Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bugün ikinci gün çok uyamıyorum listeyee daha az yiyorum sanki sabahları ilk iş elma sirkeli suyla iki kuru kayısı yiyorum sonra bi dilim cavdar ekmeğiyle kahvaltı ara öğünlerde yeşil cayla bi grissi kuru incir sevmiyorum 3 litre su tüketiyorum hergün daha önce buna benzer bi listeyle diyetisyen kontrolünde hic spor yapmadan 6,5 kg vermiştim inşallah simdide vercem:)
hoş geldin umarım hepimiz sağlıklı bi şekilde kilo veririz ve bunu koruyabiliriz.şuan bende bu korku başladı ya geri kg alırsam bunuda bi araştırmam lazım :mad:

günaydın kızlar . benim 1 liste 1 hafta oldu ve sadece 1 kilo verdim yaa normal mi acaba .s boyum 152 kilo 73 .s

günaydın kızlar . benim 1 liste 1 hafta oldu ve sadece 1 kilo verdim yaa normal mi acaba .s boyum 152 kilo 73 .s
ilk hafta için normal, bende daha fazla gitti ama kişiden kişiye değişebilir bire bir uyguladığından eminsen 25 gün sonunda en az 5 kilo verirsin
inşallah canım benim yaa bu kiloları vermeye çok ihtiyacım var . hep beraber verelim kurtulalım şu kilolardan inşallahh

bide kızlar biraz önce nette arastırıken gördüm saraçoğlunun 15 günlük lahana maydanoz limon kürünü de bu diyetle yapsak nasıl olur .

günaydınn kızlar kmo hg inşallah hedefine inersin bende 4 gun oldu başlayalı hnüz tartılmadım ama dün bi tulumba tatlı bi dilimde börek yedim cokk pişmanım :KK43:çok etkilermiki gerçi diyet listesinden az yiyorum lahana kürüne gelince bilmiyorumki canım araştıralım bi spora yazılmayıda düşünüyorum ben

günaydınn kızlar kmo hg inşallah hedefine inersin bende 4 gun oldu başlayalı hnüz tartılmadım ama dün bi tulumba tatlı bi dilimde börek yedim cokk pişmanım :KK43:çok etkilermiki gerçi diyet listesinden az yiyorum lahana kürüne gelince bilmiyorumki canım araştıralım bi spora yazılmayıda düşünüyorum ben
inşallah hep beraber hedefimize ulaşırız canım benim yaa :) canım benim kaçamak yapmamaya çalıs yaa şu kilolardan kurtulalım sonra yavaş yavaş yaparız kaçamağı :)) canım ben karar verdim 1. listeyi bitirmeye 20 gün var ve 20 gün lahana kürünü yapcam . daha öncede yazdım bende biraz kabızlık olmaya başladı belki lahana ile gider bu . hede vucuttan yağ ve ödem atıyormus canım benim . bu arda spor çok çok iyi olur ben plates yapacaktım cok vaktim olmuyo ama en kısa zamanda baslayacagım inşallah

Merhaba tekrardan,

Bir önceki yazımda belirttiğim gibi diyete hala devam ediyorum. 6 Kasım'da 2.listeye başlıyorum inşallah. 79 kg ile başlamıştım ve bu sabah tartıda 74 kg gördüm.

Geçen hafta sonu eşimle tatile gittik ve bir iki kaçamak yaptım. Gerçi kaçamak bile sayılmazlar. Sabah kahvaltısında her zamankine ek olarak 1 adet cherry domates, 1 çatal da kavrulmuş patates yedim. Gerçi o gün de 15 km yürüdük :) Ayrıca açık büfeye rağmen kendimi çok rahat tutabildiğim için mutluyum :)

Çevremdeki arkadaşlarımdan inceldiğimi duymaya başlamak ayrı bir heyecan vermeye başladı. Özellikle sırtımda oluşan katların ciddi oranda azalması daha da hırslandırdı beni :)

Bu arada midem de küçülmüş olacak ki, köfteleri bitirmeden doyuyorum artık. Hatta bazen kayısımdan 1 tanesini iş arkadaşımla paylaşabiliyorum.

Akşam yemekleri biraz sancılı oluyor. Çünkü yağmur falan derken eve daha geç varıyorum. 1 saat geçmiş oluyor akşam yemeği saati. Ben de yemiyorum, meyveyi yarım saat öne çekiyorum. Eğer vaktinde ulaştıysam eve ve yürüyemediysem ekmek yemiyorum.

Yürüyüşlerime devam etmeye çalışıyorum ancak havaların soğuması ve yağmur yağması büyük bir engel. Hafta içi hiç yürüyemediysem, hafta sonları en az 10 km yürümeye çalışıyorum.

Hafta sonu erken kalkmak zor geliyor ama hafta içi sirkeli suyumu mutlaka içiyorum. Saatlerde 1'er saat şaşma oluyor ama hafta sonu da listeye uyuyorum.

Benim adıma şimdilik her şey yolunda. Geçen yazımda bu listeyi bizimle paylaşan arkadaşımıza teşekkür etmeyi unutmuşum. Allah kendisinden razı olsun.

Umarım hepimiz istediğimiz kiloya kavuşur, hayal ettiğimiz forma gireriz.

Tekrar görüşmek üzere, hoşçakalın.

Selam kizlar ben de bu diyeti 3 gun once saracoglunun lahana kuruyle birlikte yazip dolaba yapistirdim :KK52:uygulamaya ins yarin geciyorum cunku 2 gundur orucum ben de 98 kilodan 88 e indim ve devamini bu diyetle getirmek istiyorum:KK66: umarim guzel sonuclar verir hedef 70 hadi hayirlisi :KK66:

bide kızlar biraz önce nette arastırıken gördüm saraçoğlunun 15 günlük lahana maydanoz limon kürünü de bu diyetle yapsak nasıl olur .
cnım ya bende araştırdım gerçekten iyi gibi geliyor sen naptın başladınmı lahana kürüne bide şunu anlaamadım bu lahana kürü lahana çorbasımı oluyo yoksa lahana suyumu eger lahana suyuysa haşladığımız lahanaları atıyomuyuzz bende düşünüyorum ama kafam karıştı çorbamı lahana suyumu????

cnım ya bende araştırdım gerçekten iyi gibi geliyor sen naptın başladınmı lahana kürüne bide şunu anlaamadım bu lahana kürü lahana çorbasımı oluyo yoksa lahana suyumu eger lahana suyuysa haşladığımız lahanaları atıyomuyuzz bende düşünüyorum ama kafam karıştı çorbamı lahana suyumu????
evet basladım canım şimdilik iyi gidiyo bakalım :)çorba değil. yapılışı şöyle= lahanayı 15 dk kaynatıyoruz .sonra biraz maydanoz atıp 5 dk daha kaynatıyoruz. günlük yapabilirsen daha iyi olur . lahanayı atmana gerek yok yemeklerde kullanabilirsin canım :) tadı güzel olsun diye içmeden önce bardağa koyduktan sonra biraz limon sıksan daha iyi olur :))

Bu diyeti lahana kürü olmadan spor ve yürüyüş ile yapsak nasıl olur acaba ? Bem de iki gün önce 56 kg boy:160cm. Ama iki gündür dağıtıyorum. Acaba bu diyeti yapsam nasıl olur ? Kür hazırlamak zoruma gidebilir çünlü

İnş yarın başlayacağım kızlar karar verdim
Sorularım var bu Listeyi yazan arkadaşıma :
1 sabah süt yerine light süt, tarçin ve stevia karşımı bir içecek yapsam içsem olur mı ?
2 öğlen et Hakkımı hindi fileto ile salata yapıp tüketsem olur mı ?
3 tam buğday ekmeği yerine yulaf kepeği ile yoğurt tüketsem olur mı

Bu diyeti lahana kürü olmadan spor ve yürüyüş ile yapsak nasıl olur acaba ? Bem de iki gün önce 56 kg boy:160cm. Ama iki gündür dağıtıyorum. Acaba bu diyeti yapsam nasıl olur ? Kür hazırlamak zoruma gidebilir çünlü
bu diyetle de istediğin kiloya ulasabilirisn .kür sadece hızlandırmak için canım :)

X