Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bu sabah tartilip kilomu yazıcam. . Kilo bildirimleri hangi gün oluo. Bu arada ben balon sisirmeye basladim :) karın kaslarini calistiriomus. Denicem :)

Tabiki canm. Ben hergün musait olunca giriyorum destek oluo insana burda yazan tek bi söz. . Bu arada ismin ne. Benim merve. Isminle hitap edeyim...kilolarimizda ayni. Yarisalim senle her hafta var mısın :)

Canım ismim rukiye ama rukiş daha çok hoşuma gidiyor küçüklükten beri onu duyduğum için sanırım :) pek aynı sayılmaz ama ben yarışa varım :KK34: ben dün tartıldım 78.4 düm :nazar: cuma günü yarışmaları var orada cuma günü bildirim yapıyoruz eğer uygunsa burdada öyle olabilir veya istediğin bir günde olur :KK52:

Darisi bana :KK55: ben baska bir liste uyguluyorum ama evet listeni cok begendim gercekten saglikli görünüyor

Banada ilk gördüğümde sağlıklı geldigi icin basladim paylasan kisi saolsun canim sende senin listeni paylasip bize fikirler verebilirsin hem birbirimizi de motive etmis oluruz :₩

Banada ilk gördüğümde sağlıklı geldigi icin basladim paylasan kisi saolsun canim sende senin listeni paylasip bize fikirler verebilirsin hem birbirimizi de motive etmis oluruz :₩

Tabiki canim benim .... Sabahlari: ac karna büyük bardak ilik su. Bir dilim kepekli ekmek domates. Ögle: bir kase yogurt 1 dilim kepekli ekmek . Aksam: 1 kepekli ekmek salata haslanmis sebse . Saat 18:00 dan sonra yemege son ve sadece limonlu greyfurt suyu iciyorum tatli ihtiyacimi kesiyor..... Biliyorum lisem saglikli gözükmüyor ama ac kalmiyorum ve 4 günde iki kio gitti bile bu listeye ara vermistim 1 hafta kadar yine basladim ve o süre icinde kilomu geri almadim. Zor kilo veren biriyim

Memnun oldum tatlım. Bende sabah tartildim 76.300 çıktım. Cuma gunleri yapalim bildirimimizi. Haftaya cuma bakalim kim daha fazla verecek.:)

Tabiki canim benim .... Sabahlari: ac karna büyük bardak ilik su. Bir dilim kepekli ekmek domates. Ögle: bir kase yogurt 1 dilim kepekli ekmek . Aksam: 1 kepekli ekmek salata haslanmis sebse . Saat 18:00 dan sonra yemege son ve sadece limonlu greyfurt suyu iciyorum tatli ihtiyacimi kesiyor..... Biliyorum lisem saglikli gözükmüyor ama ac kalmiyorum ve 4 günde iki kio gitti bile bu listeye ara vermistim 1 hafta kadar yine basladim ve o süre icinde kilomu geri almadim. Zor kilo veren biriyim

Canim ama cok dusuk kalorili besleniyorsun sanki sen acikmazsin belki ama vucut buna alistimi vermen zorlasabilir :)

Bugun ve yarin esim evde ona göre listeye pazartesi duzenli uyarım sanırım. . Bu sabah iki dilim tahilli ekmek.. maydanoz salatalik.. bir kibrit kutusu peynir. . Bir adet köfte. .2 bardak sekersiz çay. . Bu saate kadar başka bişey yemedim. Simdi oglumu uyutuyorum. Sonra bilmiyorum ne yiyeceğim i duruma gore bakicam :)

Bugun ve yarin esim evde ona göre listeye pazartesi duzenli uyarım sanırım. . Bu sabah iki dilim tahilli ekmek.. maydanoz salatalik.. bir kibrit kutusu peynir. . Bir adet köfte. .2 bardak sekersiz çay. . Bu saate kadar başka bişey yemedim. Simdi oglumu uyutuyorum. Sonra bilmiyorum ne yiyeceğim i duruma gore bakicam :)

canım çok fazla aç kalmamaya bak olmadı gün kurusu falan at ağzına ki metabolizma hep ayakta kalsın :)

Haklısın canm da vaktim olmadı denilebilir.. bak haftaya cuma bildirimi yapiyoruz. :) bu arada kac yasindasin canm evli misin muhabbet etmek icin tanimak lazim:)

selam tatlım,listeni paylaştığın için çok teşekkürler.ben de senin listenle diyete başlamaya karar verdim.buradan yardımcı olursan çok sevinirim.sanırım 8 öğünden oluşuyor inşallah yapabilirim.ben de 85/86 kilo aralığındayım boyum 1.68.32 yaşındayım ve çok yoğun çalışıyorum.her gün girmeye çalışıcam ve seni takip edicem.umarım hep birlikte başarırız.:KK52:

mükemmel bir diyet listesi fakat uymuyorum ben :KK43: göbişte var ama .s:KK28:

X