Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bendeki çok hoş kokuyordu senin aldığın da öyle mi?

harikaben de deniyeyim poşet çay olarak içiyorum ama acı oluyo :120::120::120:

poşeti işte gecen hafta yesılcayım bitmişti o çincayını aldıgım yer biraz uzak bana otobusle gıdılıyo yanı gidemedim hadı bu sefer poşet alım marketten dedım dogadan markası almıstım içemedim limon sıkıp içtim bitirdim o paketı yarın gitcem otobüsle cin cayımı alcam bnde.:)

berivancım olur öyle şeyler arasıra sıkma canını. güne kötü başlamışsın umarım sonrası güzel geçiyordur. Bence dün akşamki mesaiden gerginlik kalmış olabilir mi?:44:

kesinlikle işten çıktığım da saat 9 u geçiyordu yorgun dum duş aldım uyudum baş ağrısı ile de uyandım simdi iyiyim çok şükür

evet bendeki çin cayıda cok güzel kokuyodu böyle tuhaf bı kokusu var ınsanı rahatlatıyo içtikce içesi geliyo ınsanın :) ben ondan arka arkaya 3 bardak fılan ıcıyorum.fıncanla.

hadiiiiiiiiiiiiiiii içtikçe içesin mi geliyooooooooo kesin alacağım kesin sağol kardeş

en guzeli gizliden bencede ,bazen cevre yaptigin diyetle dalga geciyor, sevkini kirmaya calisiyorlar yada aaa ne gerek var sen boyle guzelsin diyenler oluyor

böyle diyenler kendileri diyete bir türlü başlayamayanlar bence :)

kızlar benim basen bölgeme çare bulmam lazımmmmmm..üstten verdim , bel zaten kalın değil vücuduma göre ama basen kötü

bu arada yarın A101 de eliptik bisiklet var... Kullanan var mı bunlardan nerelere iyi geliyor bu alet?

bende yürüyüş bandı var fikrim yok canım

ya ben spor yapamıorum gün içinde, sadece işten eve yürüorum yarım saat sürüo okadar zumbaya baktım dün çok hareketliymiş ya yoruldum hemen plates yaptım yarım saat şuan mide kaslarım ağrıo uzun zamandır hareketsiz kalınca. selinin callentisini deneyecem ama video bulamadım onla ilgili yaa,yardımmm :18:akşamları yapayım en azından. yada önereceğiniz başka şeler varsa sevinirim

nasil olacak bilmiyorum ama o listenin basamaklarini bir bir cikmam lazim yaa ben listenin sonunda olacak kadinmiyim ayol desemde iddali deyilim bana direnen bir vucudum var

canım haftada 700 gr hiç fena değil , ya hiç vermeseydin

ben mesela bu hafta hiç vermeyenlerden olabilirim

eliptik bisiklet konusunda hala fikir bekliyorum kullanan varsaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…