Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bende saatlere uyamıyorum malesef.Bugün mesela kahvaltıyla öğle yemeği arası 1.5 saat oldu.normalde en az 3 saat olmalı ama kursum var cıkmak zorundaydım yiyip cıktım.Ara öğünleri kaçırdım.akşam 6 kaşık kısır yedim :mad: dünde 1 tane bira içmiştim.Şöyle söyleyeyim genel olarak uyuorum listeye ama saatlere uyamıyorum.Birşeyler ekstradan yiyorsam bişeyleri çıkarıyorum.Yarın bir hafta olacak ve ben yaklaşık 3 kilo verdim :KK45:yani tam listeye uysaymışım daha çok verirmişim diyorum..:KK64:
Kızlarrrr yine boğazına hakim olamadım:kk77::mad: haftasonu olunca feleğim şaşıyor hele pazar günleri.ayıptır söylemesi dün survivor izlerken ünlüler simit arası domates peynir yedi.canım çok çekti ve sabah kocişime aldırdım ve yarısını afiyetle gömdüm.ben bu listeyi tam anlamıyla uygulayamıyorum illaki kaçamaklar yapıyorum.ama yıkmak yok yola devam.listeye tam uyamasamda günlük 1200 kaloriyi geçmiyorum.geçen hafta bu sayede 2 kilo vermiştim.sizler ne durumdasınız.

Kızlarrrrrr inanmıyorum 3.400 daha vermişim.geçen haftayla birlikte toplam 5.400 vermiş oluyorum.şuan tam tamına 65.600 oldum.çok mutluyum çokkk kk. Darısı hepinizin başına....

kizlar merhaba bende bu diyetle yeniden kilo vermeye basladim, ama simdi sizin yorumlara baktim baya kilo vermissiniz siz 1 hafta icinde. ben ilk listeyi bitirdigimde toplam 2.5 kilo verdim. spor yapmadim hic, 69.5 dum simdi 67 yim yani ilk liste bitiminde tartildim, suan ikinci listedeyim ve ona baslayali 5 gün oldu hersey guzel gidiyor, ayda 1 gün yani her ayin 25 inde kendime ödül günü yapiyorum her seyi yiyorum o gün canim ne cekiyorsa. gecen 25 subatta ödül vermistim, ikinci ödül günüm 25 mart :) az ama öz gidiyor ama olsun.

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

Sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

Diyetten söz edecek olursak :

Bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama YAĞ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

1. listeyi denedim. 2. listenin bitmesine 3 gün kaldı. Hiç bir sağlık problemi yaşamadım Allah'a şükür. Bu yüzden gönül rahatlığıyla 2 listeyi sizinle paylaşabilirim. Diğer listeleri de denedikçe sizinle paylaşacağım :KK42:

Ben kaç kilo verdim ? : Diyete başladığımda 82.9 - 83 gibi bir kilodaydım. 2. Diyetin bitmesine 3 gün kaldı ve ben tok karnıma ve kıyafetlerimle şu anda 73.7 kiloyum. :KK9:

Gelelim Listelerimize:

1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 4. listeye başlayacak.

4. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 5. listeye başlayacak.

UYARILAR !!! Salatanın içerisine patates, mısır, havuç, turşu ve bezelye koymamalısınız. Ve yemeklerinize de katmamalısınız :KK20:

Meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Günde 2 litre su içmeniz sizin yararınıza olacaktır.

ALTERNATİFLER : 1. listede öğlen arada bir köfte yerine bakliyat yedim. (Nohut,yeşil mercimek v.b) Döneri ısıtıp yenen dönerlerden kullandım. Köfteyi bazen kendim yaptım bazen de kasaptan hazır köfte aldım :KK17: Form bisküviyi illaki o tahta gibi olanlardan yemek zorunda değilsiniz. Mavi-Yeşil ( bu markayı gerçekten vermek zorundayım çünkü diğer markaların içerisinde şeker var bunda yok :KK34:) bisküvilerinden yiyebilirsiniz. Elmalı, limonlu, peynirli... Probiyotik yoğurt kayısılı dışında yediklerim de oldu. Orman meyveli, ananaslı falan da yedim. Kayısı yerine gün kurusu da yedim. Gün kurusunu daha sağlıklı buluyorum. Peyniri çoğu zaman tam yağlı ezine yedim. 1. listede sabah kendinize 2 dilim tam buğday ekmeği arası peyniri soğuk yemek yerine tost makinesinde tost yapabilirsiniz. Çaylarınızı tatlandırıcı ile tatlandırabilirisiniz.

EK SPOR : Sevgili Akrepciğimin önerisi ile bir taraftan zayıflarken bir taraftan karnımızın sıkılaşması için balon şişirmeye karar verdik :KK19: 1. liste bitene kadar günde 5 kere,2. liste bitene kadar günde 10 kere balon şişireceğiz. Bu şekilde her listede 5'er 5'er artırarak devam edeceğiz. :KK64:

Aklıma gelen şeyler olursa eklerim. Siz de aklınıza takılan her soruyu çekinmeden gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tartınızda bol eksili günler dilerim :KK16:

Kilo bildirim günümüz PAZARTESİ'dir.

Ramazanda kilo vermek için aynı diyetisyenin listesi: http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...icin-saglikli-diyet-listesi.html#post31080793
harika bi liste ama sabah cok erken basliyo onu istedigimiz saate gore kebdimize gorecayarlayabilne sansimiz varmi acaba

kızlar mrblar, uzun süredir giremiyodum yoğunluktan, 1. listeyi 25 gün tamamlamıştımdım 4 kiloya yakın vermiştim sonra 2. listeyi devam ettremdim. bugünden itibaren 2. listeden başlıyorum inş.. 67 kiloyum :KK14: 58-59 ları görmek istyrm :KK49:

Merhaba kızlar bugün tartıldım bu hafta sadece 1 kg vermişim cok kaçamak yaptım aslında hakettim.1.listedeyim 3. Haftaya giriyorum yaklaşık 4 kg verdim daha cok dkkat edicem bundan sonra.gelişmelerden birbirimizi haberdar edelim :)

Merhaba kizlar bir iki gundur sizleri takip ediyorum ne guzel kilolar veriyorsunuz cok hosuma gitti ve artik baslamam gerekiyor
Bebis istiyoruz ve pco oldugum icin doktorum zayifla diyor 95 kiloydum ve birazcik ugrasla 89.4 filan oldum ama epeydir geri bozdum sizleri gorunce umutlandim ve cok hosuma gitti bu diyet.
Cunku bebis istedigimiz icin daglikli olarak zayiflamam gerekiyor tum listeleri taradim ve bu cok hosuma gitti
Bugun bende basladim bakalim acliktan oluyorum ama cunku oglene yiyecek birseyim yoktu 1 elma ve 1 havuc yrdim sadece

Merhaba kizlar bir iki gundur sizleri takip ediyorum ne guzel kilolar veriyorsunuz cok hosuma gitti ve artik baslamam gerekiyor
Bebis istiyoruz ve pco oldugum icin doktorum zayifla diyor 95 kiloydum ve birazcik ugrasla 89.4 filan oldum ama epeydir geri bozdum sizleri gorunce umutlandim ve cok hosuma gitti bu diyet.
Cunku bebis istedigimiz icin daglikli olarak zayiflamam gerekiyor tum listeleri taradim ve bu cok hosuma gitti
Bugun bende basladim bakalim acliktan oluyorum ama cunku oglene yiyecek birseyim yoktu 1 elma ve 1 havuc yrdim sadece[ hoşgeldin gadriel :) tek basına rejim yapılmıyor buraya gelmen güzel olmuş.hedefin kaç kilo olmak ? Ben iki haftadır yapıyorum listeye uyarsan verebiliyorsun merak etme cnm :)

Hedefim en azindan 68 filan olmak cnm ins olurum
Tabi haklisin birlikte olmak daha eglenceli
pazartesi günleri tarttılma günleri zaten inş müjdeli haberler veririz :KK68: benim bu listeyle ilgili en büyük sorunum akşam yemekten sonra acıkıyorum meyve de kesmiyor.kendimi bişey yememek için zor tutuyorum ama dayanmaya çalışıyorum işte:KK61:

ya kızlar siz ne güzel kilolar veriyorsunuz ben 8 şubatta başladım listenin dışına çıktım ama 4 kilo verebildim.yürüyüşe spora ağırlık verdim bende..2 gün önce tartıldığımda 61.7 ydim 29 unda tekrar tartılcam çok fazla bir beklendim yok o zamana kadar şu 700 grm gitse göbek atacağım..

ya kızlar siz ne güzel kilolar veriyorsunuz ben 8 şubatta başladım listenin dışına çıktım ama 4 kilo verebildim.yürüyüşe spora ağırlık verdim bende..2 gün önce tartıldığımda 61.7 ydim 29 unda tekrar tartılcam çok fazla bir beklendim yok o zamana kadar şu 700 grm gitse göbek atacağım..
Verirsin canm merak etme ben hiç spor yapamıyorum vaktim yok olsada halim yok yoğun çalışıyorum ona rağmen 4 kilo verdim iki haftada.spor da yapıyorsan daha rahat verirsin en azından listenin dışına çıksan bile vicdanın rahat olur biraz :KK66:

Selam kızlar,
an itibariyle piskolojim yerlebir olmuş durumda . Az önce tartida 70 ı gördüm ve ağlamamak için kendimi zor tutuyorum. Yarın bende başlıyorum inşallah bu sefer olur. :'(

Merhaba kızlar :KK3:
Ben bu diyete başlamıştım. Normalde de çook zor kilo veriyorum 3-4 haftada 2 kilo falan ancak vermiştim ki hamile kaldım :KK22::KK36: Şişko hamiş oldum :KK51: Zaten 3 ayda da 3 kilo aldım fazla yemememe rağmen. 9 ay sonunda yuvarlanmam umarım :p:KK6: Sizi hala takip ediyorum. Bu listeler çok hoşuma gitmişti. Allah nasip eder de bebeğimi sağlıkla kucağıma alırsam, sizler birer çıtır olduktan sonra :KK66: ben de tekrar başlayacağım. Bu sefer vermem gereken kilo 20 falan olacak sanırım :KK51: ama napalım :) Sağlık olsun da, veririz inşallah:KK5: Herkese azimli günler, çıtır günler, başarılaarr :KK54::KK31::KK73:

Merhaba kızlar :KK3:
Ben bu diyete başlamıştım. Normalde de çook zor kilo veriyorum 3-4 haftada 2 kilo falan ancak vermiştim ki hamile kaldım :KK22::KK36: Şişko hamiş oldum :KK51: Zaten 3 ayda da 3 kilo aldım fazla yemememe rağmen. 9 ay sonunda yuvarlanmam umarım :p:KK6: Sizi hala takip ediyorum. Bu listeler çok hoşuma gitmişti. Allah nasip eder de bebeğimi sağlıkla kucağıma alırsam, sizler birer çıtır olduktan sonra :KK66: ben de tekrar başlayacağım. Bu sefer vermem gereken kilo 20 falan olacak sanırım :KK51: ama napalım :) Sağlık olsun da, veririz inşallah:KK5: Herkese azimli günler, çıtır günler, başarılaarr :KK54::KK31::KK73:
Hayırlı olsun canım allah saglıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin kilolaları düşünme keyfine bak sonra verirsin nasıl olsa :KK54:

X