Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Basen bölgesindeki fazlalıklar hareketsizlikten olur genelde. Sağlıklı gıdalar tüketip, ekmeği ve şekeri keserseniz ve haftada en az 4-5 gün spor yapabilirseniz verirsiniz inşallah. Yürüyüş de olur.
çalııyorum hep bilgisayar önünde oturuyorum egzersiz yapıyorum cok yaptım zamanında kas olabilir mi acaba

Bende başladım bugün.peynir yiyemediğim için yeşil zeytin ezmesi ile yedim ekmeği..ilk gün geçsin yarın detayları yazacağım size.hırslıyım:KK15:

Bu diyette saglikli gibi hem diyetisyen vermis siz ne dersiniz yapmali miyim :/

Son düzenleyen: Moderatör:
lycıum için yazılan cidden yanlış çok iyi ilgilendiler tam 6 kilo verdim ama marmelat cidden süper ben sabah akşam kullandım marmelatı erken bitti 21 günden gene siparilş verdim cidden öneriyorum kızlar

2 ayda 12 kilo verdim her akşam 1 saat yürüdüm. bunun dışında ekmegi kesmiştim.

Merhabalar. Diyet yapmak canimizin istedigi seyleri yiyemedigimiz icin psikolojik acidan kendimizi kotu hissettigimiz ve halsizlik getiren bir surectir bu yuzden vucudumuzun ihtiyacinin oldugu dogal proteinprotein omega3 ve lif kaynagi bir ürunu yemeklerden once tüketirsek tokluk hissi verecegi icin diyetimizi rahatlikla uygulayabiliriz. Spor destegi ile de mutlu bir sekilde zayiflayabiliriz. Yoksa diyet uygulamak tam bir işkence. Detayli bilgi isteyen olursa anlatirim.

Konu 3 yıl önce açılmasına rağmen, hala güncelliğini koruyor. iyi ki öyle olmuş :) arama motoruna "sağlıklı kilo vermek" yazdığımda ilk olarak bu link çıktı çok şanslıyım :). Listeleri sağlıklı, doyurucu ve kolay uygulanabilir buldum. Eşimle başladık. Ben 60.5 kilo ile başladım. Eşim 100 kilo ile başladı :). İkimizin de ilk diyet macerası. 1 Kasımda başladığımız diyetimizi iradesiz insanlar olarak şuan için oldukça iyi sürdürdük. Hedefimiz 5 aşamayı de uygulamak. Gelişmeleri yazacağım.

Faydalı konu ve içerik için çok teşekkürler.

X