Sakarya yeniden buluşuyor

kızlar eğer yetişebilirsem gelmeye çalışacağım :eek:ama olmazsa resimlerle yetincez artık.:nazar:.

roşum,haydeç,yeşilgözlüm,boşver,beyaztoprak,gümüşboncuk,myhope,ben kısmetsiz kedi,nilly
başka varmıııııııı

sonunda tatlıya baylanmasına sevindim arkadaşlar hepberaber olunca herşey güzel oluyor gümüşüm dikkat et kendine üşütdün her halde ve beyazın bugün sesi hiç çıkmadı nerelerdesin huuuu değişiklik olursa bildirin kızlar iyi geceler

oohh ne güsel herkesler geliyo bende son anda bi pürüz çıkmazsa geliciiim inşallah :eek:

az önce beyazla konuştuk girememiş nete geliyo oda inşallah yeri anlattım
saat birde başlıcaz lak lak etmeye:)
bim aralığı patska cafede saat birde
görüşürüz kızlar:KK66:

yaa kızlar saat kaça kadar oturdunuz?bu kadar talihsizlik olmaz yaaa,buluşma haberlerini duyunca tamam dedim bu sefer engelim yok giderim artık,hi gelicem yazmadım bilerek çünkü her buluşma gününde bi engelim çıkıyor,bende düşündüm aniden gidersem bi engel çıkmaz herhalde,amaaaaaa
bu sabah ablam aradı ve çarşıdayız sana geliyoruz dedi:KK43: yani yeğenimi çok özlüyorum o yüzden çok sevindim e tabii ablamı gördüğümede çok sevindim ama sizleri yine göremedim,yine tanışamadık
hatta aradığında düşünmüştüm ablamla beraber çıkarız çarşıya kızların yanına da uğrarım demiştim ama ablam eltisi ve eltisinin kardeşiyle gelince yine hayellerim suya düştü,saat 5 te filan çıktım çarşıya
ama o saatte dağılmış olduğunuzu düşünerek girmedim cafeye,dışardan eşime gösterdim:bak bizim kızlar bugün buarada toplandı :KK43:hee brde eşim izin vermişti yani dün akşam sordum sen bilirsin dedi,zaten kısıtlamaz hiçbirşeyden ama,daha önce tanışmadığım insanlarla özel olrak buluşmama takılabilir diyordum,ama takılmadı canım kocacım,kaderin ağı takıldı yinee,off kafanızı şişirdim değilmi,ama yaa valla çok üzüldüm

yani canocuum çatlattın bisi he...
pazar keyfine mola verivee de fotoları görelim minik serçe seniii...

:)
kızlar ben footoları image yukledim konuyu açıcam da fazlaca toplu resim yok bende
nillyi bekliyorum fotograf yolluyacak diyeeeeeee

sinyora yanis endeki de varya kör talihhh
başka işlerde boyle olmasın talihin :)

kızlaaaar hani resimler ben gitdim düğünleri, yaptım geldim kız hani resimler benden sonra neler yaptınız neolur anlatın

abla senden sonra biraz daha oturduk parkta sonra en son beyaz ben boşver kaldık
resim falan çekildik lak lak ettik sonra caddeye yürüdük boşveri ugurladık biz beyazla yine sekize kadar beraberdik
çok güzel bir gün oldu teşekkürediyorum hepinize
resim olayına gelince geç gelince akşam yukleyemedim siteye
sonra bende fazla toplu resim yok nillyden haydeçten alayım diye bekledim
derkennnnn öylede boylede yuklim elimdekileri dedim bu sfer sitede sorun oldu
o arada çocuklar fotografları görünce bizde kent parka gidicez diye tutturdular parka çıktık
derkennnn:)
anca geldim
bu arada da nilly gelmiş fotografları yollamayamamış tabi şimdi de o yok:)))))))
ayhh kaldık böle yarım anlıcann:)

X