Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Canim tebrikler ve bu diyet le mi.verdin kiloyu

tşk ederim..diyet olarak tuzu çıkardım şuan yeni yeni az tuz koymaya basladım yemeklerime..zaten şekeri daha önce çıkarmıştım hayatımdan.. pasta borek vs şeylerde yemedim.. spor olarak sadece açık havada yurudum okadar.. havalar soğumadan kızımı bebek arabasına koyup bayırlı yokuşlu yerlerde özellikle yurudum.. bide bol su içtim.
fast foot tarzı pizza hamburger patates kızatması vs işlenmiş gıdaları ne evimde nede dısarı çıktığımda yedim..yani onlarıda hayatımdan çıkardım.. dısarıda acıktığımdan ekmek arası balık,kokoreç,tantuni vs yedm içecek olarak ayran içtim.. yada sade gazoz olarak..kolayıda hayatımdan çıkardım.. kızartma epeydir yemiyorum.. kızımı emzirmediğim için ödem attırıcı bitki çaylarıda içtim.. +40 kilo aldım ben çünkü.. kızım 8 aylık şimdi.

ben internette araştırırken buldum burayı çok hoşuma gitti bu listeler fakat aklıma takılan bazı sorularr var hala buralardaysanız yardımcı olur musunuz

Birçok şey deneyip bünyemi fazlasıyla yormuşumdur bunu da denemekten zarar gelmez
Umarım şu göbüşlerden kurtuluruz hanımlar

Haftaya pazartesi Ama inancım tam başladım mı bırakmam sanırım,umarım
Ben pazartesi başalayacaktım yarın cuma hala başlayamadım
hafta sonu da malum herkes evde yine başlayamam deyip
önümüzdeki pazartesiye niyet ettim
aslında neden pazartesiyi bekliyoruz
niyetimiz yok ta ondan sanırım ertelememek lazım

Ananemin bir lafı vardır,Bir işe başlayacaksanız ya pazartesi ya da operşembe başlayın der.
Ona ithafen yazdım ama dediğin gibi erteledike erteleniyor o.
Nefsimiz galip geliyor çünkü.
Şu an başlasak hiç bir kaybımız olmayacak aslında hatta yararımıza olacak ama işte gel de nefse anlat.
Çikolata,cips yemek dururken diyet işine gelmiyor ki insanın

Haklısın sonra bu günleri çok ararız
100 gram bile versek yeter
yapacağın bir liste var mı yoksa yediklerine mi dikkat edeceksin
bir de kilon kaç
birbirimizi motive ederiz bu süreçte

Haklısın sonra bu günleri çok ararız
100 gram bile versek yeter
yapacağın bir liste var mı yoksa yediklerine mi dikkat edeceksin
bir de kilon kaç
birbirimizi motive ederiz bu süreçte

75 kg. maalesef. Yapacağım özel bir liste yok aldığım kaloriye dikkat ediyorum.
Haşlanmış sebzeler yiyorum ve ekmek,tuz dan uzak kalıyorum.
Şeker konusunda hala adım atamadım ama onu da yapacağım yakın bir zamanda.
Bir ara hiç ekmek yemeyerek ve 5 ten sonra sadece meyve yiyerek 10 kg vermiştim.
Ama bunu sporla destekliyordum.Günlük minimum 1 saat hızlı yürüyüş yapardım.
Tabii bırakınca geldi yine kilolar.Tekrar bu düzene başlayacağım.

Biraz hırs yapmak lazım
diyet yaptığım zamanlarda ekmeği kesmiyorum günde 3 dilim tahıllı yada kepekli ekmek yiyorum
tatlıdan uzak dursak yeter ve beni benden alan abur cuburlar

Biraz hırs yapmak lazım
diyet yaptığım zamanlarda ekmeği kesmiyorum günde 3 dilim tahıllı yada kepekli ekmek yiyorum
tatlıdan uzak dursak yeter ve beni benden alan abur cuburlar
Başlayınca bırakmamak gerek ben bu 10 kg 1-1,5 ayda vermiştim bırakmasam daha da verecektim muhtemelen.
Alışmıştı bünyem ekmek aramıyordum filan ama bir gün yeniden yemeye başladım arkası geldi öyle..
5 kg tekrar geri aldım...Tekrar eski düzeni,me başlıcam böyle bir yere varamıyoruz aslında yapıcam,edicem diyerek.
Yapmak lazım akıldayken.

Az önce başladım diyete beklemeyeceğim pazartesiyi
daha önce ekmeksiz denedim
ama açlıktan ağlıyordum artık
şuan emzirdiğim için yapamam zaten
veririz inşallah en kısa sürede

kızlar uzun zamandır takip ediyorum ama üye değildim yeni üye oldum bende size katilmak istiyorum ben de diyete çok yaptım ama en fazla bir ay sürüyor sonra devam edemiyorum Kasim ayında bir ayda 3.4kilo vermistim bu diyetle kaçamaklarım olduğu halde sonra işi bırakınca evde devam ettiremedim şimdi tekrar işe başladım ve yine diyete baslamak istiyorum ve bu sefer daha dikkat etmeliyim çünkü bütün gün oturuyorum diğer işim hareketliydi bu öyle değil neyse 29 yaşındayım 5 yaşında kızım var 160 boyum ve 68 kiloyum 10 kilo vermek istiyorum pazartesi sizinle birlikte başlamak istiyorum.

Kızlar ben ilk listeyi 10 gün uyguladım, etrafimdaki herkes aaaaaa ne kadar kilo vermişsin dediler. Yarın yeniden başlıyorum, tüm hazırlıklar tamam

bende oruç tutuyorum bu aralar borçlarımı pazartesi başlarım heralde bende kendime güveniyorum hadi bakalım hayırlısı

Az önce başladım diyete beklemeyeceğim pazartesiyi
daha önce ekmeksiz denedim
ama açlıktan ağlıyordum artık
şuan emzirdiğim için yapamam zaten
veririz inşallah en kısa sürede
Bende sizden güç alıp başlayacağım eski düzene tekrar,yok yani böyle erteleyerek bir yere varamıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…