Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Merhabalar ben doğum sonrası sağlıklı kilo verebilmek için aranırken listenizi buldum hoşuma gitti listeyi kaydettim ama aklıma takılan bi konu var sormadan başlamak istemedim. Doğum yapalı 6 ay oldu bebeğime ek gıdalar vermeye başladığım için diyete yöneldim bebek emzirdigim için su ana kadar diyet yapamadım ilk doğum yaptığımda fazla kilom yoktu hatta hiç fazlam yoktu desem yeri...

Ama ilerleyen zamanlarda giderek kilo almaya başladım ve bunları vermenin zamanı geldi diye düşünüyorum bu diyete başladığımda Bebeğimi emzirdigim için bi sıkıntı yaşar miyim diye düşünüyorum sütumde azalma olur mu bebeğim bu diyetten etkilenir mi sıkıntı yasamicaksam diyete hemen başlamak istiyorum yardım ve yorumlarınızı bekliyorum...

bende aynı durumdan muzdaribim hiçbirşey ilk listedeki gibi gitmiyor daha az yediğim halde bugün 10.günüm sadece 1 kg vermişim neden böyle oluyor bende anlamıyorum
benim tek kaçamağım şekersiz sütlü kahve bunuda yarından itibaren kesicem bakalım ne olucak belki bi değişim olur :emir_bebek:

herkese merhabalar:) ben arnıza yeni katıldım. bende sizler gibi kilo problemlerinden muzdaribim .s yakında nişanım olacak ve ben kilo vermeliyim . uzun arastırmalarım sonucunda bu diyeti yapmaya karar verdim.burada herkes çok güzel şeyler başarmış maşallah . herbalife diye birşey duymustum ama bu listeyi görünce vazgeçtim.tüm arkadaşlarıma sormak istiyorum 1 liste ortalama kaç kilo verdiriyo acaba. yaa bende verebilirmiyim .s bide ilk baslar başlamaz pilates yapsam olur mu ? belki daha cabuk kilo verdirir.
öncelikle hoşgeldin aramıza herbalife sakın ama sakın başlama misliyle geri alırsın kullanan arkadaşlarım var ömür boyu kullanman gereken bi şey onu unut sen :KK66: bu listeyle ilk 1 ay rahat 5 kg verirsin ıikinci ay duruyo o ayrı ama bende sıklaşma var buda iyi bi şey

Merhabalar ben doğum sonrası sağlıklı kilo verebilmek için aranırken listenizi buldum hoşuma gitti listeyi kaydettim ama aklıma takılan bi konu var sormadan başlamak istemedim. Doğum yapalı 6 ay oldu bebeğime ek gıdalar vermeye başladığım için diyete yöneldim bebek emzirdigim için su ana kadar diyet yapamadım ilk doğum yaptığımda fazla kilom yoktu hatta hiç fazlam yoktu desem yeri...
merhaba sende hoşgeldin :) bence sen bu diyeti yapma hamilesin zararlı olabilir sana bi site önericem hamile bayanlar için güzel diyetler var bi bak kesin beğeniceksin http://eskikilomadonuyorum.wordpress.com/

OTE="nurgul_gokcan, post: 37437676, member: 307295"]öncelikle hoşgeldin aramıza herbalife sakın ama sakın başlama misliyle geri alırsın kullanan arkadaşlarım var ömür boyu kullanman gereken bi şey onu unut sen :KK66: bu listeyle ilk 1 ay rahat 5 kg verirsin ıikinci ay duruyo o ayri ama bende sıklaşma var buda iyi bi şey[/QUOTE]
Siz spor yapiyorum demissiniz.. ne sporu yapiyorsunuz..her gun mu yapiyorsunuz.. diyetisyenler bazen arada bonus gunu veriyorlar burda amac yavaslayan metobolizmayi hizlandirmak..belki bir gun 8stediginiz kadar yemek yiyerek kendinize bonus verebilirsiniz ve ertesi gunu kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz..yinede siz bilirsiniz

Telefondan yaziyorum bi turlu alinti yapip da cevap yazamadim.. butun yazdiklarim karma karışık oluyo...kusura bakmayin..

OTE="nurgul_gokcan, post: 37437676, member: 307295"]öncelikle hoşgeldin aramıza herbalife sakın ama sakın başlama misliyle geri alırsın kullanan arkadaşlarım var ömür boyu kullanman gereken bi şey onu unut sen :KK66: bu listeyle ilk 1 ay rahat 5 kg verirsin ıikinci ay duruyo o ayri ama bende sıklaşma var buda iyi bi şey
Siz spor yapiyorum demissiniz.. ne sporu yapiyorsunuz..her gun mu yapiyorsunuz.. diyetisyenler bazen arada bonus gunu veriyorlar burda amac yavaslayan metobolizmayi hizlandirmak..belki bir gun 8stediginiz kadar yemek yiyerek kendinize bonus verebilirsiniz ve ertesi gunu kaldiginiz yerden devam edebilirsiniz..yinede siz bilirsiniz[/QUOTE]
haftada 3-4 gün spor yapıyorum hızlı yürüyüş koşu uzay yürüyüşü 45 dk dan 400 kalori bazen spining yapıyorum spor olarak ideal yani bonus olayına 2.listeyi bitirip geçicem zaten kasım 4 de bitiyor az kaldı biraz ara verip 3.listeye geçicem yada şu metobolizma hızlandırıcı iksire başlıycam ender saraç formülü bi şeyler yapmam şart moralim bozuluyor

öncelikle hoşgeldin aramıza herbalife sakın ama sakın başlama misliyle geri alırsın kullanan arkadaşlarım var ömür boyu kullanman gereken bi şey onu unut sen :KK66: bu listeyle ilk 1 ay rahat 5 kg verirsin ıikinci ay duruyo o ayrı ama bende sıklaşma var buda iyi bi şey[/QUOTE]
cok tesekkür ederim canım :) bende düşündümde mantıklı birşey değil herbalife :KK12: inşallah devamı gelir seninde kilo vermelerinin yaa. bende bugün almam gereken herşeyi aldım yarın başlıyorum inşallah :) pilates seti de aldım canım internetten ebru şallı videolarına bakarak yapmaya çalısacagım bakalım :KK70::KK70:diyetle beraber bi zararı olmazinşallah bayılmam:KK71:

arkadaşlar merhaba ben yeni geldim,
diyetede yeni başladım 2 haftadır diyetteydim 3 kilo verdim bile yalnız regl dönemine girdiğim için allak bullak oldum tartıya çıkmak mantıklı değil inanın 2 kilo fazla çıkıyorum bu dönemde olduğumdan dolayıdır dimi o kadar ugraştım o 3 kilo için geri almış olamam dimi

ben ebru şallıyla her sabah pilates yaptım vücudum taş gibi oldu hemde dimdik duruyordum tavsiye ederim bende başlamak isitoyrum tekrar yeniden

günaydın kızlar
bu hafta sonu 2.listem bitmiş olucak.75,900 ile başladım şuan 67,200 kg olmuşum :KK49:60 kg olana kadar devam edicem benimle birlikte başlayan arkadaşlar nerdesinizzz

arkadaşlar merhaba ben yeni geldim,
diyetede yeni başladım 2 haftadır diyetteydim 3 kilo verdim bile yalnız regl dönemine girdiğim için allak bullak oldum tartıya çıkmak mantıklı değil inanın 2 kilo fazla çıkıyorum bu dönemde olduğumdan dolayıdır dimi o kadar ugraştım o 3 kilo için geri almış olamam dimi
evet reglidendir ben regliden sonra 10 gün yerimde saydım sakın fire verme

günaydın kızlar
bu hafta sonu 2.listem bitmiş olucak.75,900 ile başladım şuan 67,200 kg olmuşum :KK49:60 kg olana kadar devam edicem benimle birlikte başlayan arkadaşlar nerdesinizzz
tebik ederim kafana takıyordun bide veremedim diye bizimde eşimle 15. günümüz ben 3,5 kilo versim eşimde 7 çok iyi gidiyor hadi bakalım bende 68 e düşsem yeter

Meraba kizlar bende bugun 1.listeyle basladim 63,5-64 arasi kilodayim 5 kilo vermek istiyorum 50 li rakamlari gormeyi ozledimm birbirimizi motive edelim ins istedigimiz kiloya ulascaz:)

Bugün ikinci gün çok uyamıyorum listeyee daha az yiyorum sanki sabahları ilk iş elma sirkeli suyla iki kuru kayısı yiyorum sonra bi dilim cavdar ekmeğiyle kahvaltı ara öğünlerde yeşil cayla bi grissi kuru incir sevmiyorum 3 litre su tüketiyorum hergün daha önce buna benzer bi listeyle diyetisyen kontrolünde hic spor yapmadan 6,5 kg vermiştim inşallah simdide vercem:)

tebik ederim kafana takıyordun bide veremedim diye bizimde eşimle 15. günümüz ben 3,5 kilo versim eşimde 7 çok iyi gidiyor hadi bakalım bende 68 e düşsem yeter

teşekkür ederim :eek:hadi inşallah sende hedefine yaklaşırsın.ikinci liste salı günü bitiyor ama ben çok sıkıldım her listenin sonunda bi diyet bozma bi sıkılma geliyor o_Ohedefime 2,5 kg kalmış yarıda bırakırsam geri alırım diye korkuyorum ve bugün spor salonunda üyeliğimde bitiyor inşallah evde sporuma devam edebilirim :KK61:

X