Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canım hoş geldin aramıza. Seni de aramızda görmekten çok mutluluk duyarız. Öncelikle sınavlarında başarılar dilerim. O zaman hemen yarın bekliyoruz yediklerinin listesini.

Teşekkür ederim bende aranızda olmaktan çok mutluyum ilk defa bu konudaki bir topiğe girdim ama tek konumuz kilo değil bu çok güzel ve de önemli birşey :) Kesinlikle yazacağım :)

Görmesin gözleriniz böyle şeyleri. Sizin "kayısınız" var sarelle de neymiş!

Di mi kesinlikle bizim kayısılarımız var :)

rumuzunu değiştir önce bence peralle,

seni görünce aklıma sarelle geliyor

Ay hiç aklıma gelmişti sarelleye benzediği sen söyleyince farkettim

Gencim ama kilo konusunda ne yazık ki çok iradesizim zaten hiçbir zaman çıtı pıtı olmadım kendimi bildim bileli diyet kelimesi dilimde :) Ama bu diyet çok sağlıklı, önümüzde kanlı canlı örneği var ve sizlerinde verdiği kiloları görünce hirsa geldim bu sefer bırakmıcam. Aslında listeye tam uymayı düşünüyorum çünkü hem öğün sayısı fazla tatmin edici hemde aşırı haraketli bir insan değilim sporu hiç sevmem ama yüzmeye bayılırım o yüzden haftanın 3 günü yüzmeyi planlıyorum diyetin yanı sıra :) tabi yüzmeye gittiğim günler birazcık ekleme yapabilirim. Siz spor yapıyor musunuz?

Yüzmeden çıkınca deli gibi acıkırsın sen şimdi. Aman diyim çok fazla bi ekleme yapma.

herkese ii günlerrrrrrrrrr
bol bol kilo kaybedelimmmmmmmmmmmmm

Günaydın.

Bugünkü listemi yazayım;

ara1 bardak süt
sabah2 dilim uno denge, 2 kk peynir, maydanoz,
ara2 kuru kayısı,1 ceviz
öğlenMercimek, salata,1 dilim uno denge
ara 1/2 paket form bisküvi
ara2 kuru kayısı
akşam6 kaşık lahana yemeği,1 dilim uno denge, salata
geceMeyve

günaydınnnnnnnnnn canlarımmmmmmm
yeni gelen arkadaşlarım hoşgeldinizzzzzzzzz çok güzel samimi hoş sohbeti olan kilo konusunda kararlı azimli harika bir topik iyiki geldiniz
selin canım pazartesi tartılma günümüz çok güzel ama listeyi kim hazırlaacak :26:
melek kızzzzzzzzzz nie öptürüyon öpmesin öncr ben öpeyim o 1 ay sonra öpsün

Günaydın tatlımmm. Bu liste dediğiniz şey mi kim bu hafta kim kaç kilo vermiş falan? Herkes yazar en sonunda da topluca bir şekilde ben yazarım. Aslında ben şey de düşündüm herkes başladığı tarihi yazsın bir de verdiği kiloyu yazsın. İlk mesaja ekleyeceğim her hafta da değiştireceğim. Herkesin ne kadar sürede ne kadar verdiğini görürüz.

İgniscim bayılıyorum listelerine.

tamam nasıl istersen canım
şu şekilde mi
başlangıçburadaki başlanğıcım)71
bu haftaki kilom :70
giden 1 kg
hedef :58
kalan :12
sayende selincim bu iddayı kazanmam gerek çanta benim olacak çantada gözüm yokta kazanmam şart

Ah ben seni ilk mesaja eklemeyi unutmuşum. Hemen ekliyorum. Diyete başladığın tarih ve kaç kilo verdiğini yazacağım sadece ilk listeye tatlım herkesin. Böylece ne kadar sürede neler yaparak ne kadar veriliyor görmüş olacağız. Tüm mesajları okuyamayanlar için de iyi olur. Kesinlikle o çanta ve sağlıklı fazla kilosuz yaşam senin olacak!

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…