Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

5 ocakta basladım 1 kılo gitti ama ben haşimato triodi hastasıyım çok zor kılo veriyorum buna şükür
Canım bende de var aynı dert üstelik bende pko da var bu diyet çok hoşuma gitti yapmak istiyorum ama bakalım umarım kilo verebiliriz. Sen 1 kilo vermişsin bile umarım başarırız.Başladığımda yazıcam ve kilo verebilirsem konu sahibine çok dua edicem.

Daha once bu diyetle 12 kiloya yakin vermistim. Sonrasinda hamilelik vs derken hooop geri aldim. Yine bu diyete basladigim kilodayim. Diyetisyenin verdigi listelerle yetinemiyorum ama bu liste nedense bana cok iyi geliyor. Aclik hissetmiyorum. Bugun basladim yeniden
Minigim de hala emiyor, bakalim bu defa nasil olacak? Emziren anne diyetlerine baktigim zaman cok farklilik goremedim. Yeterince besleyici oldugunu dusunuyorum bu listenin. Belki bir iki degisiklik yapabilirim. Bende de tiroid rahatsizligi var, zehirli guatr ve fazla calisiyormus. Ilac kullaniyorum. Umarim cok etkilemez
Bende bugün başlıyorum diyete.84 kiloyum maalesef.hedefim 65. İnşallah bende sizin gibi veririm kiloları.Bakalim bir hafta sonra kaç kilo gidicek

Kilolalarimiz yakinmis Bakalim neler yapacagiz

Umarım verebiliriz çok İSTİYORUM ESKİ FORMDA OLAN GÜNLERİMİ ÖZLÜYORUM

Dilerim veririz ben çok zor veriyorum tiroidden dolayı yazalım buraya destek olalım birbirimize
Tiroid hastasi olarak ilk denemem olacak bu listeyi. Bakalim simdi de basarili olacak miyim? Bugun harfiynlen uydum. Ilk gunu atlattik sayilir. Ekleme olarak sadece yarim cay bardagi sari leblebi yedim. Emzirdigim icin ufak tefek fazlaliklarim olacak listeye gore. Umudum yuksek.

Kaç liste ile 12 kilo verdiniz tebrik ederim

Sanirim 4.listeye baslamistim. Tam hatirlayamadim suan.
Simdide 1.listenin 20.gunundeyim. Yeniden basladim ve 4 kilo verdim.

siz daha önce uyguladığınız için şunu sormk istiryorum gercekten hem görünüşte hem de zayıflatmada fayda sağlıyor mu teşekkür ederim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…