Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

kızlar ben gruptan değilim ama inan sizleride takip ediyorum kim ne yapmış ne kadar vermiş diye verenlerede inan kendim vermiş gibi seviniyorum çünkü hemen hemen aynı şeyleri yaşıyoruz bu kilolar yüzünden yalnız değilsiniz bizde varız yani destek olmak için unutmayın onun için devam :)

ben bakıyorum her gun ama nerde sayfanın asları :)

hala herkesler tatıldedır belki :)

ben başladım diyete ılkı gıbı sıkı olmasa bile her gun öğle tatıllerınde tempolu 20dk yuruyuşum var :)

sabahları ıkı dılım kepek ekmek arası peynırim var..

diğer öğünleri de az tutuyorum..

bakalım bir hafta olsun fark olacak mı

sen naptın ay perisi

napem bacım ya, grup dağılmış çok üzülüyorum :KK14: ama canlandırabiliriz :KK16: mesela aşık oldum :93: ailelerin haberi var ve galiba başım bağlanacak 1-2 ay sonra , kısmetse bu yıl sonu veya 2014 yazı düğün var :KK17:

Son düzenleme:
kızlarrrr ben geldimm üyenin aslarından biri döndüü :KK3:,hatta sinnry de burdaymış,dierlerinide bekliorumm. herkesi çok özledim çookkkk :KK16:hadi gelin yaaa devam edelim sohbetlerimize,armanselin,berivan,akrepçik,karanfilseven,reyhan,darlingim..nerelerdesinizz :KK14::KK14:

Son düzenleme:
selam kızlarrr..

ramazan bitti sahalara geri dönücem.. ramazanda en karşı koyamadıgım tatlı oldu yınee..

dun denge lıfe ekmeğimi aldım :)

başlıyorum tekrardan..

ramazanda 1 kilo kadar aldım.. çoğundan korkuyordum.. inşallah hemen toparlarımm..

herkesler nerdeeee :)

ben geldimm ben geldimmm :KK3: nasılsın canımmm,ayy çok özledimm :KK54:

Ya merhaba,
Ben yeni gördüm bu topiği...Yazılanları görünce bu diyeti yapmaya karar verdim ama tabi başlayanların dağılmasına da çok üzüldüm.Diyet listelerini aldım,yarın başlayacağım.Var mısınız yeniden bu diyeti canlandırmaya? Ben zaten uygulayacağım kararlıyım yanıma arkadaş arıyorum...:KK3:

kızlarrrr ben geldimm üyenin aslarından biri döndüü :KK3:,hatta sinnry de burdaymış,dierlerinide bekliorumm. herkesi çok özledim çookkkk :KK16:hadi gelin yaaa devam edelim sohbetlerimize,armanselin,berivan,akrepçik,karanfilseven,reyhan,darlingim..nerelerdesinizz :KK14::KK14:

ay bende senin epilasyon konuna yazdım,sen bizim meleğimizimisin diyeee,ben geldim meleğimm,dierlerinide bekliorumm,nee aşıkmı oldunn,ayyyy hadi ahyırlısı bu sefer inşallahhh :KK16: kız özledim bacım yaa sizleriii dur bi sarılayım yaa:KK19:

ben geldimm ben geldimmm :KK3: nasılsın canımmm,ayy çok özledimm :KK54:

ben burdayım bacım burdayımmmmm :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3: 2 ay sonra sözüm olacak kısmetse fakat hiç biriniz yoksunuz :KK57::KK57::KK57: destek olun birazcık, benim yoğurdum hiç odun değil biliyo musunuz :21: ya da önceleri yontmuş bana da yontulmuş olarak geldi :KK37::KK9: doğum günüme yani 29 ekime söz yapmak istiyor :KK17: bana verebileceği en güzel hediyeyi yani kendini verecek haberi yok :KK23:

tekrar hoşgeldin gülkemimmm :KK16: sen naptın bakalım nişanlınla :KK23: gittin bizi unuttun zaten :KK43:

Ya merhaba,
Ben yeni gördüm bu topiği...Yazılanları görünce bu diyeti yapmaya karar verdim ama tabi başlayanların dağılmasına da çok üzüldüm.Diyet listelerini aldım,yarın başlayacağım.Var mısınız yeniden bu diyeti canlandırmaya? Ben zaten uygulayacağım kararlıyım yanıma arkadaş arıyorum...:KK3:

biz hep burdayız bacım, diğer üyeler tatile gitmiş olmalılar :KK54: ben diyet yapmıyorum çünkü kilo yakışıyor bana . zaten kaç haftadır aşığım iştahım yok, gitti göbişim :KK8: çok sağlıklı bir liste. hep gel biz buradayız Rabbimin izniyle :KK16:

beni de aranıza alır mısınız? 24 günlük bir izin sonrası annem ve kayınvalidemin bakımlarıyla beni rahatsız eden kilolarımla karşı karşıyayım.Şuan tam olarak kaç kiloyum bilemiyorum.boyum 1.58,yaşım 27, emin olmamakla birlikte şuan ki kilom 64-65,tartılınca kesin yazarım size de .Ancak bu tür listelere uymakta zorlanıyorum,inşallah bu sefer düzenli olarak uyabilirim. Diyete bir kaç gün içinde başlayabilirim,çünkü izinden geldiğim için ev tam takır :)

merhabalar arkadaşlarımmm çok özledim sizi valla şimdi ağlayacapımmm nasılsınız arkadaşın tabletten girdimmm çok özledim sizi inşallah arada da olsa ugrayıp konuşmak isterim canlarım benimmm kendinize çok iyiki tanımışım sizi

Canim bu profille tanimaSin belki ben tuba hani delimiyim kullanici adiyla evlenmeye yakin silmistim uyeligimi telefondan giriyorum qrtik ins. Bol bol
Gorusuruz umarim hatirladin ben seni unutmadim cunku can dostumm olark gordm ben seni

hayırsız kardeşimimmm küstüm ben sana merak ettim seni özledimmm nerelerdsesin neler yapıyorsun herşey yolunda mı

herkese merhabaa
kızlar uzun zamandır yazmadım buraya nerelerdesiniz ara sıra gelip bakıyorum arman selin nerdesin şekerim
ben reglyim ama salı günü tekrar başlıyorum listeye çünki ramazan bana ++ olarak geldi bide üstüne evde duramadım gelen giden derken kilom artı da arttı ama salı günü nasipse fulll yola devammmm hadi gelin kızlar eskisi gibi yazıaşalım yaaaaaa:26::26:

bu listelere çok bağlı kalamadım ramazandan sonra isveç yaptım 13 günde 4.5 kilo verdim. Sonrada şimdi sözlümü karşılamaya onun memleketine gidiyorum o 16sında tezkere alıyor sivasageliyor bnde 15i gece binip gidiyorum orada inş kilo almam okadr emekle verdim.

benim hedefim eylülde nişanıma kadar 65 olmaktı

geçen pazartesi tartı gününde tartıldım 69 kiloydum.

15ine kadar 65 olamam ama 66i görsem iyidir. Sivasta sanırım nişan alışverişini fln yapacaz elbise almadan 65 olmktı hedefim ama 66i le 65 arasında çok oynamaz farkettirmz sanırım. Benim hedefim 15i sabahında 66 görmek bakalım.

Nişanım ise 29unda eylülün o vakte 65i görürüm sanırım.

şimdi serbest takılıyorum herşeyden az az yiyorum çünkü sivasta ısrar etcekler ilk kez gidicem kayınvalidemlere o yüzden bünyeyi biraz alıştırmaya başladım herşeyin tadına bakarım ama çok az yerim.

Ekmek hayatımdan çıktı sayılır sadece kepekli yiyorum onuda günde toplasanız 2dilm ancak olur.
Yavaş yavaş ekmek işi bitiyor bünyem alıştı şeker desen çaya vs atmam zaten hiç tatlı olayında ise bnm kanşekerim düşer arada şekerli şeyler tüketmediğim için arada başım dönünce biraz şekerli bişiler atıştırıyorum meyve fln yemeye başladım önceden hiç yemezdim. Yeşilçaya alıştım kayısı çayı fln içiyorum. ÇOk şükür bazı şeyler artık bnde bir yeme alışkanlığı haline geldi amacım sadece kilo vermek değil sağlıklı yeme alışkanlığı edinmekti sanırım bunu yavaş yavaş başarıyorum :KK1:

DArısı her isteyenin başına :KK34:

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu diyet listesi için emeği geçen herkese teşekkür ederim. Pek çok kez diyet yapmış birisi olarak söyleyeyim bu başlıkta verilen diyet listesi gerçekten çok güzel. Ve bugün itibariyle ben de başlıyorum. Az önce tartıldım 79,6kg çıktım. Hedefim bu diyet ile 20 kg vermek. Haydi hayırlısı...

X