Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merahaba kızlar bende bugüne kadar pek çok diyet ve dıyetisyen maceram oldu kilo verdim tekrar aldım
eger katılım sağlanırsa bende bu dıyetı uygulamak isterim

Selam kizlar bende varim dogum yapali sekiz ay oldu ama giden kilo olmadi boyum 156 kilom 64 yarin sabah basliyorum birinci listeyi yazdim dolabima yapistirdim valla ya herru ya merru bisey olacak artik kendime ceki duzen vermem lazim

Kızlar merhaba bende katılmak istiyorum
Ben 1.5 sene önce bu diyetin neredeyse 2 listesini uyguladım gerçekten kilo verdiriyor doğum kilolarım dan bu sayede Kurtulmuştum ben 4 ayda 13 kg verdim arkadaşlar 2. Listeye kadar bu diyeti sonrasında ise kalori diyeti uygulamıştım.71 kilodan 58 e düşmüştüm
Şuan aşırı derecede tatlı yediğin den tekrar kilo aldım maalesef 65 kg yu gördüm ve şok oldum acilen benimde başlamam gerekiyor ben yarın başlıyorum her pazartesi bildirim yapmayı düşünüyorum ..

merhaba günaydın arkadaşlar ben bugun itibariyle start verdim 72,3 kilo ile maalesef pes etmek yok başlamak bitirmenin yarısıdır diyip başlıyorummm

ben 4.listenin yarısına kadar arada kaçamaklarım olsada 2014 de yaptım 19 kilo verdim son zamanlarda bunun 5 kğ mını aldım şimdi tekrar yapmayı düşünüyorum

peki ilk 2 listede kaç kilo veririm tesekkur ederim

Ben bugün başladım hayırlısı ile :) haftalık 1 kilo benim için ideal emziriyorum, çok acıkıyorum ama bir şekilde başarmak zorundayim,hamileligimin son 3 ayında aşırı kilo aldım öncesinde de zaten kiloluydum özetle simdi obezim... Ya istediğini giyeceksin ya da istediğini yiyeceksin ! Ben istedigimi giymek istiyorum artik, yaşım 25 ama giyinme zevki diye birşey kalmadi kilolarimi kapatma çabasından kilo ile beraber sağlık sorunlarım da çıktı karaciğerde yağlanma gibi özetle acilen kilo vermeliyim en önemlisi de dun gezerken eşimle kendimi yanyana boy aynasında gördüm o zayıf fitt uzun boylu ben kısa şişko ...

Ben bugün başladım hayırlısı ile :) haftalık 1 kilo benim için ideal emziriyorum, çok acıkıyorum ama bir şekilde başarmak zorundayim,hamileligimin son 3 ayında aşırı kilo aldım öncesinde de zaten kiloluydum özetle simdi obezim... Ya istediğini giyeceksin ya da istediğini yiyeceksin ! Ben istedigimi giymek istiyorum artik, yaşım 25 ama giyinme zevki diye birşey kalmadi kilolarimi kapatma çabasından kilo ile beraber sağlık sorunlarım da çıktı karaciğerde yağlanma gibi özetle acilen kilo vermeliyim en önemlisi de dun gezerken eşimle kendimi yanyana boy aynasında gördüm o zayıf fitt uzun boylu ben kısa şişko ...
Seni çok iyi anlıyorum insanın eşiyle arasında kilo olarak bariz fark olunca gerçekten kendini kotu hissediyor. Bende baslamak istiyodum ama günler kisayken hamilelikten kalan oruç borçlarımi tutucam inşallah, bende borçlarım bittikten sonra su kilolardan kurtulup hayatımın geri kalanında kiloyu dert edinmeden yaşamak istiyorum. Sende İnşallah en kısa zamanda istedigin kiloya inersin

selamlar merhabalar:KK54: diyete başlayalı 3 gün oldu. öncelikle bu konuyu açan arkadaştan Allah razı olsun valla. :KK68:öğrenci olduğum için öyle diyet listelerinde yazan her şeyi bulmam ya da düzenli yemem pek mümkün olmuyordu. Ama bu listeleri uygulamakta sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum ki ilk listede bi sıkıntı yaşamadım 3 gündür. Ayrıca da dün akşam 730 sayfa cevabın hepsini okudum aynı soruları sorup konuyu açan arkadaşı yormayayım diye. Neyse sadede geleyim e dedim ben niye bu siteye üye olup destek almıyorum. Bi de bi kaç sorum var . Mesela dün bi tane kurabiye yedim listenin dışında buıgünde öğle yemeğine saldırmayayım diye bi tane activia incirli . . .:eek: eyvah diyeceğim kaçamaklar mı ki bunlar acep ?

Herkese selam 3 yıl önce kızım karnımdayken gebelik takibi için bir topikle başamıştım bu siteyi takibe o topikten halaaa görüştüğüm tatlı arkadaşlıklar kurdum.Doğumda sadece 11 kilo aldım.Çoğu doğum ile gitti.(Normal doğum yapmanın avantajları)Lohusa döneminde +5 aldım Nihayetinde normal kıloma döndüm 60.Hipotroid hastası olduğum için cok zor kılo veriyorum.Ailemde obezite geçmişi var ve 08/01/2016 yılında beyin tumörü ameliyat geçirdim.Sonrasında kemoterapi sonucu 83 kıloya kadar çıktım zamanla kılo verdim şuan 67 kıloyum boyum 1.70 ve kalan 7 kılo için yarın itibariyle bu diyete başlıyorum.

Bende bugün başlıyorum diyete.84 kiloyum maalesef.hedefim 65. İnşallah bende sizin gibi veririm kiloları.Bakalim bir hafta sonra kaç kilo gidicek

Canım ilk mesajı okudum. Senin çok pozitif bir enerjin var. Hoşuma gitti. :) ayrıca verdiğin diyetler tam benlik. Çünkü yedikten kısa süre sonra bir şey istiyor canım. Ve bu diyetlerde iki saat arayla besleniyorsun. Bakiyim ben de bir. Akupuntura gitme durumum var. Diyet de veriyormus doktor. Bir şekilde bir yöntemi kullanıp zayıflamak şart oldu. Allah kolaylik versin. :)

X