Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

[SUB][/SUB]
tatlım ben sana özelden yazarım skp sen girersin kayıt edersin benii:KK54:
cnm bizde sperm çıktıııııııııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hemde geçen cuma daha çokkk yeni:nazar::nazar: 6 tane canlı sperm çıktı menide hemde normal yolla çıktı yaaaaaa:KK52::KK52:
özeline bakkkkkkkkkk

İnşallah mini minicik, pamukçuk,tatlı mı tatlı sağlıklı bir bebişiniz olur. :KK52: :nazar::nazar::nazar::nazar:

Çok çok teşekkür ederim. Bir de doktorlar dememiş mi eğer ilaçla düşüremezsek kürtaj yaparız ve %50 çocuğun olmaz. :KK4: Nasıl psikolojisini alt üst etmişler var ya.
neeeeeeee o ne demek manyak mı o dr. beeeeeeee:KK47::KK47:
kadıncağızın psikolojısı ne olacak ufff alalhım yardımcısı olsun bu ne biçim uslup anlatış böyle ahh ahhhh:KK4::KK4:lazım daaaaa
ayy cnm ya ne kötüdür şimdi o uff ben yokken böleyim o bu durumda düşünemiyorum bile cnm inş atlatır bugünleri mevlam hemen tekrar nasip eder hamilelikte byu acı günleri unutur hafifiler acısı...:26:
İnşallah mini minicik,pamukçuk,tatlı mı tatlı sağlıklı bir bebişiniz olur. :KK52: :nazar::nazar::nazar::nazar:
çokk sağol güzelim duan ve dileklerin içinnnnnnnnn:KK54:

Canım rica ederim ne demek. Öncelikle hoş geldin. Bu listelerle doğru beslenmeyi öğrenecek ve bunu alışkanlık haline getireceksin. Koruma kısmını öğreneceksin yani. Zaten bir süre sonra istesen de miden almıyor çok fazla yemeği. Hemen doyuyorum mesela ben. Ramazan için gerçekleştirebilirsem çok güzel bir planım var. Eğer olmazsa başka bir planım mutlaka var. Ramazanda mutlaka bir ayarlama yapacağım merak etme kimse diyeti bırakmayacak. :-)

cevapların için çok teşekkür ederim.Bazı şeyler kafamda netleştiğine göre pazartesi bende başlıyorum. Hala burdan menü paylaşımı yapıyor musunuz? Bir arman sen toplam kaç kilo verdin bu zamana kadar?

Berivanımmm güzeller güzelim benim nasıl oldun iyi misin? Bursa'ya gittim size haber veremedim ertesi gün gidecektik plan değişti. Hem kuzenim evlendi hem de başka bir kuzenim dış gebelik geçiriyor hastanede yatıyor. :KK50: Lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar. :KK50: Hepiniz nasılsınız? Çok özledim sizleri. İnşallah herkesin keyfi yerindedir. Benim pek keyfim yok.

kuzenine çok geçmiş olsun dilerim en kısa zamanda her şey yoluna girer. Dualarımız onunla

asset.php

hayırlı kandillerrrrrrrrrrrrrrrrrr kızlarrrrrrrrrrrrrrrrr
gönlünüzdeki dilekelri mevlam kabul etsin inş:KK16::KK16::KK16:

Ben de mail attım cevap vermedi henüz. :KK50: İnşallah işten falan ayrılmaz. Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah.

bız dun konustuk sesı baya ıyıydı, ve hem ev tasıdıkları ıcın hem de ortamdan uzaklasmak ıcın bugunden ıtıbaren bır hafta ızın alacak ısten ayrılmıyor henuz. yok oyle bır planı sukur.

günaydın herkese..
dün kimseler yoktu.. yaz geldi herkes tatile çıkıyor sanırım ..ben de hafta sonu izne ayrılıyorum kısmetse.. tatilde bol bol yemek yemeyı düşünüyorum :))

bu hafta zaten pek vermemişim kilo öyle aynı civarlarda dolaşıyorum :)

berivan inşallah bu durumu kolay atlatır kızlar.. o kadar da kendını uzmesıne gerek yok yaa , bu kadar kısa zmanda bu kadar çok aşık olunabılır mı bılmyorum.. inşallah kolay atlatır.. nahif kız demek ki ..

ben hala o emire çok kızgınım :KK47::KK47::KK47::KK47:

Arkadaslar ben bundan bir ay öncede kadar Karatayla 3 ayda 6 kilo verdim.
3 kilosunu geri aldim, ama coook abarttim cooook, acisini iyi cikardim yani.

Malesef Karatay bana artik cok agir geliyor, mutsuz ediyor.
Coook kisitliyorsun kendini, meyve bile nerdeyse yasak. Yaz aylarinada girince ne yapacagimi sasirdim.

Simdi biraz sizi takip edeyim :KK9:

Arkadaslar ben bundan bir ay öncede kadar Karatayla 3 ayda 6 kilo verdim.
3 kilosunu geri aldim, ama coook abarttim cooook, acisini iyi cikardim yani.

Malesef Karatay bana artik cok agir geliyor, mutsuz ediyor.
Coook kisitliyorsun kendini, meyve bile nerdeyse yasak. Yaz aylarinada girince ne yapacagimi sasirdim.

Simdi biraz sizi takip edeyim :KK9:

hoşgeldinnn.

gerçi yaz geldi buralar ıssızlaştı herkesler tatilde sanırım :)

karatayda hiç ekmek ve nerdeyse hiç meyve yok bennde incelemiştim bir ara baya bi..tüm diyetlerde belli kilo sınra duraksama vardr
sanırım ben o döneme girdim :KK43:

bir de acısını çıkarınca kötü oluyor bir ayda verdiğin kiloyu iki haftada alabılıyorsun..

ben de bu ara biraz boşladım ara öğünleri filan kaldırdım , ama yıne de dıkkat ediyorum en azından geri almamak için..

bu hfta kimse kilo bildirimi yapmamış..
ben yazayım çünkü burdan takip ediyorum kendimi :)

aslında bir ara 68 küsürü gördüm ama şuan :KK43:

Başlama 1 nisan 2013 77,900 kg
şu anki durum 26/06/2013 69,300 kg.

valla cetvel 69 da kalmış abowwwwww :KK43:

Son düzenleme:
69 kilo olan bir insanda 1 kilo verir mi haftada?

öyleyse başliyim buna...

bence ne zamandır diyet yaptıgınla ilgili bişey bu, yeni başlıyorsan mutlaka verirsin ama 2-3 aydır devam ediyorsan yavaşlıyor kilo verimi sanki..

benim durm kötü kızlar yaa nerdesinizzz.. malum dönemde şişme mi oluyor kilo mı alıyorum benn :KK43: yemeye de başladım off :KK43:

Ben çok yeni bir diyet yöntemiyle 83 kilodan 62 kiloya indim arkadaşlar, kesinlikle hepinize tavsiye ediyorum. Tabi diyetle de desteklemeniz gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
ben seneler önce kadınlar klubune üye olmuştum ama şifremi bile hatırlayamadığım için yeni üyelik açmak zorunda kaldım.bir buçuk ay önce topiğinizi takip etmeye başladım.11haziranda da kendimi hazır hissettim ve 1. listeyi uyguluyorum.18gündür tek bir kaçamağım dahi olmadı (ay şununda tatına bakıyım bi lokmadan bişey olmaz bile demedim o kadar tuttum kendimi yani :-) ) ilk başladığımda tartılmamıştım.diyetimin 4günü tartıldım 71,3 kilo çıktım.üzerinden 8 gün geçti yine bi tartılıyım dedim bi baktım aman Allahım 71,4
kızlar bende mi bi gariplik var yoksa insan 1 haftada nasıl gr bille vermez hatta üstüne bide 100gr alır.nerde yanlış yapıyorum neyim eksik yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden herkese teşekkürler...

X