Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

merhaba bende aranıza yeni katıldım bu sayfa çok hoşuma gitti yeni başlıyorum 76 kiloyum 162 cm boyum şöyle söyleyim diyete başlamamın 10 yılını kutluyorum gibi bişey bir türlü başarılı olamadım

Hoşgeldin ayse. Benimde boyum 163 kilo 74. Bendwe diyetteyim ama listeye bi türlü uyamiyorum. İnşallah hep beraber veririz kilolari

Tamam listeye tam olarak uyamiyorum ama yediklerime dikkat ediyorum. Bi gram gitmezmi yaa. Sabahlari ac karnina spor yapiyorum 40 dakika. Bubub bile etkisi olmasi lazim yaa

Sorma benim bir numara anaokula basladi. Sabah cok erken uyaniyoruz. Duzenim degisince yazamadim. Ama takipteyim. Bu aksam yemek yemedim. Yemek yedikce daha fazla yemek istiyorum. Artik aksamlari yemicem galiba

Hoşgeldin ayse. Benimde boyum 163 kilo 74. Bendwe diyetteyim ama listeye bi türlü uyamiyorum. İnşallah hep beraber veririz kilolari
canım teşekkür ederim umarım dediğin olur bu sıralar benim birde sigarayı bırakma olayım da var allah yardımcım olsun çocuklar yüzünden bırakmak zorundayım umarım başarırım şu liste de en başta belirtilen liste değilmi 1. 2. 3. diye giden yoksa başka liste varmı merak ettim

Evet canim aynen oyle. Bende iciyorum ama sakli gizli. Gormesinler diye. İnşallah bende birakirim birgun. Allah yardimcimiz olsun

Sorma benim bir numara anaokula basladi. Sabah cok erken uyaniyoruz. Duzenim degisince yazamadim. Ama takipteyim. Bu aksam yemek yemedim. Yemek yedikce daha fazla yemek istiyorum. Artik aksamlari yemicem galiba
okul telaşın başladı demek ne güzel bizimde seneye başlayacak inşallah Allah zihin açıklığı versin :) bende her yemek yediğimde sanki verdiğim kiloları geri alıcam gibi korkuyorum psikolojim bozuldu resmen

Amin canim sagol. Cumlemizin evladina... tahmin edebiliyorum. Insanin psikolojisi bozuluyor yaa. Cok yedigin gun aksam bisey yememeli. Ben aksam yemegini kestim. Daha dogrusu artik aksamlari tartiliyorum. Eger kilolu cikiyorsam yemiyorum ama sabaha kadar cok acikiyorum. Listeye uyamadim. Cunku hep yemek dusundum. Yinede bu sayfaya yazabilirim dimi?

tabikide benimle de ilgisi yok sayfanın önceden bayağı aktifmiş ama şimdi bloğun sahibi bile yok baksana bende senin gibi öylesine takip ediyorum

benden başka diyete devam eden yok mu bugün tam 15.günüm 75,900 olmuş 72, kg herşey tam istediğim gibi gidiyor çok mutlu ve huzurluyum tabi aynı şeyleri yemekten bıkmanın haricinde bu diyetten sonuç almak muhteşem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…