Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

normalde hiç yoktu. dün beni öptükten sonra bir elektrik bi bişey oldu, elini tutsam bile ben onu öpmek istedim itiraf ediyorum :26: ama öpmedim, sonra el ele yürüdük içim böyle kıpır kıpır oldu

kızlar bu arada bugün dolunay epilasyonu günü . adetli değilseniz ve adetinize 1-2 gün yoksa hemen epilasyon yapın

kızlar bu arada bugün dolunay epilasyonu günü . adetli değilseniz ve adetinize 1-2 gün yoksa hemen epilasyon yapın

akrepcik senin dolunay epilasyonunu okudum biraz. çok mantıklı geldi şöyleki şu an hiç yeme isteğim yok, porsiyonları azalttım. Bende dün heryerime epilasyon yaptım. Umarım buda işe yarar ve azalır. Bu kadınların çilesi hiç bitmezmi yaaa? Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, bundan sonra takipçinim.

Rica ederim canım, hayır dualarınız yetiyor benim için

Tebrik ediyorum öncelikle. Kim bilir ne kadar güzel olmuşsundur resmini görmek istiyorum. Bir keresinde annemin kuzeni bir kürtle evleniyordu. Kınaya gittik kürtçe halaylar çaldı bilmiyorduk ama oynadık kız tarafından bakıp.

Ay son dediğine çok güldüm. Teyzem çıktı çok iyi Allah'a bin şükür. Valla gördüm ya 6'lı rakamları artık ölsem de gam yemem. Nasıl mutlu oldum anlatamam. Bu hafta herkes çok mutlu oldu tartıdaki sonuçları görünce inşallah hep böyle oluruz.

Evet karadenizliler öyle yapıyor baya önceden depo yapıyorlar ileride sıkışmamak için.

Çok teşekkür ederim tatlım sen de görmüşsün 6'ları ben de seni tebrik ediyorum. Canım benim.

Saatleri kendinize göre ayarlayabilirsiniz tabii. Spor yeni başladım ben de yapmaya.

kardeşim bugün unutmazsa fotoları bilgisayara atacak, yarın sabah geldiğimde albüm açarım kısmetse. tabi unutmazsa hanımefendi

ayy azalır mı ki bu dönem yapınca?

gerçi ben lazere gidiyrum azalma var ama gimediğim bölgelerde uygulayayım ben de bari :)

akşam hiç aklımdan çıkmadı bi de :26: aşık mı oldum acaba:44: aslında herşey o öptükten sonra oldu böyle bi kıvılcım gibi bişey oldu ya

yaa ne güzel heyecanlar bunlar...keşke on yıl sonra da böyle kalsa

orda haklısın beim abime biz neler istedikte evlenene kadar hiç bişey yapamadık cnm :44:
herkese yaradan huzurlu geçim versin altın avadanlık boş yeri gelince insanın gözü hiçç bişey görmüyo cnm

canım çok haklısın önce sağık sonra huzur versin.. ama para olmadan da huzur olmuyor kolay kolay..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…