Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

Armanselin canım bu verdiğin listeler 5 tane olan şok diyet değil demi ? diyetisyen mi verdi onları ? kaç kalorilik bu diyetler canım ? kusura bakma eğer söylediysen bile ben okuyamadım sayfaları tek tek malum baya olmuş 520 sayfa bi ara hepsini okurum ama :)

İnşallah bir an önce döner aramıza.

Boş ver Fatoşum üzülme hiç ramazan diyetiyle verirsin.

Biz de seni merak ettik hep. :18: Eşinin durumu nasıl oldu daha iyi mi? İnşallah daha iyidir. 1.listeden başlamak en mantıklısı olur bence de.

Canım ilk mesajda belirttim aslında 'kesinlikle tarafımdan yazılmadığını ve diyetisyen diyeti' olduğunu. Şok diyet falan değiller gayet sağlıklı ve yağdan kilo verdiren listeler. Yaklaşık 1300 kalori civarındalar. Başka soruların varsa çekinme sakın.

balon şişirme derken canım nasıl yani bildiğimiz balon şişirme mi ? ne yararı var ben pek anlamadım açıklar mısın ?

Tamam canım çok sağol sevindim. bende ramazandan sonra başlayacam diyete ve senin diyetide uygulayacam inşallah. 1300 kalori gayet iyiymiş canım. bizlerle paylaşmanda çok güzel teşekkür ederiz :) sayfaları okuyamadım. tam olarak toplamda kaç kilo verdin bu diyetle kaç ayda yani ? umarım banada faydası olur. tamam eğer olursa sorum sorarım şimdilik teşekkür ederimm

iyi günler :) ben konunuzu 4 gün önce okudum ve 3 gündür bu diyeti uyguluyorum. inşallah herşey yolunda gidicek. 85 kiloyum 19 yaşındayım. daha önceki diyetlerimde saçlarım döküldü bunda olmamasını umarak başladım. günde 2 kere sabah ve akşam da yarım saat spor yapıyorum. size sormak istediğim şeyler var. ayrıca konuyu biraz okudum ama kim nekadar zamanda kaç kilo verdi onu anlayamadım:) çok merak ediyorum paylaşamazmısınız acaba? :))

Bu diyeti 4 gündür uyguluyorum ilk 3 günde 1.5 kilo verdim gerçekten etkili bi diyet.Ama sonraki gün biraz bu listenin dışına çıktım birazını geri aldım sonuna kadar devam edersem inşallah istediğim kiloya dönücem.Ama ben bişey sormak istiyorum ben öğle yemeği yemiyorum bişey farkeder mi ?

Diyete başlarken 81 ile başladım boyum 1.60 başlama tarihim 18 mayıs

Ramazana 1 buçuk 2 hafta kala 75i görmüştüm ama misafirliğe gitmk zorunda kaldım dikkat etmeme rağmen 2 kilo aldım 2 haftada
( o arada şok diyetlerden karpuz yapıodum misafirlite yapamayınca hop geri aldım.)

Ramazan başlarken 77 kilo idim.
RAmazan bitti arkadaşın ramazan diyet listesini uyguladım kilom şuan 73.

Hedefim 70-71 görmekti ama olmadı ramazan girmeden misafirlikte aldığım 2 kiloluk fark beni yaktı sanırım

Asıl Hedef eylül sonuna doğru 65i görmek.

12 ağustostan - 23 eylüle kadar bakalım 65e inebilecekmiyim.?

Çok moralim bozuktu ramazandaki hedefimi ulaşamadım diye ama tüm gelen akrabalarımz fln zayıflamışsın güzel olmuş fln diyince fark edince herkes çok motive oldum :) Hep gittiğim kuaför abla da dedi noldu sana zayıflamışsın diye yüzümden anlamış yüzümden gitmzdi hiç benim bunada çok sevindim kızlar Yavaş gidiyor ama inşAllah kalıcı gidecek. Bayram sonrası spora yazılmak istiyorum inşAllah engel çıkmazda yazılırım ozmn beden kitlesi olarakta sıkılaşır daha güzel görünürüm nişanımda. Sanırım eylülde 65i göremiyeceğim çok zor 1.5 ayda 8 kilo vermek. Ama en azından 60lı basamklara düşeyim istiyorum.

RAmazan bitti ben bu arkadaşın sağlıklı diyet listelerinden 1.sini uygulamış ve 25 günde 4 kilo vermiştim onun 2. listesini uygulamayı düşünüyorum bayramla birlikte başlıyorum.
Bitki çayları aldım yeşilçay fln aldım bakalım inşAllah şöyle 65i mucize olurda görürüm.
Ama önmli olan kalıcı gitmesi kiloların. Sporla desteklemek istiyorum.

Nazar değmesin hiçbirimize hep sağlıkla kilo verelim inşAllah kızlar

Bu arada herkese iyi geceler çıkıyorum.
Ve hepinizin RAmazan Bayramı Mübarek olsun.

RAbbim hayırlara vesile kılsın.
Dualarınzda bnide unutmayın grşrz

Son düzenleme:
selam kızlarrr..

ramazan bitti sahalara geri dönücem.. ramazanda en karşı koyamadıgım tatlı oldu yınee..

dun denge lıfe ekmeğimi aldım :)

başlıyorum tekrardan..

ramazanda 1 kilo kadar aldım.. çoğundan korkuyordum.. inşallah hemen toparlarımm..

herkesler nerdeeee :)

armuş yok, beriş yok, gülkem yok, karanfilimiz yok, sinnf bacım da yok, diğer bacılarda yok bi ben ay_perisi varım

Son düzenleme:
armuş yok, beriş yok, gülkem yok, karanfilimiz yok, sinnf bacım da yok, diğer bacılarda yok bi ben ay_perisi varım

ben bakıyorum her gun ama nerde sayfanın asları :)

hala herkesler tatıldedır belki :)

ben başladım diyete ılkı gıbı sıkı olmasa bile her gun öğle tatıllerınde tempolu 20dk yuruyuşum var :)

sabahları ıkı dılım kepek ekmek arası peynırim var..

diğer öğünleri de az tutuyorum..

bakalım bir hafta olsun fark olacak mı

sen naptın ay perisi

Canim bu profille tanimaSin belki ben tuba hani delimiyim kullanici adiyla evlenmeye yakin silmistim uyeligimi telefondan giriyorum qrtik ins. Bol bol
Gorusuruz umarim hatirladin ben seni unutmadim cunku can dostumm olark gordm ben seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…