Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

gülümmmm benimmm hoşgeldin:KK3::KK3::KK3: nasıl geçti kız sevdiceğinle:KK23::KK23::KK23::KK23:

hoşbuldum canımmm :KK54: vala çok güzel geçti. her anını dolu dolu yaşadık. ayrılırken okadar üzüldümki.napalım seneye tamamen kavuşcaz inşalah :KK16: sizleride özledim yaa,ama kimsecikler yokk nerde bu cadılar. gerçi tatil zamanı,herkes bi yere gitmiştir.sen nasılsın tatlımm:KK19:

hoşbuldum canımmm :KK54: vala çok güzel geçti. her anını dolu dolu yaşadık. ayrılırken okadar üzüldümki.napalım seneye tamamen kavuşcaz inşalah :KK16: sizleride özledim yaa,ama kimsecikler yokk nerde bu cadılar. gerçi tatil zamanı,herkes bi yere gitmiştir.sen nasılsın tatlımm:KK19:

ayyy ne kadarr güzell :KK54::KK54: umarım evlendiginizde böle dolu dolu zamn geçirirsinizz bncede herkes tatlde :44::44:

ohh maaşşallahh:nazar::nazar: evet caanım biraz özleyince seneye kavuşmak daha da anlamlanır bence :KK34: evet yaa herkes gezmelerde galiba canım bende cumartesi kpss ye girip eve gidicem bol bol dualarınzı bekliyorum :KK54::KK54:

ohh maaşşallahh:nazar::nazar: evet caanım biraz özleyince seneye kavuşmak daha da anlamlanır bence :KK34: evet yaa herkes gezmelerde galiba canım bende cumartesi kpss ye girip eve gidicem bol bol dualarınzı bekliyorum :KK54::KK54:

ayy canım benim inşallah çok iyi geçer,yerleşeilceğin bi puan alırsın inşallah emeklerin boşa gitmesinn.AMİNNN

Canlarımmm ben geldim. Bir sürü sorunlar,sıkıntılar atlattım. Şehir dışındaydım falan. Her neyse şu an şükürler olsun hiçbir sıkıntım kalmadı. Hepiniz nasılsınız şimdi geriye dönüp okuyabildiğim kadar geçmişi okuyacağım. İnşallah hepiniz iyisinizdir. Bu arada ramazanda ne yapacağız diye düşünüyorduk ya hani ben de size bir planım var gerçekleştirebilirsem yazacağım demiştim. O plan gerçekleştiiiiiiiiiii. :21::21: Aynı diyetisyenin ramazan diyetini huzurlarınıza sunacağım birazdan. :KK76::KK76: Bu arada çok çok önemli bir not: 5 listeyi bitirdim haliyle. Ve yaşadığım sıkıntılar nedeniyle başa sarmadım diyeti biraz ara verdim ve geri kilo almadım. :KK52::KK52::KK52:

ben seneler önce kadınlar klubune üye olmuştum ama şifremi bile hatırlayamadığım için yeni üyelik açmak zorunda kaldım.bir buçuk ay önce topiğinizi takip etmeye başladım.11haziranda da kendimi hazır hissettim ve 1. listeyi uyguluyorum.18gündür tek bir kaçamağım dahi olmadı (ay şununda tatına bakıyım bi lokmadan bişey olmaz bile demedim o kadar tuttum kendimi yani :-) ) ilk başladığımda tartılmamıştım.diyetimin 4günü tartıldım 71,3 kilo çıktım.üzerinden 8 gün geçti yine bi tartılıyım dedim bi baktım aman Allahım 71,4
kızlar bende mi bi gariplik var yoksa insan 1 haftada nasıl gr bille vermez hatta üstüne bide 100gr alır.nerde yanlış yapıyorum neyim eksik yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler...

Çok ilginç spor yapıyor musun peki diyetin yanında?

bız dun konustuk sesı baya ıyıydı, ve hem ev tasıdıkları ıcın hem de ortamdan uzaklasmak ıcın bugunden ıtıbaren bır hafta ızın alacak ısten ayrılmıyor henuz. yok oyle bır planı sukur.

Berivan hiç yazmamış nerelerde bir bilginiz var mı? :KK50: Çok özledim onu da. Nasıl oldu? İnşallah çok iyidir.

69 kilo olan bir insanda 1 kilo verir mi haftada?

öyleyse başliyim buna...

Herkesin metabolizması farklı. Duraksama olabiliyor mesela bazen. O dönemlerde gitmiyor tabii ki 1 kilo. Ve belli bir kilonun üzerinde verdikten sonra zorlanabiliyorsun kilo vermede. İstersen bir süre dene devam edip etmeyeceğine kendin karar verirsin canım.

oyyy çokk özledm seni ayyy sonnda geldin ablacm mtlaka yazardın zatn merk ettm bnde çokk özledk sayfayaa yazn yktu pekk güzelll geçtii sınavmda kayserii afyonn faln yazıcm saglık yönetimi sosyoloji maliye bide yönetim bilişim sistemleri faln bu bölümler hakkında bilgin vrmı ? ramazn diyetini uygulayacagm ayrıca bide spor olarak napalm ? :KK54::KK54:

Son düzenleme:
oyyy çokk özledm seni ayyy sonnda geldin ablacm mtlaka yazardın zatn merk ettm bnde çokk özledk sayfayaa yazn yktu pekk güzelll geçtii sınavmda kayserii afyonn faln yazıcm saglık yönetimi sosyoloji maliye bide yönetim bilişim sistemleri faln bu bölümler hakkında bilgin vrmı ? ramazn diyetini uygulayacagm ayrıca bide spor olarak napalm ? :KK54::KK54:

Canım ben de çok çok özledim hepinizi. Sınavlarının güzel geçmesine çok sevindim. :KK52: Afyonda sosyoloji okuyan arkadaşlarım bu sene mezun oldular canım. Daha doğrusu erkek arkadaşımın arkadaşları. Memnunlardı ama sürekli ezber yapıp çok kitap okumaları gerekiyordu. Ben sosyolojiyi severim güzel bölüm. Sağlık yönetimi de bence çok güzel. Maliye okuyan çok var diye düşünüyorum. :44: Aklın karışmasın sakın sadece benim düşüncelerim bunlar. Bilişimin de önü çok açık bence. Matematik falan düşünmüyor musun peki? Felsefe? Bunları çok severim. :KK16: Ramazan diyetini uygulamamız lazım ipin ucunu baştan tutalım ki kaçmasın. :KK1: Spor olarak ben teravihe gitmeyi düşünüyorum. :KK1: Uzak bir camiye gidersek yürüyüş de yapmış oluruz. Teravihe gitmeyecekseniz sadece yürüyüş de yapabilirsiniz. Akşam serinliğinde iftardan sonra iyi gelir. Ramazanda kimsenin zumba yapabileceğini sanmıyorum. :KK9:

Berivan hiç yazmamış nerelerde bir bilginiz var mı? :KK50: Çok özledim onu da. Nasıl oldu? İnşallah çok iyidir.

bana maıl atmıs ama okadar yogundum kı sıze haber etmeyı unuttum. emır sureklı gorusmeye calısıyormus o hayır demıs. emır onu tamamen ısten ayrıldı sanmıs falan. dedıgım gıbı hem ev tasıyacakları hem de bıraz uzaklasacaktı bır hafta ızınlıyorum demıstı aslında ıznının buhafta bıtmesı lazımdı.

Canım ben de çok çok özledim hepinizi. Sınavlarının güzel geçmesine çok sevindim. :KK52: Afyonda sosyoloji okuyan arkadaşlarım bu sene mezun oldular canım. Daha doğrusu erkek arkadaşımın arkadaşları. Memnunlardı ama sürekli ezber yapıp çok kitap okumaları gerekiyordu. Ben sosyolojiyi severim güzel bölüm. Sağlık yönetimi de bence çok güzel. Maliye okuyan çok var diye düşünüyorum. :44: Aklın karışmasın sakın sadece benim düşüncelerim bunlar. Bilişimin de önü çok açık bence. Matematik falan düşünmüyor musun peki? Felsefe? Bunları çok severim. :KK16: Ramazan diyetini uygulamamız lazım ipin ucunu baştan tutalım ki kaçmasın. :KK1: Spor olarak ben teravihe gitmeyi düşünüyorum. :KK1: Uzak bir camiye gidersek yürüyüş de yapmış oluruz. Teravihe gitmeyecekseniz sadece yürüyüş de yapabilirsiniz. Akşam serinliğinde iftardan sonra iyi gelir. Ramazanda kimsenin zumba yapabileceğini sanmıyorum. :KK9:

canm benm sagoll söledklern için içim rahatladıı kşke saglık yönetimi gellse bncede çokk güzl bölm sosyolojiide istiorum amaa erciyesste saglık yönetimi yk erciys istiorum bnde :44::44:

Gülümmmm nasıldı Bursa? Süper geçmiştir diye umuyorum. :21::21::21:

Fatoşuuum sen neler yaptın? :21:

Canım benim öncelikle sizler çook özledimm:KK16:

Evime geldim artıkk:KK3: aslında bir iyi bir kötü haberim var :KK17:
iyi olanı okul bitti kpss ye girdim şükür çok iyi geçti:21::21::21::21:
kötü haberse 55 den 57.3 e çıkmış kilom son 3 hafta sürekli yedim stresten:KK50:

selamlar herkese,öncelikle uzun zamandır giremediğim için özür diliyorum.çok zor zamanlar geçirdim.eşimin kronik bir rahatsızlığı var onunla ilgili.ve diyet falan kalmadı malumunuz.yarın tekrar başlamak istiyorum fakat hangi listeden başlıcam bilemiyorum.diyeti bıraktığımda 2. listenin sonundaydım.ilkinden tekrar başlamayı düşünüyorum.
bu arada yıllık izindeyim.5 gün sonra tekrar işe dönücem.çalışırken daha düzenli oluyorum.ilk listeyle yarın tekrar başlıyorum.

X