Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ben ilk listenin bitiminde 5,5 kilo verdim arkadaşım 5 gündür de ikinci listedeyim yürekten tavsiye ediyorum

ben zeytinyağlı fasulye,ıspanak kavurma,patlıcan sos şeklinde bu tarz şeyler yapıyorum en pratik ne varsa illa abartmanın anlamı yok herhangi bi sebzeyi haşlayıp yiyebilirsin :)

Gunaydin nurgul. Teşekkür ederim. Evet en iyisi abartmamak. Iki cocuk var onlara ayri kendime ayri pisirmeye useniyorum

Gunaydin nurgul. Teşekkür ederim. Evet en iyisi abartmamak. Iki cocuk var onlara ayri kendime ayri pisirmeye useniyorum
ben bekarım ama benim içinde zor oluyor çünkü işten çıkıp spora gidiyorum spordan sonra yersem olmuyor önce yemem lazım yemeğimi yapıp buraya getiriyorum o yüzden pratik bi şey yapmam gerekiyor.zaten miden küçülüyor minnacık yediğin zaman yetiyor.

kızlar kilo verdikten sonra bu kilo korunuyor mu çünkü genelde geri alınıyor benim de kafama o takıldı :/
diyet konusunda prof oldum diyebilirim :) tek tip beslenme şeklinde olan ve ara öğün olmayan diyetler ve şok diyetler fazlasıyla geri aldırıyor ama bu tarz diyetleri zaten diyetisyenler veriyor bunu da denemek lazım

diyet konusunda prof oldum diyebilirim :) tek tip beslenme şeklinde olan ve ara öğün olmayan diyetler ve şok diyetler fazlasıyla geri aldırıyor ama bu tarz diyetleri zaten diyetisyenler veriyor bunu da denemek lazım

karatay tarzı beslenmeye çalışıyorum canım ben de bir haftadır falan, şimdilik iyiyim kendimi hafif hissediyorum alıştım sayılır :) ama bu liste çok ilgimi çekti karatayın aksine az ve sık beslenme söz konusu burda da.. kafam karıştı :)

dukan ve karatay onları denedim ama benim karaciğerimde sorun olduğu için fazla protein yüklemesi yapınca rahatsızlanıyorum

Çok güzel kilo vermissin.ben hergun ne pisirecegimi bilmiyorum. Benimde 3 yasinda ve 14 aylik iki kizim var. Ikinci liste nasil gidiyor?
ikinci liste ilkine göre biraz daha az bazen başım dönüyor 1,5 yaşında oğlum var onu emziriyorum hala o yüzden olabilir. benide hergün ne pişirsem kaygısı yoruyor hazır önüme gelse inanın 1 sene usanmadan diyet yapabilirim.et ögününde genelde hazır nugget burgerlerden bazende evde yaptığım köftelerden yiyorum sebze olarakta yaşil fasülye, ıspanak pırasa yiyorum üşendiğim zamanlarda da sadece patlıcan yada kırmızı biber közlüyorum akşam ögününü öyle geçiriyorum

kızlar kilo verdikten sonra bu kilo korunuyor mu çünkü genelde geri alınıyor benim de kafama o takıldı :/
miden küçüldüğü için eskisi gibi yiyemiyosun zaten. bende diyetim bittikten sonra beyaz ekmek yemeyeceğim akşam geç saatlerde bişey yememeye özen göstereceğim bide evde ekliplik bisikletim var hergün en az 40 dakika onu sürersem koruyabilirim diye düşünüyorum

karatay listesini bende araştırdım çok zor geldi bana ekmek yok bide bir anda bünyenin kaldırması çok zor

Cevabin beni cok rahatlatti yaaa. Aynen biri yemegi getirip onume koysa diyet zor gelmicek. Ama boyle gercektwn useniyorum. Buyuk kizim sebze pek sevmez kucukte et yemez. Hic mutfaktan cikmiyorum. Az ama sık yiyorlar Listeye uyamiyorum moralim cok bozuk ya

Yasemencim ne kadar kilo vermek istiyosun? kendini sürekli motive etmen lazım 50 gün sonra fit olacaksın, bütün kıyafetler daha çok yakışacak eşim daha çok begenecek v.s. inan zaman çok çabuk geçiyor bende tatlıyı abur cuburu pasta kurabiye çok seven biriyimdir ama sabret yiyecekler kaçmıyor fazlalıkların gidince hepsinden yiyeceksin diyorum tabi en büyük motivemde sağlıklı bir şekilde kilo veriyor olmam iki çocuk annesi olarak zayıf kalmakta mümkünmüş çevreden gelen tepkilerde müthiş tabi "aaaa diğer yarın nerde,nasıl zayıfladın" falan kıskanarak bakan gözler inan sonrası çok eğlenceli

Semenfam ic gecirdim cevabina. Cok cok tesekkur ederim. Suan midem gurulduyor resmen. Ama dediklerin cok dogru. 11 kilo versem yeter bana. Listeye uyamiyorum. Gelen giden. Carsamba sabahi 73. 5 bu sabah yine 74 olmusum. O yuzden bugun ac gezdim. Ama kefir ictim. Cok tok tuttu.sayende zayiflicam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…