Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Ben 2.listenin 12.günündeyim tüm öğünleri yapmıyorum ama 5 gibi akşam yemegi yerim 9 gibi yeşil çay içerim erken saatte bitirdigim halde 4.600 gitti sadece bu zamana kadar haftalik 600 veya 700 gram arası gidiyo biraz mod düşüyo ama ben kesinlikle bırakmamaya kararlıyım regl döneminde bitter bile yemiyorum☺

Ben 2.listenin 12.günündeyim tüm öğünleri yapmıyorum ama 5 gibi akşam yemegi yerim 9 gibi yeşil çay içerim erken saatte bitirdigim halde 4.600 gitti sadece bu zamana kadar haftalik 600 veya 700 gram arası gidiyo biraz mod düşüyo ama ben kesinlikle bırakmamaya kararlıyım regl döneminde bitter bile yemiyorum☺
maşallah ya nazar değmesin keşke bende o kadar verebilsem :KK43: ben yurtta kalıyorum kantinin önünden geçerken kokular odada kızların abur cubur yemeleri derken kaçıyo benimde

maşallah ya nazar değmesin keşke bende o kadar verebilsem :KK43: ben yurtta kalıyorum kantinin önünden geçerken kokular odada kızların abur cubur yemeleri derken kaçıyo benimde
Ya en kötüsüde o zaten mesela yarin tüm sınıf borek tatli kisir bişeyler hazirlicaklar ben bakıcam oyle kolay zannediliyo ama kilo vermek cok zor iş sagol canim ama haftada 2 gunde spor salonuna gidiyorum haftasonlari 5den sonra yemek yok listenin dışına hiç cıkmadım kaçamağım hiç yok çok az degilmi sence bukadar gitmesi

Ya en kötüsüde o zaten mesela yarin tüm sınıf borek tatli kisir bişeyler hazirlicaklar ben bakıcam oyle kolay zannediliyo ama kilo vermek cok zor iş sagol canim ama haftada 2 gunde spor salonuna gidiyorum haftasonlari 5den sonra yemek yok listenin dışına hiç cıkmadım kaçamağım hiç yok çok az degilmi sence bukadar gitmesi
Sende werirsin niye wermiyesin ki ama hiç kolay bişey olmadıgını biliyorum aslında 2 haftada yapinca alişiyo insan artık pekte canım istemiyo benim

yok canım normaldir bence bazı insanların metabolizması yavaş oluyo bence seninkide öyledir kardeşimden biliyorum 7 ay spor yapıp incelemedi sonradan etki etti vücuduna yinede verebiliyorsun bak mutlu ol darısı başıma

yok canım normaldir bence bazı insanların metabolizması yavaş oluyo bence seninkide öyledir kardeşimden biliyorum 7 ay spor yapıp incelemedi sonradan etki etti vücuduna yinede verebiliyorsun bak mutlu ol darısı başıma
Inşallah canim bir anca verelim şu kiloları daha vermem gereken 10 kilom var burdan hergün konuşuruz istersen motive eder belki☺

Merhaba ilk listenin 3. Haftasına başladım 700 gr daha gitti geçen hafta güncel 72 şuan Totalde 2 hafta sonunda 1.7 kg gitmiş oldu. Bel, göbek ve basen bölgesinde ciddi incelmeler de var. Acıkma yok genel olarak diyete de uyuyorum

Merhabalr ben bisi sormak istiyorum bikc sayfasini okudum ama bulamadim soran olmamis die , 1 liste kac hafta yada kac gun yapilmasi gerekio kac gun sonrasinda diger listeye gecilio yani?

ben 55-54 arasıyım boyum 165 ve 3 kilo vermek istiyorum ama vücudumda kas var yağ yok o yüzden veremiyorum yani aç kaldıkça alıyorum he bide çikolata çok severim o nedenle 3.liste den başlasam olur mu?

Ben az verdim canım ya 5.200 listeye uydum 5den sonra yemek yemedim 6da bi türk kahvesi 9da yeşil çay haftasonlari spor salonu ama malesef böyle gitti

Merhaba arkadaşlar bu diyet sayesinde 6 kilo verdim ve bırakınca deli gibi yedim ama geri almadım. Keşke bırakmasaydım.. Ece Erken in lycium kızıl elmas diyet setini denedim instagramda henüz kilo veremedim dedim beni sildiler engellediler! Tabiki 2 kutu Seti satınca işleri bitmişti benle. O yüzden siz siz olun bu tarz diyetlere güvenin gerisi yalan..

X