Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ya her yemekten sonra canım tatlı çekti. daha çok yiyesim geldi. o yüzden yapamadım. Az sonra yeni başlık açacağım. Orada ne yaptığımı hergün yazmayı düşünüyorum.
benim kadar tatlı tükettiğini sanmıyorum her akşam marketten bi poşet dolusu kek çikolata tuzlu bisküvi puding alıp eve gidiyordum ve hepsini 2 saatte yemek yemeden tüketiyordum.önce bahanelerden kurtulmamız lazım 1 aydır çikolata ağzıma sürmüyorum demekki onun verdiği mutlulğu meyvede verebiliyormuş.bi sitede bi yazı okumuştum orda şöyle bi şey yazıyordu" çikolata bu kadar mucizevi bi şey olsa 3 kuruşa satılmazdı"yazıyordu herşey bizim elimizde

Ayy
Bende bayiliyorum abur cubura.bayramda birakmistim diyeti ogunden beri okadar cok yedimki ozledigim seyleri hele gram almadim sporu birakmadim ama sunu demek istiyorum istedigimiz kiloya duselim bidaha almayiz tabi hareketli bi hayati tercih etmemiz gerekiyor

evet yağ oranı düşdükce metobolizma hızlanıyormuş sporu bırakmazsak almayız herhalde çünkü koruma aşaması bence daha zor

Bugün başladım ve her şey yolunda gidiyor. Listeye tam anlamıyla uydum. Başlangıç kilom : 60.04

bu diyet programına başlamak istiyorum ama vejeteryanım acaba et yenilicek öğünlerimi değiştirip bakliyat yesem yada başka bişeyle. Birde kuru kayısıdan nefret ederim onun yerine kuru incir veye meyve yesem olurmu.? eğer olursa yarından itibaren başlıycamm

Konunun ilk sayfasında alternatif yiyecekler var . Gayet açık Yazılmış incire gelince bence iki Kayısı yerine 1 tane incir yiyebilirsin. Ben 1 haftada 1,6 kg verdim çok memnunum ve mutluyum

Merhaba herkese,

Bir sürü diyet deneyip ama bir türlü başarılı olamayanlardanım ben de! Üzgünken bile oturup, tek başıma 2 hamburgeri yiyebilir, yanında da 1 litre kola içebilirim. Pastaları, kekleri hele de börekleri hiç affetmem. Doyma hissim alınmış gibi sanki. Çevremde herkesin bu ne hal, ne oldu sana böyle, şişmişsin gibi cümlelerine çoktan alıştım... En sonunda alışverişe çıktığımda bir mağazada çok beğendiğim bir montun içine sığamadım ve artık kendime DUR dedim... Hemen araştırmaya başladım ve bu diyeti buldum... Sonrası mı?

Diyete 13 Ekim tarihinde, 79 kilo ile başladım. Şuan 9. günündeyim ve 76 kiloyu bu sabah tartıda gördüm. Bu kadar hızlı vermeme açıkçası ben de çok şaşırdım. Ama çok mutluyum :)

Diyet dışına hemen hemen hiç çıkmadım. Sadece dün akşam iş çıkışı eve yürürken 50 gram kadar sarı leblebi yedim. Tatlı kesinlikle tüketmedim, günde 3 bardak yeşil çay, 2.5 litre su içtim, sabahları ise saat 7'de ılık suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi karıştırıp bir güzel mideme yolladım. Sonrasında diyet listesini aynen uyguladım.

Hiç hareket etmeyenlerdendim. İş çıkışı biner taksiye, evin önünde inerdim. Şimdi ise 2,5 km erken iniyorum taksiden ve serin akşamların keyfini yürüyerek çıkarıyorum.

Bu diyette hiç acıktığımı da hissetmedim. Akşam yemeği haricinde saatleri de hiç aksatmadım. Yürümeye başladığım için eve 20 dakika daha geç geliyorum ve yemeğimi 19:30 gibi yiyebiliyorum.

İnmek istediğim kilo ise 65. Belirli aralıklarla buraya bildirimler yapmaya çalışacağım. Belki sizlere de motivasyon olur.

Unutmadan, canım tabii ki pasta da çekiyor, tatlı da çekiyor. Hele o dondurma yok mu, bol cevizli? Hatta bazen de burnuma bol tereyağlı, bol soslu iskender kokusu geliyor. Ama kendime aynen şunu söylüyorum; ''Yemek istersen yiyebilirsin ama 15 dakikalık mutluluk için hayalini kurduğun kilodan vazgeçmiş olacaksın.''

Görüşmek üzere, sevgiler...

günaydın
azmet ve nefsini körelt eminim hedefe ulaşıcaksın.allh kolaylık versin.kızlar yardıma ihtiyacım var.1.listem 10 ekimde bitti miss gibi 5,5 kg verdim 2.listeye başlayalı 11 gün oldu 1 kg vermişim bu normal mi ? bedenen baya küçüldüm kıyafetlerimden bariz ortada 5,5 kg değil sanki 10 kg vermiş gibi ama şu lanet olası tartıda değişiklik yok listemin dışına hiç çıkmadım haftanın 3-4 günü spordayım daha ne yapmam lazım bilmiyorum

Ka kilodan kaca dustunuz... verilecek kilo azaldikca verme hizi da yavasliyor... bence devam edin ve listeniz bitene kadar tartilmayin...

Ka kilodan kaca dustunuz... verilecek kilo azaldikca verme hizi da yavasliyor... bence devam edin ve listeniz bitene kadar tartilmayin...
75,900 den 69,100 gr düştüm tabi hergün tartılıyorum emek veriyorum bu yüzden merak ediyorum dediğin gibi tartılmayı bıraksam iyi olucak psikolojim biraz bozuldu

bende aynı durumdan muzdaribim hiçbirşey ilk listedeki gibi gitmiyor daha az yediğim halde bugün 10.günüm sadece 1 kg vermişim neden böyle oluyor bende anlamıyorum

herkese merhabalar:) ben arnıza yeni katıldım. bende sizler gibi kilo problemlerinden muzdaribim .s yakında nişanım olacak ve ben kilo vermeliyim . uzun arastırmalarım sonucunda bu diyeti yapmaya karar verdim.burada herkes çok güzel şeyler başarmış maşallah . herbalife diye birşey duymustum ama bu listeyi görünce vazgeçtim.tüm arkadaşlarıma sormak istiyorum 1 liste ortalama kaç kilo verdiriyo acaba. yaa bende verebilirmiyim .s bide ilk baslar başlamaz pilates yapsam olur mu ? belki daha cabuk kilo verdirir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…