Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

[ımg]http://www.proteindiyeti.net/wp-content/uploads/2012/10/7-günde-15-kilo-diyeti.jpg[/ımg]

sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

diyetten söz edecek olursak :

bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama yağ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

1. Listeyi denedim. 2. Listenin bitmesine 3 gün kaldı. Hiç bir sağlık problemi yaşamadım allah'a şükür. Bu yüzden gönül rahatlığıyla 2 listeyi sizinle paylaşabilirim. Diğer listeleri de denedikçe sizinle paylaşacağım :KK42:

ben kaç kilo verdim ? : diyete başladığımda 82.9 - 83 gibi bir kilodaydım. 2. Diyetin bitmesine 3 gün kaldı ve ben tok karnıma ve kıyafetlerimle şu anda 73.7 kiloyum. :KK9:

gelelim listelerimize:

1. Listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. Listeye başlayacak.

2. Listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. Listeye başlayacak.

[sıze=3]uyarılar !!![/sıze] salatanın içerisine patates, mısır, havuç, turşu ve bezelye koymamalısınız. Ve yemeklerinize de katmamalısınız :KK20:

[sıze=3]meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler:[/sıze] 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

[sıze=3]günde 2 litre su içmeniz sizin yararınıza olacaktır.[/sıze]

[sıze=3]alternatifler :[/sıze] 1. Listede öğlen arada bir köfte yerine bakliyat yedim. (nohut,yeşil mercimek v.b) döneri ısıtıp yenen dönerlerden kullandım. Köfteyi bazen kendim yaptım bazen de kasaptan hazır köfte aldım :KK17: Form bisküviyi illaki o tahta gibi olanlardan yemek zorunda değilsiniz. Mavi-yeşil ( bu markayı gerçekten vermek zorundayım çünkü diğer markaların içerisinde şeker var bunda yok :KK34:) bisküvilerinden yiyebilirsiniz. Elmalı, limonlu, peynirli... Probiyotik yoğurt kayısılı dışında yediklerim de oldu. Orman meyveli, ananaslı falan da yedim. Kayısı yerine gün kurusu da yedim. Gün kurusunu daha sağlıklı buluyorum. Peyniri çoğu zaman tam yağlı ezine yedim :KK30: 1. Listede sabah kendinize 2 dilim tam buğday ekmeği arası peyniri soğuk yemek yerine tost makinesinde tost yapabilirsiniz. çaylarınızı tatlandırıcı ile tatlandırabilirisiniz.

[sıze=3]ek spor :[/sıze] sevgili akrepciğimin önerisi ile bir taraftan zayıflarken bir taraftan karnımızın sıkılaşması için balon şişirmeye karar verdik :KK19: 1. Liste bitene kadar günde 5 kere,2. Liste bitene kadar günde 10 kere balon şişireceğiz. Bu şekilde her listede 5'er 5'er artırarak devam edeceğiz. :KK64:

Aklıma gelen şeyler olursa eklerim. Siz de aklınıza takılan her soruyu çekinmeden gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tartınızda bol eksili günler dilerim :KK16:

Kilo bildirim günümüz pazartesi'dir.

günaydın kızlar

evet diyetiniz çok sağlıklı hiç aç bırakmayacak şekilde besleniyorsunuz
bende 1 yıl içinde hiç pes etmeden yılmadan sağlıklı beslenerek 15 kg verdim ama 1,5 aya yakındır saldım gibi salmadım gibi kilo almaktn çok korkuyorum korktukça artılar oluşuyor eğer benide aranıza alırsanız çok memnun kalırım (aslında kendi topiğim var ama işte)

sevgiler

ne demek selincimmmmmmmm herzaman :KK34:
kendime çokkkkkkkkk hoş gündelik gezmeye giderken giyilebilecek bir elbise aldım ama 38 beden aldım daha tam olmuyo kasıyo :KK50: kilo verirsem kötü olur diye bilerek 1 beden küçük aldım giymek istiyorum :KK52::KK52::KK52:

aynısını bende yaptım,bir beden küçük aldım pantolonumu,ne yapayım çok hoşuma gitti,biraz sıkıo ama olsun,sığacaz onlara hiç merak etme :KK1::KK1::KK76:

Eki Görüntüle 693324 bu siyah gibi kına için kırmızı yada pembesi harika olabilir Eki Görüntüle 693325 rengi çok güzel Eki Görüntüle 693326 buna bayıldımmmmmmEki Görüntüle 693327 şık olur Eki Görüntüle 693328 model ve renk güzel Eki Görüntüle 693329 bunun modeli Eki Görüntüle 693330 bunu ciddi ciddi çok begendim sizce hangisini diktirsem :KK52::KK52::KK52:

buna bayıldım dediğinle,pembe olana bende bayıldımmmm :21: ama eğer basende sorun varsa rengi güzel dediğin ve bunu çok beğendim dediğin süper olur,özellikle pembe yaptırırsan,kına diodun çünkü :KK34:

buna bayıldım dediğinle,pembe olana bende bayıldımmmm :21: ama eğer basende sorun varsa rengi güzel dediğin ve bunu çok beğendim dediğin süper olur,özellikle pembe yaptırırsan,kına diodun çünkü :KK34:

basen var olmasa balık model çok güzel ama bakalım 4 ayım var kilo vermek için Allah tan :21:

KİLO VERENLER :

Darlingim: 3.700 gr :KK9:
Cemrem29: 1.800 gr :KK9:
İgnis: 1.100 gr :KK9:
Sinnnf: 3.800 gr :KK9:
Nihil: 2.200 gr :KK9:
Sevgi77: 700 gr (kaçamaklı) :KK9:
Gulkemm: 700 gr (hafta sonu ne bulursa yiyerek:KK9:) :KK9:
Berivannnn26: 1000 gr :KK9:

Kilo bildirim günümüz PAZARTESİ'dir.

aa listeye eklenmişim :) şimdi diyete daha da uymam gerekiyor :)

aslında teknik olarak 2. listeye girmem gerekiyor ama ikinci listede akşam hiç ekmek yok :KK53:

günaydın kızlarrrrrrrr
sevgicim senin rakibe hızlı çıkmış valla :KK1: siz neyine iddaya girdiniz
ayyyy dünden kalma bir baş ağrısı ile uyandım resmen kafamı taşıamıyorum gün yeni başladı yapılacak çokkkkkkkkkkk iş var çok :KK43:

berivan aslinda ortada ogle alanen bir idda yok bizimki gizliden gizliye .ben kac kilo verdigini sordugumda bir kac kilo diyor ama baskasi sordugunda gercekler ortaya cikiyor :))))))))

berivan aslinda ortada ogle alanen bir idda yok bizimki gizliden gizliye .ben kac kilo verdigini sordugumda bir kac kilo diyor ama baskasi sordugunda gercekler ortaya cikiyor :))))))))

:nazar::nazar::nazar: vayyy gizli diyet süper oluyor ama :) ben başlarken söylemmeiştim kimseye becerip yapamam diye ama şimdi kilo verdim söyluyorum :)

:nazar::nazar::nazar: vayyy gizli diyet süper oluyor ama :) ben başlarken söylemmeiştim kimseye becerip yapamam diye ama şimdi kilo verdim söyluyorum :)

şu anneler yokmu ya tlf ettim ne yapıyorsun diye zzararlı çıktım valla bir sürü kızdı diyetimi sabote etmeye çalışıyor çok fena yok bunu ye yok şunu fenalık geliyo hergün
bir de ben de kansızlık var tutturdu bulgur pilavı iyi geliorumş diye akşama bulgur yiyeceksin d,yo yiyemem yok şişiriro beni ya :KK47:

X