Sakallı Gelin..

tedavi olunacak bişi..bu sebepten boşanmak da ilginçç.ayrıca o kıllar evlenmeden önce belli olmuyomuymuş...

kocada da hata var,ama en büyük hata gelinde,neden evlenmeden söylememişki,böyle daha mı iyi oldu??
sanki ''beni bu sakallı halimle kimse almaz,hazır birini bulmuşken,gerçekleri söylemeden nikahı bastırayım'' gibi olmuş.

yazık yaa kim isterki böyle bişeyin olmasını kocasınınkide saçmalık bence en küçük şeyden kız evinemi gönderilirmiş bahane olacak yaa işte herşeyin hayırlısını versin rabbim.

aman ne kötü yaa.hadi kendi başlarına gelse sonradan.
benim eltim tertemizdi evlendiğinde ama şimdi bayağa sakallı oldu.lazerle yaktırdığı halde bile azalmadı.napıyor oda ayda bir ağdayla alıyor.yani işinde ,eşliğinde bir eksikliği yokken şimdi kocası arızamı çıkartsın yani. temiz olur,güzel,sağlam olur,allah korusun sonradan kaza gecirir sakat kalır.
niye bu insanlar böyle davranır ki.

o kaynana da oğluda zor bulur.gelin.bulsada allah başka yerden cektirir.
üzümün çöpü,armudun sapı misali ooooooooooo zor

Ben kizin sakkali olmasina sasirmadim çünkû bizim burda çok kiz var öyle maalessef ve ne yazikki insan tiksiniyor. Benim tanidiklarim hepsi evli. Ya kizlar resmen sakkal yaaa:nazar: ne kadar lazerle tedavi görseler bile doktor demiski yine çikar yine çikar....
Acaba diyorum esim saka vurarak sabahlari esleriyle beraber tiras oluyorlarkaydirigubbakcemile3 SAkasi bile kôtü, neyse, ama o adamin yaptigida normal degil, dogru ya alirken gôzû nerdeydi, tiras olsa bile çikan yerler belli!!!!:uhm: Kiza acidim vallah, yazik olmus
:çok üzgünüm:

ne varmışta bunda ikisi birden olurlar traş . şakası bi yana bu durumda olmayı kızda olmak istemezdi sanırım. öyle yapacagına eşine epilasyon yaptırsalarmış keşke.

Ben kizin sakkali olmasina sasirmadim çünkû bizim burda çok kiz var öyle maalessef ve ne yazikki insan tiksiniyor. Benim tanidiklarim hepsi evli. Ya kizlar resmen sakkal yaaa:nazar: ne kadar lazerle tedavi görseler bile doktor demiski yine çikar yine çikar....
Acaba diyorum esim saka vurarak sabahlari esleriyle beraber tiras oluyorlarkaydirigubbakcemile3 SAkasi bile kôtü, neyse, ama o adamin yaptigida normal degil, dogru ya alirken gôzû nerdeydi, tiras olsa bile çikan yerler belli!!!!:uhm: Kiza acidim vallah, yazik olmus:çok üzgünüm:

Allah Allah hormonel tedavi ile düzelmiyormu bu yazık :nazar:

Bence buişte bi iş var heleki jiletle temizliyorsa belli olmaması münkün değilyaa-tatlicadiarzu-

Bu birçok kadının sorunu temizliğini yaptıktan sakallı sakallı gezmedikten sonra sorun olmaması lazım :1ninca:

yazık cok uzuldum..

işte toplum baskısı,insanların evlenmeden once beraber yasayamamaları(hala tabu bu ulkede),birbirlerini çok yakından tanıyamamaları. sonra daha 6 ay gecmeden bosanan insanlar.binlerce kez duyduk o veya bu sebepten. erkeğe bişey olmuyor bu ulkede 3 kere bosansın,yası 50 olsun gencecik kadın alıyorlar ama ya gencecik kızlar?hemen dul yaftası yapıstırılıyor!kız anneleri babaları acaba çok mu mutlu olurlar bu duruma?yazık çok yazık..............................

bence damat annesine inat olsun diye bahane etmis. yani benim bulduklarimi begenmedin, sen de bula bula bunu bildun, al geri gonderiyorum diye.

bence hakim bosamasin. ne bu cocuk oyuncagi mi? iyice tanisaymis bilseymis. gunah degil mi kiza. Allah vermesin kimsenin basina yarabiim.

Benim annemin kuzeninin konustugu bir cocuk varmis. mustakbel kayinvalide gozluklu diye teyzemi istememis. sonra baskasini almis ogluna. torunu olmus. kiz. ileri derecede gozleri bozuk.

e simdi o cocugun gunahi ne?

yani bazi seyleri Allah'tan bilip tevekkul etmek lazim.

kızlar tabiikide kızı sakalı diye dışlamaları çok yanlış ama kızın da baştan böyle bir sorunu olduğunu söylememesi insanları kandırması doğru mu sizce?

ya hadi anladık böyle bir sorunu var da kızın.
traş olmak ne demek ya..
bunun binbir türlü yolu var.
epilasyonla alsın,e hadi olmadı kurtulmak için lazer epilasyon da mı yapamamış.
bir çeyizini eksik alırdı,daha az mı önemli yani....

bunu okuyunca cok fena midem bulandi nedense, keske okumasaydim

Canım Kadının traş olmasına mı insanların böyle bir hastalığa böyle davranmasına mı miden bulandı.Bence adamın davranışı çok mide bulandırıcı.Sonuçta bu bir hastalık ve nikahı altındaki bir insanı bu kadar rencide etmesi çok yanlış,çirkin,günah.
Önceden böyle birşeyi söylememesi bence yanlış değil çünkü eminim bundan çoooook utanıyordur.Bu saatten sonra boşanmaları dodğru olur.Çünkü karısının açığını yakalar yakalamaz annesine şikayet eden adamdan adam olmaz zaten.Çok üzgünüm çoook

ya benim hormon bozuklu olmamasına rağmen ilk yüzümü aldırdıktan sonra çene kısmında tüyler çıkmaya başladı ve süreklide alıyorum ne yapabilirim ki bişey fayda etmiyor. bunun için boşanılırmı hayret birşey. birçok kadında olan bir durum. bence bahanedir o ilk gece birleşemedilerse oğullarında bir sorun vardır kapatmak için kıza çamur atmışlardır. ana kuzusu bir adamla bir ömür geçermi yaa aman alalh korusun

valla ne yalan söyliyim kıza çok üzüldüm napsın yani çıkıyosa sakalı
ama traş olmak da ne ya lazerle yada başka bişeyle alsaydı ..
kaynana öyle seçerse onu istemem bunu istemem al sana böyle gelin otursun oturduğu yerde

bunu okuyunca cok fena midem bulandi nedense, keske okumasaydim

çok günah bence mide bulanacak ne var allaha dua ette senin başına vermesin bence bendede hormon bozuklugu var hormon bozuklugu var die evlenecekmiyiz yani ha o kızcagız gibi sakalım bıyım yok ama olabilirde allahtan gelen bi hastalık allah affetsin bence yazık bi insanın hastalıgıyla dalga geçilmezkaydirigubbakcemile

Sakal için yaptıklarına bak insanların.Allahım neler görücez daha.Nasıl insanlar var ya.İnsanın elinde mi bu.Hiç mi korku yok bunlarda nsl ilerde hesap veririm diye.Keşke her şey sakal gibi olsa.Sakalı olmaz ama kişiliği berbat olur.Ama onu el üstünde tutarlar:eek:klava:Böyle evine göndereceğine büyüklük yapıp kızın kusurunu kapatıp lazer yaptırmasına,tedavi olmasına önayak olsaydı.Gerçek insanlık bu işte.

ay yazık ama gelinin sucu ne? o mu istedi sanki sakalı olmasını :çok üzgünüm:
bu yüzden eş boşanır mı yaa çok günah bence yasakkelime
herkesin başına gelebilicek birşey
tedavi olur geçerdi nolacak :sm_confused:
+ yani kör müymüş bunlar düğün gününe kadar farketmemişler mi?

yani yorumuna bayıldım ama bence kıldan kökten bir mevzu degil bu bence konu yalan söylenmesi veya olan bir rahatsızlıgın gizlenmesi o derecede hormon bozuklugu olan bir kadının gebe kalamama riski de hayli yüksektir bir de laser diye birşey var benim kocam da degil tüyden nefret etmek adam tiksiniyo bu yapı meselesi çok hassas beyler de :tomato:

İşte ben bu yüzden böyle mantık evliliklerine karşıyım. O çocuk o kızı sevseydi aşık olsaydı bu kusurunu görmicekti bile ! Ya da yardımcı olacaktı ! Ne kadar korkunç. Git sen kızı eve bırak ! Tövbe tövbe ! Demekki kızı zoraki almış bu çocuk. Sırf anne hatırı için.

Merak ediyorum o oğlanın her yeri düzgünmüymüş ! Ne kadar zalim ! Çok öfekelendim.

Herkes aşık olduğu ile evlensin kardeşim. En azından başına birşey geldiğinde katlanırsın seviyorum diyerek.

Bazen anne babalar da hata yapabiliyor !

:enbuyukkk:

kızlar tabiikide kızı sakalı diye dışlamaları çok yanlış ama kızın da baştan böyle bir sorunu olduğunu söylememesi insanları kandırması doğru mu sizce?

şöyle mi demesi gerekekirdi ?

" merhaba, ben sevecen iyi yemek yapan partnerime iyi eş olabilen biriyim. Haa, bir de şey... sakallarım çıkıyor. Traş oluyorum " :1no2:

olmaz olmaz !!! Demekki oğlan ile kız birbilerini yeterince tanımadan evlenmişler. Oğlan zamanla anlayabilirdi !

bu ne nereden bulduysan oraya geri götür diye... yaww kardeşim hormon düzensizliğinden yüzünde kıllanma olabilir. sen kimsin ki kimi gönderiyon ulannnnn ben olacaktım o gelinin yerinde varya donlarına kadar alırdım ellerinden şahsiyetsize bak kızcağızı nasıl aşağılamış... ayyy sinirlerim zıpladı

X