Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Oo harikasin bende bayramda yapamadim hic ama kilo almamisim oda biseydir.3. Listeye basliyacagim insallah 75.600 kilodayim

Seni tebrik ederim nurgul. Bende bir sabirli olsam.....

Oo harikasin bende bayramda yapamadim hic ama kilo almamisim oda biseydir.3. Listeye basliyacagim insallah 75.600 kilodayim
benim cuma günü ilk liste bitiyor bakalım son durum ne regl olmama az kaldı bi akşam gözüm döndü ne bulduysam yedim sonra diyete devam ettim inşallah kilom çıkmamıştır

merhaba nisanda düğünüm olacak inşallah ve ben tombik bir gelin olmak istemiyorum 10-15 kilo arasında vermek istiyorum ama sağlık da başta gelir tabi.sizin diyet listeniz gayet sağlıklı görünüyor ben çalışan bir bayanım harfiyen uyabilir miyim bilmiyorum!sizin en son durumunuz nasıl kilo vermede? merak ettim doğrusu...

Hosgeldin aramiza. Bu listelerle cok güzel kilo verenler oldu.ben yapamadim o ayri

günaydın kızlar

şükürler olsun ki ilk liste bitti 75,900 olmuş 70,600 çok mutluyum yarın 2.listeye başlıyorum
çok tebrik ediyorum Nurgül'cüğüm muhteşemsin bende bugün yeniden başladım diyete hemde eşimle yapıyoruz bu kez :) 75,600 le başladım hadi bakalım çoğu gitti azı kaldı

kafaya koydunmu yapıyorsun istemek şart ben kendimi zayıflamış görmüyorum ama gözle görülür halde kilo vermişim ki herkes ne yaptın banada listeni ver diyor
evet yasemencim bence sen kilondan çok rahatsız değilsin yoksa yapardın 25 gün göz açıp kapayana kadar geçiyor.benden de tüm komşularım ablam falan aldı listeyi yapabilirler mi bilemem tabi

evet yasemencim bence sen kilondan çok rahatsız değilsin yoksa yapardın 25 gün göz açıp kapayana kadar geçiyor.benden de tüm komşularım ablam falan aldı listeyi yapabilirler mi bilemem tabi

çok rahatsızım semenfam ama nefsime hakim olamadım. Yemek yedikçe yeme isteğim arttı. Siz başardınız. Tebrik ediyorum.

çok tebrik ediyorum Nurgül'cüğüm muhteşemsin bende bugün yeniden başladım diyete hemde eşimle yapıyoruz bu kez :) 75,600 le başladım hadi bakalım çoğu gitti azı kaldı
çok teşekkür ederim azmime hayret ettim ama meyvesini almaya başladım kıyafetlerim üzerimden düşüyor hep bi övgü bunlar iyice gaza getiriyor 70 kg düşünce devamını getirirsin allah kolaylık ve azim versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…