Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

günaydınnn kızlaaaar :) acayip mutluyum ve mutluluğumu hemen sizle paylaşmak istiyorum heyecandan yazamadım bile

başlangıç : 28.04.2013 74.2

06.05.2013 72.2

2 kilooooo vermişimmmmmmmmmmmmm

Son düzenleme:

tebrikler canım 25 gunde çok ıyı bır kilo veriş bence..

youtuba zumba e01 yaz çıkıyor mavi giyen bir bayan hareketli bir müzik süper..........

günaydınnn kızlaaaar :) acayip mutluyum ve mutluluğumu hemen sizle paylaşmak istiyorum heyecandan yazamadım bile

06.05.2013 72.2

tebrikler...

ben de bugun çok mutluyummm her gun tartılıyorum ama bu sabah daha da farklı çıktı..

gerçekten hafta sonu kaçamak yapmayınca oluyormuş yaw

06.05.2013 72.2

tebriklerrrrrrrrrrrrr daha daha kilo vermelereeeeeeeeeeeeeee
tebrikler canım 25 gunde çok ıyı bır kilo veriş bence..

youtuba zumba e01 yaz çıkıyor mavi giyen bir bayan hareketli bir müzik süper..........
yok cnm youtube kaldırmış şimdi baktım açmıyo ondan yazdım belki linki vardır başkasında diye:26:

tebrikler...

ben de bugun çok mutluyummm her gun tartılıyorum ama bu sabah daha da farklı çıktı..

gerçekten hafta sonu kaçamak yapmayınca oluyormuş yaw

ben doğumgününde pasta yedim ayıptır söylemesi sonrasında çok acı çektim dün baya spor yaptımm neyseki kiloma yansımamış diyorumm :)))

aaay çok fenayımmm hemen cetvelimi yeniledimmm gömemiş kilo vermişş gibi oldu buu

aaay çok fenayımmm hemen cetvelimi yeniledimmm gömemiş kilo vermişş gibi oldu buu

şekerim fenalıktan dğil insan çok mutlu oluyo hemen değiştiresi geliyo hele ben 1 gr bile versem heemn değiştirmek istiyorum ya devamı gelsin sıra ebnde bende 2 .ci listede inş bol bol çizelgemi değiştiririmmmmmmmmmmmmm

dimiii.. çünkü ben ilk aradığımda var görmüştüm hatta baktım aynı kadın heralde aynısı dedim indirmedim..
sonra arman dedi ki onda farklı hareketler var dun indireyım dedim bulamadım öff

bende bulamadım ya çok sinirliyim nasıl ulaşacam bilmiorum

tebriklerr canımm Darısı bizeee

merhaba aranıza yeni katıldım bir kaç sorum olacak daha önceki sayfaların hepsine bakamadım daha önce sorulduysa kusuruma bakmayın :) öncelikle hepinize kolay gelsin istediğiniz kilolara hemen ulaşırsınız inşallah :*

geleyim sorularıma

bu diyet sadece 3 listeden mi oluşuyor? yani 4 listeye çıkmıyor herhalde ? istediğimiz kiloya ulaşamadık ama azimle ulaşmak istiyoruz ve bu 3 listeyide bitirdik, tekrar başa sarmamız mı gerekiyor?

bende bugün itibariyle başladım umarım kilo verebilirim, diyetin yanında sporda yapıyorum :) bana önerebileceğiniz ipuçları var mı ?

paçanga böreği haa,vay bee,afiyet canımm.bak canım istedi işte,olsada yesem

tatlım kilo almamışsın hiç yoktan bu da güzel,kiloyu korumakta önemli çünkü

hem biliosunki kilo azaldıkça daha az kilo vermeye başlıosun,onu da atlamamak lazım

Son düzenleme:

06.05.2013 72.2

bu mutluluğunla bizde mutlu oluyoruz canımm tebrik ederim. inşalaha daha çok çok verecez kiloları,kaçamakta yapmasak daha güzel olcaka ama olmuo işte

tatlım aramıza hoşgeldin liste 5 listeden oluşuyo sayfayı açan arkadaşşımız yaptıkça listeyi yazıyor güzelim
5 listeden sonra istersen gene başa dönersin ama zaten gerek kalmaz bak bizlere 1..ci listeden hemen 4 5 kilo vermeye başladık gel sende katıl zayıfla şekerim
bide çizelge yaparsan ii olur bizrbirimize baka baka daha motive oluyoruz cnm benim hadi kolay gele bol bol --- ler göresinnnnnnnn

Son düzenleme:

evet gerçekten öyleyim canımm baya mutluyum inşallah inşallah bol bol kilo kaybı diliyorummm birazdan hazırlanıp okula gidecğim 3 e kadar dersim var akşam da bisiklet sürmeyi planlıyorumm

bu mutluluğunla bizde mutlu oluyoruz canımm tebrik ederim. inşalaha daha çok çok verecez kiloları,kaçamakta yapmasak daha güzel olcaka ama olmuo işte

çok sağol canımm iyiki varsınızz burayı çok sevdimm kaçamaklar da evet yapmasak olmuyor yapsak pişman oluyoruz ufacıklardan bişey olmaz sanırım ama tabiki en iyisi hiç yapmamak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…