Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Evet canım gitgide kalabalıklaşıyoruz bu çok hoş. Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
ne demek selincimmmmmmmm herzaman
kendime çokkkkkkkkk hoş gündelik gezmeye giderken giyilebilecek bir elbise aldım ama 38 beden aldım daha tam olmuyo kasıyo kilo verirsem kötü olur diye bilerek 1 beden küçük aldım giymek istiyorum

Çok iyi yapmışsın. O elbiseye girebilmek için iyice çaba harcarsın böylece. Yaz yaklaşıyor.

tartı günümüz pazartesi kendinden bahseder misin canım yaş iş evlimisin

24 yaşındayım, insan kaynakları sorumlusu olarak çalışıyorum ve de yaza nişanlanma durumu söz konusu olmakla birlikte bekarım :)

pazartesi iş seyahati nedeniyle ukrayna'da olacağım o yüzden bu haftaki hedefim pazar tartılmak :) gerçi 3 gün kalıcam ama orada da kaçırmadan nasıl idare edicem bilmiorum :26:

kaçırmazsın canım ,Allah birbirinize bağışlasın sizi canım ohhhhhhhh ne güzel bende gezmek istiyorum canım dikkat et 3 günlük iş gezinde canım

hemen gitsin istiyorum kilolarrrrrrrrrr koşar adımlarla kaçsınlar istiyorum diyeti asla bozmayacağım bozdugum süre hedefime ulaşmam uzuyo buna asla izin vermeyeceğim 65 kiloyu en son 4 sene önce görmüştüm 58 hatırlamıyorum bile ama o kiloalra geleceğim .nokta

Kaçırsan bile pes etme sakın. Yediğin şeylerden mümkün olduğunca az yemeye çalışırsan sorun olmaz.

Ne güzel söyledin kız öyle.

menümmmmmmmmmm
sabah:2 dilim çavdar ekmeği,peynir,domates
arada :yeşil çay eşliğinde kayısı 2 adet
öğlen :1 tavuk budu haşanmış yanında yarım haşlanmış patates (küçüktü) yağsız salata yemekte fırında sütlaç vardı zor dayandım valla
:18:ama yemedim
yine yeşil çayımı içiyorum
akşama da : sebze yemegi yapacak annem
kendimle elma getirdim 4 gibi yiyeceğim

sende bu azim varken canim mutlaka yapacaksindir cizelgene bir baksana o kadar kilo vermissin mutlaka geriside gelecektir

sende bu azim varken canim mutlaka yapacaksindir cizelgene bir baksana o kadar kilo vermissin mutlaka geriside gelecektir

kesinlikle canım düün için elbise modelleri bakıyorum kusursuz olmam gerek o yüzden de hızla zayıflamalıyım destek çok harika iyiki varsınız

Sütlaç hiç sevmem. Tatlıyla hiç aram yok Allah'a şükür.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…