Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

KİLO VERENLER :

Darlingim: 3.700 gr
Cemrem29: 1.800 gr
İgnis: 1.100 gr
Sinnnf: 3.800 gr
Nihil: 2.200 gr
Sevgi77: 700 gr (kaçamaklı)
Gulkemm: 700 gr (hafta sonu ne bulursa yiyerek)
Berivannnn26: 1000 gr PAZARTESİ'dir.

Ben listede yokum :KK43: 2 gün ayrı kaldım, unutulmuşum.:KK43:

hmm tamam tatlım, ya bu arada liste yapcaktın kilo verenlerin,kim ne kadar vermiş die,listeyi göremedim,ben yok muyum listede :KK14::KK50:

O olayı ben pek anlamamıştım ya. :26::26::26: İlk mesaja tarihlerle ekleyeyim diye düşünmüştüm. Sonra liste falan dediler. :44: Pazartesi günkü bildirim günümüzde hem liste hem de ilk mesaja yazacağım. Tamamen benim hatam. :KK25:

bugün ki menümmm
sabah resmen tepsi ile kavga ettim
sabah kslktım ılk suya liman sıktım içtim yumurta kırayım dedim 1 tane tabağa kırdım biber tuzkoydum buxdolsbından peynire yöneldim aaaaaaaa dün tepsiyi yıkamıştım dik vaziytte duruyordu sen tepsi devril yumurta yere tabak kırıldı :KK43:her yer yumurta acayip sinir oldum :KK47:
sabah:1 dilim peynir elmek ,1 domates
arada :2 kayısı
öğlen :yarım tabak nohut yemeği yanında salata
ara için 1 küçük muz getirdim
akşama tavuk var :KK31:

O olayı ben pek anlamamıştım ya. :26::26::26: İlk mesaja tarihlerle ekleyeyim diye düşünmüştüm. Sonra liste falan dediler. :44: Pazartesi günkü bildirim günümüzde hem liste hem de ilk mesaja yazacağım. Tamamen benim hatam. :KK25:

oy kuzu asma yüzünü,ne hatası. gördüm listeyi demin,kim ne kadar yazmışın birz ama ben 700 gr vermedimki yaa :KK50: 60 kg dım,57.600 kg dım pzt tartıldığımda,haftasonu ne bulduysam yememe rağmen :KK34:
:KK1:

bugün ki menümmm
sabah resmen tepsi ile kavga ettim
sabah kslktım ılk suya liman sıktım içtim yumurta kırayım dedim 1 tane tabağa kırdım biber tuzkoydum buxdolsbından peynire yöneldim aaaaaaaa dün tepsiyi yıkamıştım dik vaziytte duruyordu sen tepsi devril yumurta yere tabak kırıldı :KK43:her yer yumurta acayip sinir oldum :KK47:
sabah:1 dilim peynir elmek ,1 domates
arada :2 kayısı
öğlen :yarım tabak nohut yemeği yanında salata
ara için 1 küçük muz getirdim
akşama tavuk var :KK31:

o haklin gözümün önüne geldi e çok güldüm ya:KK1::KK1: allah iyiliğini versin :KK1::KK1::KK54:

X