Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ah o görünmez kazalar çok sinir bozucu oluyor.

aktarda var canım çin çayı diye gecıyo çin usulu yeşil cay da diyebilirsi alırken böyle serce parmagındakı tırnak boyutunda içinde yapraklar var bazen kısa kısa dallarda oluyo içinde bir yemek kasıgı koyuyosun demlıge su kaynatıp üstüne döküyosun beklıyosun öyle bı 5 dk fılan o mınıık taneler şişiyo kocaman yosun gibi oluyo nerdeyse uzun ınce yaprak gibi.hem öyle cokta kokmuyo hazırlar acaip kokuyo.

hedef 63. 79dan 73'e 2 ayda verdim. Aslında etrafımdakiler ne güzel 700 gr bile olsa vermişsin diyorlar ama burda 2-3 kilo verenleri duyunca imreniyorum, bende öyle olur sandım ama olmadı.

metobolizmaya bağlı canım harftiyen uy birde öyle bak

Son düzenleme:

Ah evet evet evet evet tam bu benim içtiğim. Çin çayı deyip alacağım yani? Ay çok mutlu oldum.

harikaben de deniyeyim poşet çay olarak içiyorum ama acı oluyo :120::120::120:

Ah evet evet evet evet tam bu benim içtiğim. Çin çayı deyip alacağım yani? Ay çok mutlu oldum.

evet canım bende aktardan yeşilcay almak ıstıyorum dedıgımde adam bana ıkı cesıt var bırı bu dıgerı bu baktım altında cin cayı yazıyo ama bu cin cayı yazıyo dedım o daha etkili yağ yakmada dedi diğeri türk usulu demişti deneyeyım bakalım diye ondan almıstım hala ondan alıyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…