Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Iki hafta oluyor bu diyete baslayali ama tık yok tamam hafta sonlari pek uyamiyor olabilirim ama yinede bi kili bile veremeyisim garip diil mi?

Ramazandan sonra hemen kendimi toparladım aldın uno denge lıfe mı hemen :)

ramazanda kilo almadım da vermedim de ama iyi yemek yedim :)

vee tabi ki çok kaçamak yapmayışımın karşılığını gördüm..

artık insanlar bana senden bir sen çıktı , 10 yaş gençleştin diyorlar :)

bayramdan sonra yaklaşık 3 kilo daha verdim..

cetvelimide düzenleyeyim artık..

Yeni arkadaşlara notlar:

özellikle ilk aylar ara öğünleri hiç aksatmadım.. listeyı kendıme göre uyarladım mesela kayısı yerine kuru incir yedim ben..

her gun en az yarım saat tempolu yurudum..ilk ıkı ay evde spor yaptım.

benim yapamadıklarım: bol su içmek , tatlı hiç yememek bunları yapamadım..

Diyete 1 Nisan 2013 te başlamıştım.. Ramazanda ara verip devam ettim..

Son düzenleme:
maşallah azmedip başarmışsın darısı benim başıma .kilo verince göbek gidiyomu benimde tek sorunum bu sanki kilo versemde erimicek gibi geliyor

merhaba, bahsettiginiz çin cayini naneli yapiyoruz. yesil cay kokusunu sevmeyenler dyete engel olmayacaksa bu seklde yapabilirler. ben sade yesil cayi hic icemezken, nanelisine bayiliyorum.

ben de kilo vermeye calisiyorum. ramazandan once 3 kilo vermisken, ramazan dolayisiyla ara verdim ve biraz da kilo aldim. simdi kaldigim yerden devam edecegim insallah

arkadaşın 1. listesi ile ve ramazanda da ramazan listesi ile başlangıçta 81 ile başlayıp geçen pazartesine 69-68 kilo arasına kadar indim.

Ama ramazandan sonra bayram fln bitince 13 günlük isveç diyeti yaptım 13 günde 4 kilo vermiştim.

arkadaşın listeleri ile 81den 73e indim.

18 mayısta başladım 81 ile.
2 Eylülde 69idim.

2 eylülden bu yana da aşırı dikkatı bıraktım pazar günü tartıya çıkacam bakalım inşAllah almamışımdır. Benim hedefim nişanıma kadar 65i görmekti ama 16-23 arası sözlüm askerden geliyor bir hafta onun memleketinde olacağım inş kilo alıp dönmem zaten 65e inemicem üstüne almıyım bari.

Ama cidden 10 kilo verince kıyafetlerde fln fark oluyor kızlar ben çok spor yapamadım evde kndim yapamıyorum bir türlü ama daha da vermek istiyorum düğünüme kadar hedefim 58-55 arası olmak.

Bakalım hayırlısı kızlar.
Ama bu liste çok sağlıklı ve cidden tıka basa yemiş gibi olsanızda o tokluğa rağmen kilo verdiriyor.

Kendim icin bakmadm ama annem cok istiyo saglıklı kilo vermek ayda 8 kilo vermisti bi diyette ama fazlasıyla geri aldı bu diyeti gstercm tskler :)

Merhaba ,

Ben de bu listeleri çok beğendim, 70 kg ile başlayacağım. yarın biraz esnek başlarım ama pazartesi tartı günü ile net başlamak istiyorum , gelişmeleri sizinle paylaşmak sizden moral vermek için ben de buradayım

slm millet!!
bende bu diyete başlayanlardanım hadi birbirimizi motive eedelim:)) 2 hafta oluyor bu diyete başlayalı fakat spor yapamıyorum üzerine grip oldum elim ayağım tutmuyor ama en azından yürüyüşe başlıcam toplayana kadar kendimi bu gün tartılcam bakalım bi ibrede oynama varmı:)) ypksa bile vazgeçmek yok!! yavaş yavaş kalıcı gidici kilolar vericez:) haid hayırlısı hepimiz için:))))))))))))

Merhaba, bende gecen cuma basladim 600 gr vermisim. Benim boyum 175 cm kilom 69.9 hedefim 65 kg olmak daha dusuk kilo bana yakismiyo. Biraz gobus biraz basenler ve bacaklar gitse cok mutluu olacagim. Iki cocuk annesiyim her gum okula git gel en az 1 saat yuruyusteyim. Onun disinda spora vakit kalmiyor.

maşallah azmedip başarmışsın darısı benim başıma .kilo verince göbek gidiyomu benimde tek sorunum bu sanki kilo versemde erimicek gibi geliyor

teşekkürler..

sayfanın başında katılanlardanım ama çoğu kişi yok..
benim en sorunlu blgem basenlerdii onlar bile eridi baya..herkes öyle diyor göbek yoktu fazla aa orası da eridi.. biraz spor lazım göbek için mekik uygun olur..

ben yuruyuş yaptım tempolu..(iş dolayısıyla sürekli oturuyorum)

hala diyete devam.. ve hala düşmeye devam :)

Durmadan yiyorum yeni başlayan biri varsa beraber bu diyeti yapabilirmiyiz?? çok mantıklı geldi diyet. yapabilirim gibi ama biraz arkamdan ittirin lutfen......

Kızlar ben gecen sene evlendim dugun gunü 52 kiloydum sonra 62 ile hamile kaldım boyum 1.68 doguma 80 ile gittim simdi 69.5 im kızım 2.5 aylık ömrümde hic şişman olmadım ve rejim yapmadım ama suan dolabımda ki hic bir kıyafete giremiyorum ve moralim bozuk açıkcası 😞 bu rejim bana cok mantıklı geldi hemen yarın başlamak istiyorum kilo verenler kac kilo verdi acabaa ben 55 olmak istiyorum.

selam kızlar bende yeni üyelerdenim daha önce diyetiyen kontrolünde diyet yaptım 4 ayda 10 kilo verdim ama bırakınca geri aldım. Kısa süerede değil tabiki 2 yılda eski kiloma döndüm.bende bu diyeti yapmak istiyorum ama bir türlü cesaretimi toplatıp başalyamıyıorum.Diyeti daha önce yapmış olanlar yada şuan yapanlar bizlere biraz yardımcı olursalar çok memnun olurum.İşim masa başı o yüzden egzersiz sıkıntı benim için akşamları yürüyüş imkanımda yok biraz zor olacak ama inşallah başarırım.
Boy:1.65 cm Kilo:76
hedefim:65 kilo
İnşallaaaaaaaaaahhh....

Bende ilk defa rejim yapıyorum bu kiloları istemiyorsak kendimizi sıkıp mecbur bunu yapicaz.bende bebekli oldugum icin spor yapamıyorum ama İbrahim Saracoğlu'nun 3 haftada 2 beden incelten 10 hareketli sporunu yapiyirum hergun 15 dakika ancak tutuyor bakalım ne olacak:44:

canım öncelikle allah bağışlasın bebişini benimde 2,5 yaşında çok bilmiş bi kızım var. yaptığın egzersiz hareketlerinin internet sayfasını verirsen bende bi bakayım ben hergün rutin girmeye çalışıom sayfaya günlük yediklerimizi birbirimize yazalım istersen tabi diyet konusunda pek bi önerim yok ama senin olursa beklerim....

ben de bu diyeti uygulamayı düşünüyorum ama mecburen saatlerde değişiklikler yapacağım çünkü anasınıfı öğretmeniyim ve çocuklarla birlikte öğünlere katılmam gerekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…