Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Günaydııııın:KK73: tar-til-dimmmm 73.3 gordum bugun. Inanamiyoruuum:KK15: semenfam sen hergun tartiliyormusun?
günaydın canımm çok sevindim senin adına gidecek o kilolar merak etme :) bende 75,700 deyim 82,500 den düştüm.bayrama kadar 74 olursam sonra üçüncü listeye geçicegim 68-69 olsam yeter de artar bile. boyun kaç 60 lara düşmek istiyosun

Merhaba kizlar benimde bi 10 kilo kadar fazlam var heralde. Boyum 162 kilo 63.
Listelere baktim da ac kalirim diye dusunuyorum bu listeyle. Bi de calisirken nasil uyucaz bu listeye? Baslamadan zor geldi bu is bana. Bi de spor da yapmamiz gerekiyormu bu diyetle beraber?

hergün tartılmıyorum canım haftada bir kere eşim vermiyor kafan karışır motiven düşer diye saklıyor tartıyı :110:

Dogru yapiyor canım esin. Bende esime soyledim o da iradene sahip cikabilmelisin diyor. Bende cikamiyorum hergun tartiliyorum. Boyum 1.63. Ama dogum dan sonra gobek kaldi. Kalca hepvardi onlara alisigim zaten ama gobek rahatsiz ediyo

Dogru yapiyor canım esin. Bende esime soyledim o da iradene sahip cikabilmelisin diyor. Bende cikamiyorum hergun tartiliyorum. Boyum 1.63. Ama dogum dan sonra gobek kaldi. Kalca hepvardi onlara alisigim zaten ama gobek rahatsiz ediyo
bendede göbek var cnm sezeryan oldu iki doğumumda kaldı öyle korse giyiyorum genelde mekik çekiyorum

Merhaba kizlar benimde bi 10 kilo kadar fazlam var heralde. Boyum 162 kilo 63.
Listelere baktim da ac kalirim diye dusunuyorum bu listeyle. Bi de calisirken nasil uyucaz bu listeye? Baslamadan zor geldi bu is bana. Bi de spor da yapmamiz gerekiyormu bu diyetle beraber?
ben hiç aç kalmadım tam uyarsan rahat yaparsın bence çalışırken de gayet rahat bulunacak yada çantanda götürebilecek tarzda yiyecekler 2 listeyi yapabilirsen gider 10 kilo yürüyüş yapıyorum ekliptik bisiklet sürüyorum ben

Benimde vardi eliptik bisiklet kavinaileme verdim kendim kosu bandi aldim. Ama eliptik bisikletin sağladığı zayıflama olmadi. Senin boyun kac canim?

Benimde vardi eliptik bisiklet kavinaileme verdim kendim kosu bandi aldim. Ama eliptik bisikletin sağladığı zayıflama olmadi. Senin boyun kac canim?
cnm spor amaçlı verdiğim kiloları kontrol altında tutmak için aldım çünkü yürüyüşe çıkamıyorum çocuklardan dolayı. benim boyum 1,68. bu sabah ne oldu inanamazsın yan komşum verdiğim kiloları görünce listeleri istedi işte 30 gündür yapıyodu o 108 kilo ile başladı hiç tartılmadı 30 gün boyunca bugün geldi tam 93 e düşmüş şok olduk 15 kilo vermiş sarımsak çayı tüketiyordu onunda mı etkisi oldu acaba anlamadım :110::110:

Merhaba cnm. İnanamıyorum. Bir ayda 15 kkiloo. Cok iyi ya! Insallah bende basaririm. Senin az kalmis hedefine. Tebrik ederim. Bu sabah tartilmadim. Haftasonu hep misafir vardi. Cok yedim. Bugun tekrar listeye basladim.

Nurgul merhaba. Cok iyi vermissin bir haftada. Ben hala bugun yarin derken. Birebir uyabiliyormusun listeye
sen hala başlamadın mı :KK43: listeye tam uyuyorum diyemem şöyle akşam 17:00 kadar sadık kalıyorum.saat 18:00 de işten çıkıyorum spor salonu b.düzünde iş yerim avcılarda servis direk kapısında indirdiği için eve gitme şansım olmuyor.burda da belli saatlerde yemek yiyebiliyorsun katı kurallı bi iş yeri akşam yemeğimi yiyemiyorum eve gidincede çok geç değilse meyvemi yiyorum 10:00 filan olmuşsa yemiyorum.haftada 3 gün spor salonundayım 40-45 dk yürüyorum.inşallah bayrama kadar 70 kg olup sonrasında dahada hırslanmak istiyorum

Bugun uyuyorum . Yani basladim diyebilirim. Gerci aksama kadar sorun yokta aksamlari zorlaniyorum. Bugun gelen giden olmazsa tam uyucam Allah in izniyle. Ama gece acikmiyormusun aksam yemegi yemezsen. Gerci mide kuculmustur artik

Bende bu sabah basladim spora. Sabah 7.30 da kizimi biraktim hemen kosu bandina ardindan 8 dakika gobek eritme sporu yaptim :KK49:bugun iyi hissediyorum kendimi.

Bugun uyuyorum . Yani basladim diyebilirim. Gerci aksama kadar sorun yokta aksamlari zorlaniyorum. Bugun gelen giden olmazsa tam uyucam Allah in izniyle. Ama gece acikmiyormusun aksam yemegi yemezsen. Gerci mide kuculmustur artik
akşam spordan eve gidene kadar saat 10:00 oluyor salata yap elbise hazırla şu bu derken oyalanıyorum acıkmaya fırsatım olmuyor.eger spora gitmezsem o akşam film filan izliyorum saat yine geçiyor.bu acıkma olayı tamamen psikolojik sıkıntıdan acıkıyoruz bende oyalanarak yeniyorum :KK36:şu da var bu diyete başlamadan 2 ay öncesinden herşeyi yiyip akşam yemeği yemiyordum vücudumu buna alıştırdım.alışkanlıkları değiştirmek bizim elimizde :KK33:

Bende bu sabah basladim spora. Sabah 7.30 da kizimi biraktim hemen kosu bandina ardindan 8 dakika gobek eritme sporu yaptim :KK49:bugun iyi hissediyorum kendimi.
daha öncede dediğim gibi ben zayıflamada her şeyi denedim.diyet sporsuz olmaz çünkü kg verme hızın düşüyor ve buna bağlı olarakda motivasyonun spor hem stres attırıyor hem yağ olmazsa olmaz

Merhaba cnm. İnanamıyorum. Bir ayda 15 kkiloo. Cok iyi ya! Insallah bende basaririm. Senin az kalmis hedefine. Tebrik ederim. Bu sabah tartilmadim. Haftasonu hep misafir vardi. Cok yedim. Bugun tekrar listeye basladim.
okadar çok vermesi ne kadar sağlıklı bilemiyorum kas yada su da kaybetmiş olabilir :) ben seni motive etmeye çalışıyorum ama bende sıkıldım biraz, bazen bayram sonuna kadar bıraksam da yeniden mi başlasam diyorum bilemiyorum

okadar çok vermesi ne kadar sağlıklı bilemiyorum kas yada su da kaybetmiş olabilir :) ben seni motive etmeye çalışıyorum ama bende sıkıldım biraz, bazen bayram sonuna kadar bıraksam da yeniden mi başlasam diyorum bilemiyorum

Birakirsan ipin ucunu bulamayabilirsin canim ya. Ama seni anlayabiliyorum. Hep ayni seyleri yemekten sıkılıyor insan. Az kalmis. Bayramda zaten ara vereceksin.

X