Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merhaba kızlaaaaar , sizleri çok aksattım kusuruma bakmayın :KK43: dün oturdum bir sürü bişey yazmışsınız teker teker okuyup yorum yapacaktım fakat markette olduğum için pek zamanım olmadı okuyamadım :KK14: yarın dolunay gerçekleşiyor ve 26 sında benimde diyetim başlıyor. fakat spora daha çok ağırlık vereceğim, sıkılaşmam lazım :26: bu arada yarın düzenim var, bir sürü bişiler alıcaaam :KK52: bu sabah görümcemin evine kahvaltıya gittim çok güzel geçti, beni çok seviyorlar bende onları tabi :KK19: görümcem benim uuupuzun saçlarımı 1-2 gün önce görümüştü ve bana fön makinesi almış hedaaaaye :KK16:

böyle diyenler kendileri diyete bir türlü başlayamayanlar bence :)

kızlar benim basen bölgeme çare bulmam lazımmmmmm..üstten verdim , bel zaten kalın değil vücuduma göre ama basen kötü :KK43:

bu arada yarın A101 de eliptik bisiklet var... Kullanan var mı bunlardan nerelere iyi geliyor bu alet?

Nasıl bir şeymiş o kullanan var mı ve ne kadar merak ettim? :KK1: Canım ben kaç kere dedim benim de basen problemim vardı çok fazla 102'ydi resmen. Şimdi 91. :KK8:

ya ben spor yapamıorum gün içinde, sadece işten eve yürüorum yarım saat sürüo okadar :KK50: zumbaya baktım dün çok hareketliymiş ya yoruldum hemen :KK1: plates yaptım yarım saat şuan mide kaslarım ağrıo uzun zamandır hareketsiz kalınca. selinin callentisini deneyecem ama video bulamadım onla ilgili yaa,yardımmm :18:akşamları yapayım en azından. yada önereceğiniz başka şeler varsa sevinirim

Sakin istiyorsan kesinlikle callanetics. Onun konusu vardı canım burada arat istersen. İndir videoları ve başla. Pilates halt etmiş yanında. :KK1:

merhaba kızlaaaaar , sizleri çok aksattım kusuruma bakmayın :KK43: dün oturdum bir sürü bişey yazmışsınız teker teker okuyup yorum yapacaktım fakat markette olduğum için pek zamanım olmadı okuyamadım :KK14: yarın dolunay gerçekleşiyor ve 26 sında benimde diyetim başlıyor. fakat spora daha çok ağırlık vereceğim, sıkılaşmam lazım :26: bu arada yarın düzenim var, bir sürü bişiler alıcaaam :KK52: bu sabah görümcemin evine kahvaltıya gittim çok güzel geçti, beni çok seviyorlar bende onları tabi :KK19: görümcem benim uuupuzun saçlarımı 1-2 gün önce görümüştü ve bana fön makinesi almış hedaaaaye :KK16:

Hoş geldin akrebim. :KK16: Bu diyete tam mı uyacaksın? Görümcen de pek iyiymiş maşallah. :KK51:

Hoş geldin akrebim. :KK16: Bu diyete tam mı uyacaksın? Görümcen de pek iyiymiş maşallah. :KK51:

tam uymaya çalışacağım, uyamayacağım durum olmaz inşallah ( annem benim en çok sevdiğim yemeği yaparsa kaçamak yaparım çünkü LAHMEN'e aslan hayır diyemem :26: ) ama diğerlerinde de çok çok ölçülü davranırım onda sıkıntı yok :KK54: görümcelerim bana hasta gibi bişey, etrafımda fır dönüyolar, çünkü tek yenge olacağım ya ondan :KK1: ben çok sıcakkanlı biriyim karşı tarafa pozitif enerji vermeyi çok iyi bilirim, birde kasa başı satış yaptığım için insanların huyunu suyunu avucumun içi gibi bilirim, dilimin yumuşatamayacağı insan yoktur. o yönden çok şanslıyım :KK76:

tam uymaya çalışacağım, uyamayacağım durum olmaz inşallah ( annem benim en çok sevdiğim yemeği yaparsa kaçamak yaparım çünkü LAHMEN'e aslan hayır diyemem :26: ) ama diğerlerinde de çok çok ölçülü davranırım onda sıkıntı yok :KK54: görümcelerim bana hasta gibi bişey, etrafımda fır dönüyolar, çünkü tek yenge olacağım ya ondan :KK1: ben çok sıcakkanlı biriyim karşı tarafa pozitif enerji vermeyi çok iyi bilirim, birde kasa başı satış yaptığım için insanların huyunu suyunu avucumun içi gibi bilirim, dilimin yumuşatamayacağı insan yoktur. o yönden çok şanslıyım :KK76:

Lahmen nedir? Sevgili anneciğin yapmasın bir süre. :KK1: Evet insanlarla iç içe bir işte çalışmak gerçekten işe yarıyor.

melekcimmmmmmmmm gelmiş hoşgelmiş ne olacak bu dolunay bacım neler yapalım ne önerirsin
görümcen düşüncelimiş bir de maşallah o upuzun saçları nasıl elde etttin benim uzamıyo ya :KK50::KK50:kısadeğil koltukaltı hizam da ama ben belimde olsun istiyorum :KK43::KK43::KK43:

melekcimmmmmmmmm gelmiş hoşgelmiş ne olacak bu dolunay bacım neler yapalım ne önerirsin
görümcen düşüncelimiş bir de maşallah o upuzun saçları nasıl elde etttin benim uzamıyo ya :KK50::KK50:kısadeğil koltukaltı hizam da ama ben belimde olsun istiyorum :KK43::KK43::KK43:

Benim popomdaydı saçlarım 1 karış kestirmiştim. :KK1: Normalde çok çabuk uzamaz saçlarım ama kullandığım ürünlerden muhtemelen belime kadar uzadı yine. :KK1:

canım haftada 700 gr hiç fena değil , ya hiç vermeseydin :KK53:

ben mesela bu hafta hiç vermeyenlerden olabilirim :KK43:

eliptik bisiklet konusunda hala fikir bekliyorum kullanan varsaaa :KK52:

aslinda dedigin dogruda iste cok kilo verenleri gorunce insan onlara hevesleniyor .eliptik bisiklet dedigin su ayakta bisiklet sururken biryandan kollarinida hareket ettirdigin mi ki canim eyer oysa bende aldim ama esim henuz monte etmedi haftaya denemeye baslarim o zaman belki bir fikir verebilirim

hoş buldum canııım :KK16: dolunaya göre beslenme ve bakım önerilerini DOLUNAY EPİLASYONU başlığımda bulabilirsin. Upuzun saçlarımı doğru zamanda doğru bakımlar yaparak ve doğru şampuanı kullanarak elde ettim :KK31: ve tabi doğru kesim tarihleri ve boyama tarihleri de etkili oldukça. kapalı olduğum için saçlarımın resmini çekip veremiyorum. o tür bakım ve kesim tarihlerini de yine aynı başlıkta bulabilirsin canım :KK19:

Nasıl bir şeymiş o kullanan var mı ve ne kadar merak ettim? :KK1: Canım ben kaç kere dedim benim de basen problemim vardı çok fazla 102'ydi resmen. Şimdi 91. :KK8:

canım yaa bugun verdiğm yaklaşık 4 kiloya guvenerk birşeyler denedim ama basenleri yıne kötü durdu :KK43: o kadar farkeder mi ki bu diyetle? ne kadar sürer acaba :KK53:

X