Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bende sizden güç alıp başlayacağım eski düzene tekrar,yok yani böyle erteleyerek bir yere varamıyoruz
Motive ettiysem ne mutlu bana
erteleme hemen başla
akşam başlamasaydım bir portakal yiyecektim ve bu saate kadar aç kalacaktım
güzel bir kahvaltı yaptım birde spor yaparsam bugün bi 100 gram gitse yeter

Slm kızlar ben 25 yaşındayım 164 boyundayim doğumdan önce 58 kiloydum doğumun son aylarında vücudum ödem yaptı ve 85 kiloya çıktım doğumdan sonra 65 indim ama geçen kistan beri sürekli kilo alıyordum doktora gittim troit bezlerinin iyi calismadigini öğrendim bi hp kullanmaya başladım ve 64 kiloya indim sonra ilacı kendiliğinden bıraktım ve dün tartildim 2 ayda 10 kilo almışım ben napcam şimdi ya yemekte yemiyor um ne olcak bnm bu halim moralim çok bozuk hemde çok (((

merhaba kızlar eğer pazartesi başlayacak olan varsa beraber başlamak istiyorum bu diyete.çok mantıklı geldi diyet bana da.burdan birileriyle beraber yaparsak daha çok motive olurum gibi düşünüyorum.varmı pazartesi başlayacak olan

yarından dikkat etmeye çalışıcam hafta sonu spora gidiyorum pazartesi tam anlamıyla basliycam işallah sonu gelir ben surekli basliyorum ama sonunu getiremiyorum

yarından dikkat etmeye çalışıcam hafta sonu spora gidiyorum pazartesi tam anlamıyla basliycam işallah sonu gelir ben surekli basliyorum ama sonunu getiremiyorum

beraber başlarsak daha iyi olur bence birbirimizi motive edebiliriz bende hafta içi 3 gün spora gidiyorum diğer günlerde kendim güzel olucak bu diyetle inş

bence hemen bir spor salonuna yazıl ve diyete başla yemek yemiyorum deme bence sadece düzenli beslen emin ol daha iyi kilo verirsin moralinide bozma olmicak diye bişe yok canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…