Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

sabah ben de çok aradım hatta buraya da yazdım ama kimse yoktu baya ğraştım önceden bu kadar zor değildi bu işler

bir de illa küsürleri de yazssın istedim :KK52:

bebiş yok canım çalışmıyordum ama 2 haftaya başlıycam kısmetse yaa ben birde çok tembelim oturduğum yerden kalkmak istemiyorum özelliklede yemekten sonra hareketsizlik diz boyu

yaa aynı beennn,çok üşengecimdirr. yemekten snr hiç sofra toplama falan yapmak istemem,uzanırım hemen tv karşısına. dayak istioruz biz galiba :KK4::KK1::KK1::KK1:

1. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

7:30 1 bardak yarım yağlı süt

09:00 2 dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya yeşil çay

10:30 2 kuru kayısı, 1 ceviz

12:30 1 porsiyon köfte veya döner, az yağlı salata, 1 dilim tam buğday ekmeği

15:00 1/2 paket form bisküvi

17:00 2 kuru kayısı, ılık su

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

21:00 1 meyve
1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 3 kuru kayısı, ılık su

09:00 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 dilim az yağlı beyaz peynir, 2 zeytin, çeri domates, maydanoz, haftada 1 gün yumurta, şekersiz açık çay veya ıhlamur

12:00 1 porsiyon ızgara veya etli sulu yemek, 1 dilim tam buğday ekmeği, az yağlı salata

14:00 2 kuru incir

16:00 1 kutu kayısılı probiyotik yoğurt ( markayı anladınız )

17:30 1 meyve

19:00 6 kaşık etsiz sebze yemeği, az yağlı salata

21:00 3 kuru kayısı, ılık su
2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. Liste ( 25 GÜN UYGULANACAK )

07:30 Bir yemek kaşığı pekmez

09:00 İki dilim tam buğday ekmeği arası beyaz peynir, maydanoz, şekersiz açık çay veya ıhlamur veya yeşil çay

12:30 Bir kase çorba, az yağlı salata

15:00 Bir ETİ stik çikolata

17:00 Meyveli yoğurt

19:00 Altı kaşık et veya tavuk veya ciğer sote, az yağlı salata

21:00 Bir meyve

merhaba arkadaşlar bende sitenin eski üyelerindenim fakat bir hayli zaman olmuştu girmeyeli. bu liste ile ilgili sormak isteğim birşey var şimdi sadece listedekilermi yenecek mesela listede tavuk yok ama et yerine tavuk ekleyen bacılarım:KK64: olmuş 25 gün hep aynı şeyleri yiyecez birde yemek alternatiflerini çoğaltabilirmisiz

bir kaç gün zorla kendini zorla iç sonra alışıyorsun zaten :KK34::KK34::KK34:

canım benım de sorunum bu ,hatta gecenlerde kum döktüm ve doktor bana 3 lt su içeceksin dedi..o kadar ağrıya mecbur içtim ..ama şimdi 1 litre zor içiyorum :KK43:

ve alışamadım malesef :KK43: sevemiyorum yaa..

canım benım de sorunum bu ,hatta gecenlerde kum döktüm ve doktor bana 3 lt su içeceksin dedi..o kadar ağrıya mecbur içtim ..ama şimdi 1 litre zor içiyorum :KK43:

ve alışamadım malesef :KK43: sevemiyorum yaa..

nu konuda yanlız değilmişim
maden suyu ,içecek,çay vs iyi de bu su işini hiç sevmiyorum ne şişeler ne bardaklar aldım yok bıkıyorum :KK25:

benim de spo yapmam lazım aynen. oy oy oy görümceleride severmiş bizim bacımızı :21:sevecekler tabi,daha iyisinimi bulacaklar sanki :KK19: hediyelerde alınmış,güle güle kullan rapunzelim benim :KK1::KK1:

benim gibi gelini nerden bulacaklar , hem ben ailenin tek geliniyim başka oğulları yok :KK51: bugün düzene gittim :KK16: pazar günü sözüm için bir lacivert abiye, lacivert platform ayakkabı, takım elbise, 2 şık badi, 1 pardesü, 1 takım çamaşır, 1 çanta, 1 tüllü ev terliği, 1 şal, 1 eşarp, 1 broş, 3 bone aldım :21: ( tabi bu küçük düzen )

1 çift küpe, 2 bilezik, 1 tek taş, 1 alyans, 1 5taş yüzük, 1 saat aldık. ( tabi bu da küçük düzen :KK1: )

benim gibi gelini nerden bulacaklar , hem ben ailenin tek geliniyim başka oğulları yok :KK51: bugün düzene gittim :KK16: pazar günü sözüm için bir lacivert abiye, lacivert platform ayakkabı, takım elbise, 2 şık badi, 1 pardesü, 1 takım çamaşır, 1 çanta, 1 tüllü ev terliği, 1 şal, 1 eşarp, 1 broş, 3 bone aldım :21: ( tabi bu küçük düzen )

1 çift küpe, 2 bilezik, 1 tek taş, 1 alyans, 1 5taş yüzük, 1 saat aldık. ( tabi bu da küçük düzen :KK1: )

anam bizim gelin fena çıktı :KK1::KK1:güle güle kullan nasıl içine sindimi canımımmmmmmmmmm :KK16:

X