Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bugün ki menümmm
sabah resmen tepsi ile kavga ettim
sabah kslktım ılk suya liman sıktım içtim yumurta kırayım dedim 1 tane tabağa kırdım biber tuzkoydum buxdolsbından peynire yöneldim aaaaaaaa dün tepsiyi yıkamıştım dik vaziytte duruyordu sen tepsi devril yumurta yere tabak kırıldı :KK43:her yer yumurta acayip sinir oldum :KK47:
sabah:1 dilim peynir elmek ,1 domates
arada :2 kayısı
öğlen :yarım tabak nohut yemeği yanında salata
ara için 1 küçük muz getirdim
akşama tavuk var :KK31:

Ah o görünmez kazalar çok sinir bozucu oluyor. :KK50::KK50:

Ben de görmedim Türkiye'de. Arkadaşım Çin'den getirmişti bana. İnanılmaz güzel bir kokusu ve tadı var. Oradakiler hep öyle içiyorlarmış. Ne yazık ki burada bulamadım. bulan olursa söyleyebilir mi acaba? :KK43:

aktarda var canım çin çayı diye gecıyo çin usulu yeşil cay da diyebilirsi alırken böyle serce parmagındakı tırnak boyutunda içinde yapraklar var bazen kısa kısa dallarda oluyo içinde bir yemek kasıgı koyuyosun demlıge su kaynatıp üstüne döküyosun beklıyosun öyle bı 5 dk fılan o mınıık taneler şişiyo kocaman yosun gibi oluyo nerdeyse uzun ınce yaprak gibi.hem öyle cokta kokmuyo hazırlar acaip kokuyo.

aktarda var canım çin çayı diye gecıyo çin usulu yeşil cay da diyebilirsi alırken böyle serce parmagındakı tırnak boyutunda içinde yapraklar var bazen kısa kısa dallarda oluyo içinde bir yemek kasıgı koyuyosun demlıge su kaynatıp üstüne döküyosun beklıyosun öyle bı 5 dk fılan o mınıık taneler şişiyo kocaman yosun gibi oluyo nerdeyse uzun ınce yaprak gibi.hem öyle cokta kokmuyo hazırlar acaip kokuyo.

Ah evet evet evet evet tam bu benim içtiğim. Çin çayı deyip alacağım yani? Ay çok mutlu oldum. :KK52::KK52:

harikaben de deniyeyim poşet çay olarak içiyorum ama acı oluyo :120::120::120:

Ah evet evet evet evet tam bu benim içtiğim. Çin çayı deyip alacağım yani? Ay çok mutlu oldum. :KK52::KK52:

evet canım bende aktardan yeşilcay almak ıstıyorum dedıgımde adam bana ıkı cesıt var bırı bu dıgerı bu baktım altında cin cayı yazıyo ama bu cin cayı yazıyo dedım o daha etkili yağ yakmada dedi diğeri türk usulu demişti deneyeyım bakalım diye ondan almıstım hala ondan alıyorum :)

X