Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Bende bu listeyi uygulamayı düşünüyorum..
Hamile kaldığımda 60 kiloydum doğuma 73 kiloyla girdim hastaneden çıktığımda 65 kiloydum ve emziremediğim sütüm olmadığı için kızım 2,5 aylık olduğundan beri kilo alıyorum ve şu an 72 kiloyum pek kaydadeğer bişey yediğim yok aylardır ne açlığımı ne tokluğumu hissetmiyorum. işim sebebiyle sabah bi parça ekmekle akşama kadar durduğum çok zaman oldu fakat kilo veremiyorum sanırım düzensiz yemekten veya günde 2 öğün yemekten. bu liste ile sürekli bişeyler atıştırdıkça metabolizma çalışacak ve biz de acıkmamış olacağız. yarından itibaren başlıyorum. hatta nerdeyse daha çok yemek yemiş bile olacağım :)

Merhaba bende bugun bu diyete basliyorum. Daha once farkli bir uygulamayla bir ayda 3 kg verdim. Boyum 1.75 kilom 68.7
Haydi bismillah deyip baslayalim. Bana katilan var mi destek cikalim birbirimize. Cunku ben 2-3 hafta sonra sıkılıyorum diyetlerden.
HEDEF: 65 kg

Sabah:
Bir ince dilim kepekli ekmek
Az peynir
Az kasar peyniri
Yarim domates
Sekersiz cay

Ara:
Bir gunkurusu kayisi
Bir ceviz

yazdığım tarihte başlayamasam bile, bu diyete dün başladım bakalım nasıl olacak:KK52::KK52: bugün 2. günüm ilerleyen zamanlarda gelişmeleri yazarım:KK16::KK16:

Hedefine ulasirsin insallah canim. Ama buyuk hedefler koymamak lazim ilk etapta. Kucuk kucuk hedefler koyarsak, hedefimize ulastikca hem azmimiz hemde mutlulugumuz artar. Ne dersin. :KK34:

ideal kilom o ama acelem de yok bir an önce vereyim değil, önüme 6-7 aylık bir süreç koydum. yavaş yavaş, ağır ağır ama emin adımlarla gitmek istiyorum:KK16::KK16:

Merhabalar, daha ilk gunden gram gram gitmeye basladi kilocuklar.
Bugunku menum;

Sabah: bir ev yapimi pogaca :KK39:
Sekersiz cay

Ara yok

Ogle: 30 gr k-fleks sut ve bir gunkurusu kayisi ile birlikte.

Selam,

Yazışmalarınızı henüz okudum. Listeyi aldım ve yarın başlıyorum. 1.63 boyum yaşım 24 kilom 60. Hedef şu an için 55. Umarım başarılı oluruz. 25 gün sonra durumumu paylaşacağım.:KK9:

kızlar diyetı uygulamış biri olarak ara ara bakıyorum buraya;

bu diyet değil yaşam tarzı olarak sürekli uygulamak lazım kilo verdim de bırkayım dersenı geri gelir..

ben tam 1 nısanda başlamıştım..
arada kaçamaklarım oldu tatlıya karşı koyamadıgım zamanlar oldu ama onu dengeledim.. ilk aylar spor yaptım her akşam yarım saat internetten bi vıdeo ile..ilk sayfalarda vardır..

tam 13 kilo verdim :)

ama hedeflerim 5 er kilo idi..

78 den 65 e indim ve gören şok oluyorr..

kızlar diyetı uygulamış biri olarak ara ara bakıyorum buraya;

bu diyet değil yaşam tarzı olarak sürekli uygulamak lazım kilo verdim de bırkayım dersenı geri gelir..

ben tam 1 nısanda başlamıştım..
arada kaçamaklarım oldu tatlıya karşı koyamadıgım zamanlar oldu ama onu dengeledim.. ilk aylar spor yaptım her akşam yarım saat internetten bi vıdeo ile..ilk sayfalarda vardır..

tam 13 kilo verdim :)

ama hedeflerim 5 er kilo idi..

78 den 65 e indim ve gören şok oluyorr..

Harikasin canim tebrik ederim seni. Benimde 4-5 kg vermem lazim sence ne kadar zamanimi alir.:44:

Merhabalar, daha ilk gunden gram gram gitmeye basladi kilocuklar.
Bugunku menum;

Sabah: bir ev yapimi pogaca :KK39:
Sekersiz cay

Ara yok

Ogle: 30 gr k-fleks sut ve bir gunkurusu kayisi ile birlikte.

Ara: uzum

Aksam: bir dilim kepekli ekmek
Bir yumurta ( canim yemek yemek istemedi)
Az yogurt
Bol salata

Bugunku menum
Sabah: iki dilim kepekli ekmek arasi peynir
Maydanoz, domates
Sekersiz cay

Ara: 6-7 kirmizi uzum
1 mandalina

Ogle: kucuk bir kase corba
Bir dilim kepekli ekmek
Bol salata

Ara: bir parca cikolata
Yesil cay
5 tane uzum:KK56:

ben de 65,1 lerde geziyorum ama bu ara bozdum gibi .. az yıyorum yıne ama kalorileri artı biraz tatlıya fazla gidiyoelim :KK43:

sürekli korumak lazım yaa..

Slm kızlar çok güzel bir topik olmuş listeler çok güzel geçen sene bende diyetisyene gittim bunun gibi listeler verdi ama haftalık uyguluyordum 10 haftada 10 kilo verdim. Ama diyeti bırakınca 4 kilo geri aldım . şimdi tekrar kilo vermek istiyorum bu listeler illaki 25 gün uygulanmak zorunda mı? haftalık olsa olmaz mı ben çabuk sıkılıyorum da birde siz spor yapıyor musunuz ben geçen sene spor yapmadan kilo verdim belkide ondan geri aldım kiloları

merhaba, yaptığınız diyetle ilgili size soru soracaktım :) ben öğrenciyim ama kilolardan şikayetçiyim öğle arasında okulda olduğum için diyet listesinde olanları yemem imkansız gibi ne önerirsiniz:KK1::KK1:

X