Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Evet canım gitgide kalabalıklaşıyoruz bu çok hoş. :KK16: Çok teşekkür ederim yardımlarınız için. :KK54:
ne demek selincimmmmmmmm herzaman :KK34:
kendime çokkkkkkkkk hoş gündelik gezmeye giderken giyilebilecek bir elbise aldım ama 38 beden aldım daha tam olmuyo kasıyo :KK50: kilo verirsem kötü olur diye bilerek 1 beden küçük aldım giymek istiyorum :KK52::KK52::KK52:

ne demek selincimmmmmmmm herzaman :KK34:
kendime çokkkkkkkkk hoş gündelik gezmeye giderken giyilebilecek bir elbise aldım ama 38 beden aldım daha tam olmuyo kasıyo :KK50: kilo verirsem kötü olur diye bilerek 1 beden küçük aldım giymek istiyorum :KK52::KK52::KK52:

Çok iyi yapmışsın. O elbiseye girebilmek için iyice çaba harcarsın böylece. Yaz yaklaşıyor. :KK52: :KK1:

tartı günümüz pazartesi kendinden bahseder misin canım yaş iş evlimisin :KK16:

24 yaşındayım, insan kaynakları sorumlusu olarak çalışıyorum ve de yaza nişanlanma durumu söz konusu olmakla birlikte bekarım :)

pazartesi iş seyahati nedeniyle ukrayna'da olacağım o yüzden bu haftaki hedefim pazar tartılmak :) gerçi 3 gün kalıcam ama orada da kaçırmadan nasıl idare edicem bilmiorum :26:

24 yaşındayım, insan kaynakları sorumlusu olarak çalışıyorum ve de yaza nişanlanma durumu söz konusu olmakla birlikte bekarım :)

pazartesi iş seyahati nedeniyle ukrayna'da olacağım o yüzden bu haftaki hedefim pazar tartılmak :) gerçi 3 gün kalıcam ama orada da kaçırmadan nasıl idare edicem bilmiorum :26:

kaçırmazsın canım ,Allah birbirinize bağışlasın sizi canım ohhhhhhhh ne güzel bende gezmek istiyorum canım dikkat et 3 günlük iş gezinde canım :KK34:

hemen gitsin istiyorum kilolarrrrrrrrrr koşar adımlarla kaçsınlar istiyorum diyeti asla bozmayacağım bozdugum süre hedefime ulaşmam uzuyo buna asla izin vermeyeceğim 65 kiloyu en son 4 sene önce görmüştüm 58 hatırlamıyorum bile ama o kiloalra geleceğim .nokta :KK47:

Kaçırsan bile pes etme sakın. Yediğin şeylerden mümkün olduğunca az yemeye çalışırsan sorun olmaz. :21:

hemen gitsin istiyorum kilolarrrrrrrrrr koşar adımlarla kaçsınlar istiyorum diyeti asla bozmayacağım bozdugum süre hedefime ulaşmam uzuyo buna asla izin vermeyeceğim 65 kiloyu en son 4 sene önce görmüştüm 58 hatırlamıyorum bile ama o kiloalra geleceğim .nokta :KK47:

Ne güzel söyledin kız öyle. :KK31:

menümmmmmmmmmm
sabah:2 dilim çavdar ekmeği,peynir,domates
arada :yeşil çay eşliğinde kayısı 2 adet
öğlen :1 tavuk budu haşanmış yanında yarım haşlanmış patates (küçüktü) yağsız salata yemekte fırında sütlaç vardı zor dayandım valla
:18:ama yemedim :KK9:
yine yeşil çayımı içiyorum
akşama da : sebze yemegi yapacak annem
kendimle elma getirdim 4 gibi yiyeceğim

sende bu azim varken canim mutlaka yapacaksindir cizelgene bir baksana o kadar kilo vermissin mutlaka geriside gelecektir

sende bu azim varken canim mutlaka yapacaksindir cizelgene bir baksana o kadar kilo vermissin mutlaka geriside gelecektir

kesinlikle canım düün için elbise modelleri bakıyorum kusursuz olmam gerek o yüzden de hızla zayıflamalıyım destek çok harika iyiki varsınız :KK54:

menümmmmmmmmmm
sabah:2 dilim çavdar ekmeği,peynir,domates
arada :yeşil çay eşliğinde kayısı 2 adet
öğlen :1 tavuk budu haşanmış yanında yarım haşlanmış patates (küçüktü) yağsız salata yemekte fırında sütlaç vardı zor dayandım valla
:18:ama yemedim :KK9:
yine yeşil çayımı içiyorum
akşama da : sebze yemegi yapacak annem
kendimle elma getirdim 4 gibi yiyeceğim

Sütlaç hiç sevmem. :KK1: Tatlıyla hiç aram yok Allah'a şükür. :KK1:

X