Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben yarın diyetisyene başlıcam kızlar bu diyet listelerini yaptığımıda söylerim liste verirse sizinlede paylaşırım:)

merhaba hanımlar :) ben 1.60 boyundayım 60 kiloyum 1.listeye 50 kilo olmak istiyorum inşallah ama öğretmen olduğum için ara öğünlerde derste oluyorum nasıl ayarlayabilirim ve bu diyet etkili olur mu acaba. Teşekkürler :)

Merhaba hanımlar bende aranıza Bugun katılıyor olacagım şimdi tartıldım 66.3 ile başlıyorum serüvene umarım sonu gelen bi serüven olur:) böyle heyecanla,başlıyorum sonra pes ediyorum cogu diyette inşallah bu sefer öyle olmaz.. Allah hepimizi hedeflerimize ulastırsın:) iyi bakın kendinize:KK54:

Ben de katılmak istiyorum yani bıktım şu kilo sorunundan, 66 kiloyum ve son bir aydır hep başlıycam diye diye gram kilo veremedim bu sefer kararlıyım ama lütfen beni de gaza getirin kızlar ben çabuk bırakan bi tipim çünkü

Ben fitpack le başladım az bi paketim var onunla 4-5 gün detoks yapıcam hazıran basına kadar.haziran başı diyete kendimce devam etmeyi düşünüyorum hem ramazanda geliyor zaten kontrollü olursak daha cok verebiliriz diye düşünüyorum

Hadi inşallah o zaman. Haziranda oruç tutmak metabolizmamızı olumsuz etkiler süreci yavaşlatır mı acaba çünkü ben sahura da kalkmıyorum

Hadi inşallah o zaman. Haziranda oruç tutmak metabolizmamızı olumsuz etkiler süreci yavaşlatır mı acaba çünkü ben sahura da kalkmıyorum
Canım bence sahura kalkmaya calıs diyetinin bir parçası gibi gör hiç olmasa bile.aclık süren uzarsa direnç yükselebilir.ama kalkmasanda iftarı hafif yapıp uyumadan 1 -2 saat önce sahurluk bişeyler yaparsın.inşallah hedeflerimize ulasırız bıktım artıl bende bu kilo verme hikayelerimden:)

Tamam o zaman hafif de olsa bi sahur yapayım. Gerçekten ben de çok sıkıldım. 6 ay önce evlendim, 55 kiloydum 66 kiloya çıkmışım. Şok içindeyim. Bunun haricinde de evlenmeden önce de son üç senedir hep bi 5 kilo fazlam oldu ve ciddiye almadım çünkü hep normal kilolarda seyreden bir insandım. ama şimdi bakıyorum da 3 sene fazla kilo olması için uzun bir süre bana baya oturdu sanırım bu kilolar. Umutsuz bir tombiş gibi ne yapsam ne etsem de gitse dyorum şu kilolar, tatile gidilecek vs bırakın bikiniyi beyaz t shirt giymiyorum artık. Ben ciddi başlıyorum bu sefer umarım yalan olmaz buradan da yazalım lütfen birilerinin gaza getirmesi bana hep iyi gelir çünkü :))

Tamam o zaman hafif de olsa bi sahur yapayım. Gerçekten ben de çok sıkıldım. 6 ay önce evlendim, 55 kiloydum 66 kiloya çıkmışım. Şok içindeyim. Bunun haricinde de evlenmeden önce de son üç senedir hep bi 5 kilo fazlam oldu ve ciddiye almadım çünkü hep normal kilolarda seyreden bir insandım. ama şimdi bakıyorum da 3 sene fazla kilo olması için uzun bir süre bana baya oturdu sanırım bu kilolar. Umutsuz bir tombiş gibi ne yapsam ne etsem de gitse dyorum şu kilolar, tatile gidilecek vs bırakın bikiniyi beyaz t shirt giymiyorum artık. Ben ciddi başlıyorum bu sefer umarım yalan olmaz buradan da yazalım lütfen birilerinin gaza getirmesi bana hep iyi gelir çünkü :))
Dönem dönem oluyor ama bence sen hızlı verebşlşrsın cnm dogum kiloları göbekleri gör bide :) senin henuz 6 aylık tam oturmamıstır moralini bozma.diyet listen varmı çünkğ plansızlık cabuk sıkılmaya sebep oluyor.birde maddi sıkıntı olmassa fitpacki öneririm sana

Bu ürün dez pack gibi bişiy mi? Ondan sipariş eden arkadaşlarım vardı çünkü. Biraz güvenemiyorum o ürünlere nedense sen memnun musun? Kullandın mı? Maddi kısmı hiç sıkıntı diil fakat sağlımıza bi zararı olmasın? Umarım dediğin gibi olur çok güzel moral oldu valla. Ben birinci sayfadakine benzer bi diyet listesi uygulamayı planlıyorum fakat harfi harfine uygulamak biraz zor olacagı için kendime göre yorumlamayı planlıyorum. Çünkü spor salonuna da haftada iki üç gün düzenli giden bi insanım. Ben eşimle geceleri eve sipariş ettiğimiz dönerler hamburgerlerle bu kiloya gelmiş bi insanım. Bi de nutella :)) Ben şöyle bir diyet belirledim kendime, sabah yumurta bir dilim peynir, domates salatalık bir dilim tam bugday ekmeği, öğlen ızgara tavuk ya da köfte salata, akşam da sebze yemeği ve yanında bir dilim tam bugday ekmeği. Ara ögün olarak da yogurt ve elma. Ve günlük bir saat tempolu yürüyüş. Akşam 8 den sonra da bir şey yememeyi planlıyorum. Sanırım bu bana uygun olcak. Senin diyet listen var mı? O ürünü daha önce denedin mi?

Bu ürün dez pack gibi bişiy mi? Ondan sipariş eden arkadaşlarım vardı çünkü. Biraz güvenemiyorum o ürünlere nedense sen memnun musun? Kullandın mı? Maddi kısmı hiç sıkıntı diil fakat sağlımıza bi zararı olmasın? Umarım dediğin gibi olur çok güzel moral oldu valla. Ben birinci sayfadakine benzer bi diyet listesi uygulamayı planlıyorum fakat harfi harfine uygulamak biraz zor olacagı için kendime göre yorumlamayı planlıyorum. Çünkü spor salonuna da haftada iki üç gün düzenli giden bi insanım. Ben eşimle geceleri eve sipariş ettiğimiz dönerler hamburgerlerle bu kiloya gelmiş bi insanım. Bi de nutella :)) Ben şöyle bir diyet belirledim kendime, sabah yumurta bir dilim peynir, domates salatalık bir dilim tam bugday ekmeği, öğlen ızgara tavuk ya da köfte salata, akşam da sebze yemeği ve yanında bir dilim tam bugday ekmeği. Ara ögün olarak da yogurt ve elma. Ve günlük bir saat tempolu yürüyüş. Akşam 8 den sonra da bir şey yememeyi planlıyorum. Sanırım bu bana uygun olcak. Senin diyet listen var mı? O ürünü daha önce denedin mi?
ah bilmemmi bende 55 ile evlendim 4 ayda aynı nedenlerden 65 olmustum ki hamile kaldım 6 ay sonra evlilikten öylecenek tombiş kalıverdim:)) Ewet canım 1 ay kullandım ve 60 a,düştüm ama malesef cook abarttım tatilde bi iki kilo ödemdir zqten 3-4 kilo aldm şimdi daha bi istikrarlı gidicem inş.üstelik ürünü kullandıktan sonra kan tahlili yaptrdım b12 ve hersey süper cıktı dezpack i bilmem ama fitpack den cok memnunum ve cok arastırarak,aldım gıda takviyesi ve belgeleri var, hiçbir zararı yok kaslardan degilde yagdan veriyosun fitpack diyeti yapanlar diye bir facebook grubundanda takip ettim sende bi incele orda ilgilenirler arkadasım ben sadece kullanıcı olarak,yazıyorm yanlıs anlamayn amacm reklam degil bi ton para verdim içim yana yana:)) ama memnun kaldm kansızlıgım bile düzeldi.henüz ben detoks oldgu için liste hazırlamadm ama detoks sonrası byrdaki listeyi uygulamayı düşünüyorum

Tamam çok teşekkür ederim canım onu da mutlaka inceliycem belki sipariş ederim Umarım en yakın zamanda hedefimize ulaşırız valla Allah yardımcımız olsun

Tamam çok teşekkür ederim canım onu da mutlaka inceliycem belki sipariş ederim Umarım en yakın zamanda hedefimize ulaşırız valla Allah yardımcımız olsun
Amin arkadasım yaza şöyle fit ve saglıkla girelim inşş azimle devam edersek olur bu iş yapanlar yok degil:KK36:

arkadaşlar merhaba ya benim kilo vermem gerekiyo şuan 82 kiloyum ama bir türlü kilo veremiyorum şimdi ramazanda geliyo ramazana uygun diyet listesi olan varmı acaba? yardım lütfennn

Arkadaşlar kaçamak yapsanız bile bozuldu deyip bırakmıycaksınız en önemlisi bu ben 4 aydır bunu yapıyorum yani surekli kaçamak tabiki olmaz sayılıdır 4 5 kere yapmışımdır ama bırakmadım tebin 2 tane içliköfte yedim mesela akşam yemegi yemiycem şimdi dengelemek lazım☺

Merhaba arkadaşlar ben bu liste ile gūzel kilo vemistim ama biraktim.şimdi devam etmek istiyorum.bana katılmak isteyen varmı? Yarın tartıya çıkıp başlayacam.

X