Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ay küçülmeye başlıyor, o yüzden iştahın azalıyor canım. porsiyonlarını küçültmeye başla

evet canım ben bu olaya inanıyorum artıkbir de ay büyümesi regl dönemime denk geldi geçen hafta mahvoldum resmen.bir kaç gündür daha rahatım iştahım çok açık değil.ama zorlanmıyorum dersem yalan olur.bu topikte tek ben zorlanıyorum sanırım.işimden de kaynaklanıyor.hem bedenen hem zihnen yoruluyorum.ders anlattığım için çok acıkıyorum diyorum.çünkü diğer öğretmen arkadaşlar da diyet yapmadıkları halde çok acıktıklarını söylüyorlar.vay arkadaş bizim midelerde fil var herhalde

kızlar bi sorum olacak beni vermem gereken kilo 5 en fazla diyelim kiilk listeyi 25 gün uyguladım kiloları verdim diger listelere gerek yok demi artık? peki sonra ne yapacagım?

slm canım,diğer listelere gerk yok diye biliyorum.fakat korumaya alman gerekiyor ve o nasıl oluyor hiç bilmiyorum.bu benim 2. diyet denemem.ilkinde 6 kilo verdim bıraktımve 3 kilosunu hpo geri almıştım.zaten en zoru korumak deniliyor.bakalım hayırlısıyla verelim de bunu o zaman düşünürüz.

günaydııııııııııııın herkese, bu haftada ilk bildirim benden gelsin, geçen hafta 700 gr verebilmiştim, bu hafta ikiye katladım, 1,400 gr. fark vardı tartıda. Geçen hafta moralim bozuktu bu hafta gayet iyiyim. tekrar teşekkürler armanselin. 3. haftaya tam gaz devam.

Son düzenleme:

Benden önce davranmışsın bildirimde, tühhhh.

Tebrik ederim Pakize.

Günaydın arkadaşlar.

Çok mutluyum.

Sonunda 56'lı rakamları görebildim.
Geçen haftaya göre 800 gr vermişim.

Teşekkürler Arman, teşekkürler Türkiye.

Şaka bir tarafa,
abuk subuk diyetler yapmadan, böyle sağlıklı beslenerek kilo vermek harikulade.

en kötüyü aklına getirme Sevgi ya,
iyi düşün iyi olsun.

Hem her hamilelik bir olmaz derler;
birinde ilk 3 ay kusarken, diğer hamileliğini çok rahat geçirenler oluyor.
İnşallah senin bu hamileliğin de çok rahat geçer. Darling'in dediği gibi bir de kızın olursa,
ohhhh değmeyin Sevgi'nin keyfine. "İyi ki doğurmuşum seni" der durursun kızına.
Kız evlatların yakın olduğu kadar, kim yakın olabiliyor ki ana babaya.

Benim de favori yemeğim taze fasulye ve türlü.
Türlüyü soğanını bile kavurmadan çiğden yapıyorum, çok pratik;
Karnıyarık tenceresine tabana iyice yayarak, sırasıyla,
-en alta doğranmış soğan
-rendelenmiş domates
-kırmızı biber
-patlıcan
-kabak
-rendelenmiş domates
-kırmızı biber

Suyunu, yağını, tuzunu ilave edip hiç karıştırmadan;
kaynadıktan sonra altını kapatıp 30-40 dakika pişiriyorum, harika oluyor.
Bir de ben yemeklere altını kapattıktan hemen sonra bir yemek kaşığı zeytinyağı ekliyorum.

Çok enerji harcadığın içindir, dershane öğretmenliği zordur,
bütün gün ayakta olmalısın, ondandır.
Normal günlerde bu listeleri uygularken ben de acıkmadım.
Ama regl dönemim felaket geçti, çok zorlandım ekstra enerji harcadığım için.

Neyse, sonuç güzel oldu,
regl olmama rağmen 800 gr'lık bir azalış çok mutlu etti beni.

herkesin günü aydın olsun, kilolardan kurtulup sevindiği bi gün olsun inşallahhh 2 gün nete giremedim baya yazışma olmuş,bi okuyayım bakalımm

canım hayırlşı uğurlu olsun..inşallah bir de kız evladın tadına bakarsın da pembe pembe minik minik süslü şeylerle ne kadar güzel geçtiğini yaşarsın..
canım benim de hamileliklerim riskli ölüm riskim var..ilkbebeğimi doğumdan sonra kaybettim, ikinci kızım çok tedavı görerek oldu çok şükür.. şimdilerde kızım buyudu ve kardeş diye tutturuyor.. hiç cesaret edemıyordum ama yaza belki de gebelik düşünüyorum rabbım verirse..
Sen hayırlısını dile, diğer çocuklarını ihmal etmezsin merak etme canım..

Kızlar bugun kilo bildirimi

Ben bu hafta 500 gr verdim malum dönemdeydım acaba o yuzden mı az oldu bılemedim..ya da artık zor kilo verilen döneme girdim..

toplamda durum şu:

Başlama 1 nisan :77,900
Son 29 Nisan : 73,600
Son hafta verilen 500 gr.
Toplam verilen : 4,300 kg.

oy şeker şekerr

Ohhh, Allah muhabbetinizi arttırsın. Ama sen gene de evlenmeden emin olma o meleklikten.
Evlendikten sonra o melekler, şeytana dönüşebiliyor maalesef.

evet sende haklısın canım. Neyseki biz evlendikten snr başka şehirde yaşayacaz,istese de bişe yapamaz sanırım

Allahim insallah sanada nasip eder bende severim kalabaligi ama cocuk bakmak buyuk sorumluluk simdi bebekle ilgileneyim derken digerlerini ihmal etmekten korkuyorum

canım benim hayırlı olsun, Hamileliğinde bu sefer iyi geçer inşallah. Böle düşünen bi biri çok iyi ve düşünceli bi annedir eminim. Yetebildiğin kadar yetersin hepsine sen canım. Allah yardımcın olur. Sen içini ferah tut

günaydın kızlar bende bugün başladım diyete yalnız bir sorum olacak ilk 25 bitti istediğim kiloya ulaştım koruma kısmında ne yapıcaz birşey daha bu arada birde bebiş isteğim var diyet sırasında hamiş olursak diyeti bırakmak zorundayım değilmi

Günaydınnn :))) evet dün başlamama rağmen bugün bende tartıldım sizinle sonucu paylaşmak istiyorum kızlar :)

Başlangıç 28 nisan 74.2
Bugün 29 nisan 73.8
:))) 400 gram vermişimmm

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnn
çok özledim kızçeler siziiiiiiiii nasılsınız bakayım herşey yolundamı geçmişe söyle biraz bakabildim
selinxim teyzene acil şifalar olsun canımmmmmmm

ben tartı da 69,4 çıktım yaşasınnnnnnnnnnnn 6 yı gördümmmmmmmm :118::118:

bu kadar çabukmu tartı cevap veriyor iyki başlamışım bende öyleyse

tartı gerçekten çabuk cevap veriyor ben de yaşadım bunu..

hafta sonu çok kişi bana zayıflamışsın dedi..

işte basen sorunlarım var ama :44:

bugunden itibaren evde zıplamaya başlayacağım..
işyerınde zıplayamam heralde

hayırlı olsunnn bu hafta ne kadar verdin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…