Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

bazan hep aynı şeyleri yemek sıkıyor insanı onun için liste değiştirmek uygun olur ama ben kendım hep ilk listeyı uyguladım..

merhaba, yaptığınız diyetle ilgili size soru soracaktım :) ben öğrenciyim ama kilolardan şikayetçiyim öğle arasında okulda olduğum için diyet listesinde olanları yemem imkansız gibi ne önerirsiniz

öğlende hazır bişeyler yemek zorundasın o zaman.. bunlar genelde ızgara veya döner gibi şeyler olabılır..
ben öğlenleri işyerınde yemek zorunda ldugum zamanlar döner salata ve ıkı dılım kepek ekmeği yıyordum..

cetvelimi de güncelledim..bu aralar tam uyamasam da porsıyonlarım oldukça küçük tutmaya çalışıyorum.. bikaç çatal pilav veya makarna yıyorum mesela.. az önce de çikolata yedım

hareket önemli genelde yurumeye çalışıyorum işe gidiş gelişlerde..

Ben aranza yeni katildim . Ben 18 yasndayim. Okuyrm. Ve kilolarimdan cok sikaytciyim . tesadufen topiginizi gordum. Bn 4 ay once artik tam anlamiyla kafama koydum kilo vermeyi. Onceden dkkt etmzdm. Artik bir yere kadar. Gceleri nefesm daraliyrdu. Ee hayliyle aliswerise gtmk istmyrdm. 4 ay once yuruyus yapmaya basladm. Yasadigim yer yokuslu olan bir yer oldugundan yokus yukari yurudum 2 ay . Okullar tatl olunca kndme zaman ayrbliyrdm. Termal esofmanda aldm. Bol bol suda ictm . 87 kiloydum boyumda 1.64 su anda 74 77 arasnda gdip gliyrm. Kemklerm iri oldugu icn 87 kiloyken ble 75 gbi gsterirdm. 15 kilo gbi bi acigim kaldi bu dyet listesyle vermek istyrm. Tek basina yapmak cok zor. Size bir sorum olacak ben karbntli su icyrm. Bu dyete bir zarari olurmu. ??

Kizlar merhabaa araniza yeni katildim
Uzuun suredir topigi takip ediyorum ama diyeti yapanlar azalmis gibi
Boyum 168 2 sene once 82 kiloydum 64 e kadar dusmustum fakat yagdan kaybedemedim sanirim o yuzden son 6 ayda hizla aldim ve su an 73 kg oldum..
Simdi vizelerim basliyor o yuzden hazir tempo tutturmusken su diyete basliyim dedim
bugun ilk gun bitti ogle yemegi yerine il kistede yarim kalan mavi yesilimi yedim:)
oglen saatlerinde derste oldugum icin aksadi ama yarin toplayacagim
bugun ilk gun ve 73.2 kiloyum ilk hedefim 65

Kalori olarak 1000 kalorilik bir diyet ben şimdi 700 kalorilik bi diyet yapıyorum bunu da yapmak istiyorum ama nasıl olur cesaret edemiyorum bu kalori miktarlarına bakınca

çok güzel bir konuydu, çok güzel arkadaşlıklar edinmiştik fakat içimizden 1 kişinin aramızda konuşulan sohbetleri arabozuculuk yaparak kullanmasından sonra bu konu ne yazık ki dağıldı hadi arkadaşlar tekrar canlandıralım topiğimizi girdiğiniz hergün mesaj yazmayı unutmayın, ben hergün burdayım zaten çok güzel bir liste arkadaşlar hadi hep birlik olalım, tekrar sohbet ortamı kurup dertleşelim. fakat bozgunculuk yapacak nitelikteki kişiler lütfen gelmesin

selam arkadaşlar bende kilolarından şikayetçi olanlardanım bi 8-10kilo fazlam var ama kilolarım göbek bölgemde toplanıyo başka bi yerimde yok ve insanların beni görüp hamile misin kaç aylık demesinden sıkıldım!!! hergün diyet yapmaya karar verip hergün erteleyenlerdenim:) artık bi karar vermem ve diyete başlamam lazım.bu listeyi uygulayabilen kilo veren var mı acaba?

evet canım ben bu konunun ilk üyelerindenim, bu diyeti kim yaptıysa hep yağdan verdi ve sağlıklı bir şekilde zayıfladı. kesinlikle dene pişman olmayacaksın

bende aranıza yeni katıldım bnmde 8-9kılo fazlam var bna da nolur yardımcı oluunnnn:18: çalıştıgım için bire bir uyamıyorum ama yakında evleneceğim için acilen vermem laızm bu fazlalıkları..

Merhabalar, ben 2 aydır diyet yapıyorum. Bir ay düzenli olarak diyetisyenimin verdiği listeyi uyguladım.2.ay malesef hiç bir şekilde iyi bir liste bulup rayına oturtamadım son 5 kilom kaldı ve ben artık sıkıldım. Şuanda ara vermiş bulunmaktayım. Bir 5 gün bir hafta sonra buna başlayacağım. Birbirimize destek olalım lütfen. Motivasyonumu kaybettim çok.

Merhaba bende bu diyeti uygulamaya karar verdim bundan once dukan ve isvec yaptim dukanla 15 kilo verdim isveclede 9 kilo verdim ama artik saglikli bir diyet yapmak istiyorum benim sorularim var
1. Hala bu diyete devam ediyomusun son sayfalarda seni goremedimde
2. Hic kacamak yapmadinmi haftada 1 falan ben kacamak yapmadan duramam
Tesekkurler liste icin bol zayıflamali günler ben mutlaka hergun ne yedigimi yazicam

Kendi kendime çalıp kendi kendime oynuyorum valla sayfada kimsecikler yok:)

Ben yakında geleceğim isveç diyetinde de görüyordum seni tebrik ederim 9 kilo vermişsin, ben yapamadım onu yarının yarısında bıraktım buna başlayacağım bende, bakalım inşallah bununla veririm kalan kilolarımıda, şunun varkına vardım çabuk verdiğin kiloyu çabuk geri alıyorsun insanı motive ediyor ama normal yeme şekline geçtiğin an 5 verdiysen 3 ü geri geliyor. O yüzden az ve öz kilo vermeye karar verdim. Şimdiye kadar verdiğim kiloları öyle verdim 56 ya kadar isveçle 54.5 oldum 3 günde bırakınca biraz ara vernce 55.5 oldum ertesi gün hemen, o yüzden en iyisi sağlıklı ve kalıcı kilo vermek.

Merhabalar, ben pazartesi başladım ilk listeyle. Burayı takip eden arkadaşlara bilgi olsun, fikir olsun diye kilo bildirimi yaparım fırsatım oldukça.
Başlangıç kilom 56.1 bu sabah 54.9 çıktım ilk gün zaten 900 gr gitti ikinci günde 300 gr gitmiş bence gayet iyi böyle devam ederse hem hiç aç bırakmıyor liste bunuda belirteyim. Kilosu fazla olan arkadaşlar daha fazla vereceklerdir.

ben kendi adıma cvplıyım belki kafandaki soruları çözümler analatacaklarım canım.

Ben bu diyete 81ile başladım liste1 uyguladım sonra ramazan girdi ramazan listesini uyguladım ve 18 mayıs- 18 ağustos arası 81den 73e indim. Sonra isveç uyguladım arada hız kazanasın dedim kilo kaybım eylül 2de 69 kilo oldum isveçle.
Benim ırsı bir hastalığım var onun ilaçlarını kullandığım için ortaokuldan beri kilo alımı yaptı bende mecbur kullanmamda lazım ilacı sağlık bu sonuçta o yüzden bu listeler ile dengelemeye çalışıyorum kilo alımını :)

Ama eylülde nişanlım askerden geldi memleketine gittik orada sürekli gelin ye ye dediler şimdi yemesem yanlış anlaşılcam diye beğenmiyor mu demesinler diye azar azar yedim ama inanki kaçamaklarım oldu istemesemde insanlar yanlış anlamasınlar diye. Ama şu var üstüne oradan geldik nişanımız oldu hem bnm yaşadığım şehirde hem nişanlımın memleketinde yine gittik dolayısıyla yine yedirmeler içirmeler dvm etti. ÜStüne orada kurban bayramında kaldık yeni gelin adetleri akrabalarını gezdik el öpmeler fln. Sivaslı nişanlım orada da bayramlarda yemek yedirmeden bırakmıyor kimse bayram yemekleri tatlıları çok oluyor herkeste et kavurma fln börekler çörekler her akrabada yedik mecbur yemek ben tıka basa yemiyorum ama sonuçta az az yesemde kaç kapı gezdik bnm diyet fln duman oldu ama geri döndüğümde eve tartıldım ve sadece 70 kilo geldim yani o kadar yememem rağmen 1 kilo almıştım şükrettim resmen.

Şunu söylüyorum ben bu listeler cidden sağlıklı ve yağdan verdiriyor ben şuan kıyafetlerimin içinde kayboluyorum ve diyeti altüst etmeme rağmen bırakmamın üstünden 2 ay geçmesine rağmen sivastn geldiğimde aldığım o 1 kilonun üstüne almadım hiç. Şuanda evde olamıyorum geçmesi gereken süreç bitsin evde olduğumda tekrardan liste 1 den başlıcam hedefim 58-55 arasında olmaktı benim düğünüme kadar. Kına12 nisan düğün 19 nisan martta gelinlik bakmaya başlıcam o yüzden marta kadar en kötü ihtimal 60a inmem lazım yani 10kilo vermem lazım. Su atlatmam gereken süreci geçireyim aranızda olurum inşAllah.

Son dip not yeşilçay için bolbol ben günde 3 fincan içiyordum acayıp wc çıkartıyor insanı vucudun ödemi gidiyor.
İdrarınızın rengi açıksa asit ödem yok demektir vucutta ve su toplamıyorsunuz demektir dolayısıyla bol bol su içincede diyet vucuttan yağları atmaya başlıyor.

kaçamakların olmadımı diyorsun oluyor tabi hepimiz insanız ama onu dengelemeyi öğreneceksin öğlen mi kaçamak var akşam onu dengele yada akşam mı oldu kaçamak ertesi gün onu dengele.

Ben bu kiloları sporsuz günlük ev hareketliliği ile verdim arada da evde şu meşhur 10 hareket var ya onları yapmaya çalıştım ama düzenli olarak değil gece yatmadan imkanım oldukça onları yaptım yattım.

1 haftada 10 kilo 5 günde 5 kilo gibi diyetlere inanmayın çünkü onlar kilodan götürmüyor su kaybı yaptırıyor o diyetleri yapınca hooop az bırakın ucunu fazla fazla geri geliyor şok diyet asla önermiyorum.

İlk diyet deneyimimde yapmıştım diyeti bıraktım sonra fazlasıyla aldım geri sonrada asla yapmadım bu listeleri uyguluyorum.
bi arada ağustosta isveç yaptım arkadaşlar çok önermişti deniyim bakım dedim ama yok ya bu listeleri yaşam biçimi haline getirince zaten kilo fln kalmıyor inanın birazda hareketi arttırınca tamamdır.

Son düzenleme:
Merhaba arkadaslar 3 gündür kendi çapımda yedikletimi azaltarak diyet yapiyorum listeler ilgimi çekti bende başlamak istiyorum ama süt içermiyorum yerine ayran koysam yada baska ne konulabilir yardimci olursaniz sevinirim kendi kendine ugrasmak çok sıkıcı üç gün önce 90 kiloydum 8. Günün sabahina kadar tartilmayacagim vermem gereken yaklaşık 40 kilo var yani yolum çok uzun sağlıklı vermek istiyorum yoksa giden kilo misliyle geliyor ne yazik ki eski gunlerime dönmek istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…