Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

öptü ama ben karşılık vermedim :KK16: en azından imam nikahı şart ( hafta içi imam nikahımız kıylacak :KK53: ). ama dudakları çok sevimli gibi geldi, ay tamam utandım :KK17:

oyy kuzuuu utanmış canım benimm,utanma kuzu bak 3 ay kalmış sadece,imam nikahınızda kıyılacak,bizim daha seneye temmuzda düğün :KK50: nese imam nikahından snr ki öpücükte karşılık veririsin artıkk :KK9: öle daha tatlı olur belki de :KK52:

Utanmana gerek yok ki, evlenmeden önce ufak ufak, ten uyumu yoklamaları iyidir bence:KK9:.
Cinsellik evlilikte her şey demek değil belki, ama çok önemli olduğu da inkâr edilemez.
Zaten onun dışındaki her şey, normal bir ev arkadaşı ile de yapılabilir.
Bu yüzden de en azından;
"eli eline, dizi dizine, gözü gözüne değdiğinde için titriyor mu?" bir bakmak lâzım:KK9:.

kesinlikle katılıyorum :KK9: tabiki fazla yakınlaşmadan bahsetmiyoruz ama öpücüktende bişe olmaz heralde :26: evlendikten snr aynı yatakta yatacaksın,hiç yoktan sevdiğin heycanlandığın istediğin birinin oması çoook önemli,oyüzden azcık öpsün bişe olmaz,sende biraz sevip sevmeyeceğini tartmış olursun :KK9: kız ben diorum ama ben öptürmedim ,çok utandım,kafamı çevirdim hemen kalktım :KK17:o da bidaha cesaret edemedi :26: ay üzüldümmü ne sanki :KK1:

kesinlikle katılıyorum :KK9: Tabiki fazla yakınlaşmadan bahsetmiyoruz ama öpücüktende bişe olmaz heralde :26: Evlendikten snr aynı yatakta yatacaksın,hiç yoktan sevdiğin heycanlandığın istediğin birinin oması çoook önemli,oyüzden azcık öpsün bişe olmaz,sende biraz sevip sevmeyeceğini tartmış olursun :KK9: Kız ben diorum ama ben öptürmedim ,çok utandım,kafamı çevirdim hemen kalktım :KK17:o da bidaha cesaret edemedi :26: Ay üzüldümmü ne sanki :KK1:

cadı sen daha fena çıkmışsın :KK1::KK1::KK1: Yazık enişteye :KK53:

normalde hiç yoktu. dün beni öptükten sonra bir elektrik bi bişey oldu, elini tutsam bile ben onu öpmek istedim itiraf ediyorum :26: ama öpmedim, sonra el ele yürüdük içim böyle kıpır kıpır oldu :KK52:

nasılda biliorum snr da öpsün die bekleyeceğini :KK9: y-biliomusun bunları hissetmen düşünmen çok güzel çok önemli :KK16: ya hiç bişe hissetmeseydin,sevmeseydin,istemeseydin evlenince napcaktın :KK31: emin ol bunları yaşıo olman çook iyi bişe bence :KK19:

Gulkemm o mesajda mesaj düzenleme paneli yok. :KK50: Acaba süresi falan mı var düzenlemenin eski mesajlarım düzenlenmiyor ilk mesaj hariç. Sadece yeni yazdıklarımda var. Öyle bir kural mı var ya?

siz nasıl tanıştınız bacım hayırlısı olsun 1 sene neki hemen geçer:KK16:

biz yazlıkta tanışmıştık bacım 90 yıl önce :KK16: 9 yıldırda beraberiz :nazar: çoook seviyorum ben yavuklumu,şimdi başka şehirde,acaip özlüyorum hiç ayrı kalmamıştık ama başka yere atandı,napalım,çekecez :KK14: aralıkta da askere gitcek :KK14:

cadı sen daha fena çıkmışsın :KK1::KK1::KK1: Yazık enişteye :KK53:

napayım ya elimi bile bir yıl snr tutabilmişti,hiç imkan vermedimki çocuğa :KK1: utanıorum bacım napayım :26: bende istiorum sanki ama olmuo işte :KK1: hem daha iyi daha iyi herşeyi evlenince tatsın,daha çok özlemiş olur beni :KK17::KK17: anaa çok utandım şuan :KK69:

X