panikle arkadasim hatti demis kapatmis? Cok düsündüren sorular....... Ben o adam su icmeye tek basina gitse bile aklima bin türlü sey gelir güvenemem.....

Adam saatlerce başkasıyla görüşüyor. Eğer kadının uzakta olması ve cinsellik yaşamamış olabilme ihtimalini ileri sürecekseniz kusura bakmayın ama konuşmaya ihtiyacım vardı yalanını aldatan erkeklerin büyük bir çoğunluğu söyler.
Bal gibi aldatılmışsınız. Haaa affedersiniz veya affetmezsiniz o sizin bileceğiniz iş.
Şahsi fikrim ben evlilikte 2 şeyi istisnasız affetmem. Birincisi şiddet ikincisi aldatma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…