sakin ve mantıklı düşüne hanımlar yol gösterin ne yapmalıyım.ALDATILDIM:((

8 9 ay da hiç kısa bir süre değil. Bunlar bayağı birbirlerine mesai harcamışlar. Tabi ki yalnızca hava su konuşulmadı. Onların hayal gücüne kalmış artık ne konuştukları. Adam hala pişkin özür diledi mi mesela? Dilese de yemezler gerçi.. pişman değil sen bu durumu ortaya çıkarmasaydın atı alan üsküdarı geçerdi belki de çoktan geçmiştir. Çok sinirlendim çok!

farzedelim sadece konuştular, yine de bu ihanet benim için,
o adaman bidaha güvenemem, söylediklerine inanamam,
ellerini tutamam, dokunamam, midem bulanır, acaba benimleyken onu mu düşünüyor diye kafayı yerim,
bidaha seni seviyorum diyemem, o dese de inanamam, başımı yaslayamam mesela,
çocuklaımı böyle sevgisiz bir ortamda büyütmektense babasız büyütmeyi tercih ederim, o yüzden asla bir şans daha vermem, boşanırım.
+1000

Buralara konu açacak hale geldiyseniz sizin de konuşmaya ihtiyacınız var demektir. "Konuşmaya ihtiyacım var." diyerek siz de bir telefon arkadaşı bulun bakalım, o zaman eşiniz size neler yapıyor...

Ayrıca birkaç arkadaşın da belirttiği gibi "o kadın" hiç de uzaklarda değil bence; çevrenizde bir yerlerde.

Zihnen aldatma varsa bitmistir bu olay
Sizinle konusabilirdi ama yok beyefendi aksiyon heyecan ariyor
Telefonda fantezi yapmis olabilirler en iyi ihtimal bu. Cocuklariniz babasiz buyuyemezler diye dusunmeyin mutsuz bir anneyle de buyumek istemezler emin olun.

Çalıştığı yerde tanıdığım insanlar var.Akşama kadar yalnız başına olduğunu söylüyor.burada da hep beraberiz.ne zaman görüşecekler mantıklı bir zaman aralığı bulamıyorum.Evli bir kadın olduğunu ben de düşündüm.
İki gündür hertür psikolojik baskıyı uyguladım kendi kardeşine söyledim şok oldu.Kv kb beni çok severler.görümce çık gel yanımıza biz her türlü arkandayız.diyorlar.ama kv ve kb bilmiyor yaşlı insanlar.suhnee sana katılıyorum bu da aldatma cinsellik olmasa bile.
Canım herkes yazmış cinsellik olmadığını nerden biliyorsun, telefon da bile o tarz konuşmuş olabilirler. Ki olmasa bile bu da aldatma..

Ben eşimin (büyük konuşmayım ama ) böyle bi durumunu yakalasam geri dönüşüm olmaz, 4 çocuğum var benim.
Sebebini de söyleyim mi , babam annemi çok aldattı, annemde ayrılamadı çok zayıftı ona karşı, ama hep bizi bahane etti, sonra affedildiği için tekrarladı bu aldatmalar. şimdi ikisini de sevmiyorum, kocaman kadınım, nefret öfke her tür evreden geçtikten sonra yaşım ilerledikçe hissizlik aldı yerini ..
Yinede sen bilirsin ama güven gitti mi bi kere eskisi gibi olmaz hiçbirşey. Seni gerçekten sevse değer verse yapmazdı bunu, seni kandıran adamla da bir arada durmak ne kadar mantıklı..

13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?
mantıklı olan boşanmanız. işin duygusal boyutunu bir yana bırakın bence...

Bu hat esinizin ustume olduguma gore is baya ilerlermi sadece telefonda konustugu gormedigi birine kimse ustune hat cikartmaz.erkekler sandigimiz kadar saf degil. Esin iyi bir baba olabilir ama asla iyi bir koca degil.evlilikte sadece cocuk icin yapilmaz sevismek ocin devam ettirilmez.yatakta iyi cocuga iyi diye bu onun karaktersizligini kapatmaz. Ayni olay benimde basima gelebilir ama ben VEdeBU VEdeBU dedigi gibi karsisinda ezik duramam.

kadın başka şehirdeyse hattı kadına nasıl vermiş ya da kadın hattı aldıysa eşinizin kimliği olması gerek :işsiz:
mutluyduk, cinsel hayatımız da iyiydi diyorsunuz, kötü olsaydı mutsuz olsaydınız bu eşinize sizi aldatma hakkını verecek miydi :KK12: boşansın ne halt yerse yesin.

Sadece tlf konuştum demesi sizi rahatlattı mı ? Ne olursa olsun cinsellik olmasa da bu aldatmadır.( yokluğundan da emin değilsiniz) . Bence bu durumu sindiremezsiniz. Hergün aralarında ne geçtiğini düşünüp düşünüp kendinizi yoracaksınız. Birdaha yapmaz diye kendinizi avutacaksınız.Acaba yaptımı , hala görüşüyormu diye yıllarınızı heba edeceksiniz vs.bu huzursuz durumunuz çocuklarınıza da yansıyacak ve onlar için bozmadığınız düzen aslında herkesi mutsuz edecek.2. Seçenekse ben bunu hazmedemem deyip gururlu bir şekilde anlaşmalı boşanmak. tekrar bir düzen kurmak çok zor ama bu şekilde yaşamınızı devam ettirmekte zor

Merak ettiğimden soruyorum, eşinizin adına olan bir hattın telefon dökümlerini nasıl alabildiniz ?

13 yıllık evliyim.2 evladım var Allah bağışlasın.Herkesin olduğu gibi zaman zaman inişli çıkışlı ama mutlu olduğunu düşündüğüm ve hissettiğim bir evliliğim var....dı.Eşim tabiri caizse dağın başında görev yapan biri ve yalnız çalışıyor.ben de çalışıyorum.Son 8-9 aydır saat sabah 10 ile 12 arasında ne zaman arasaan 1 saat meşgul telefonu.Sorunca da kızıyor arkadaşımla konuştum falan diyordu.Artık son zamanlar şüpheleniyorum diye şaka yollu takılmaya başladım.Ama içimede bir kurt düştü.Aradım ,araştırdım bir telefon numarasıyla uzun uzun konuştuğunu nerdeyse hergün o saatler arasında konuştuğunu öğrendim telefon dökümlerinden.Sonra o saat dilimlerinde o telefonu aradım.bir kadın çıktı.kiminle görüşüyorum dediğimde bu telefon benim değil arkadaşımı vereyim dedi ve telefonu kapattı kapatış o kapatış.bir daha da açmadı.eşimin üzerine olan hatları sorgulatmak aklıma geldi bir de baktım bu hat eşimin üzerine.bu telefon face de watsuppada kayıtlı değil.Muhtemelen yalnızca birbirleriyle konuşmak için alınmış bir hat.Sonuç olarak eşime bunları tek tek önüne koydum tabiki kabul etti.Ama ben sadece telefonda konuşuyorum konuşmaya ihtiyacım vardı.Seninle de konuşamıyorduk onunla konuşmak beni rahatlatıyordu dedi.o kişinin uzakta bir şehirde olduğunu söyledi.nitekim kadınla görüşebileceği saatleri hesap ediyorum işten dönüşte çocukları okuldan alıyor sonra gelip beni alıyor zaten.cinsel açıdan da bir sıkıntımız yok .ilgisi bu yönden hiç azalmadı.çocuklarıyla da ilgili benden çok takip eder çocukları o kadar.kim olduğunu söylemiyor sanki bilsem bir şey mi değişecek yooo.sonuçta bu da aldatmak ne yapacağımı bilmiyorum.bir yanda gururum bir yanda çocuklarım...Babalarına çok da bağlılar..aile terapisine gitmeyi istiyorum benim de psikolojim bozuldu..siz olsanız ne yaparsınız?
Zaten babaları başlarında değilmişki siz kendi gururunuzu düşünün o adamla aynı yastığa baş koycakmısınız

Yeni hayat kurma planınız yoksa fikre de ihtiyacınız yok aslında zaten tek seçenğiniz kalıyor

X