Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

dolunay yaklaştıkça iştah artışı baş gösterir canım. ayın 23 ü gibi dolunay olacak. aman yediklerinize dikkat edin çünkü bu dönemde yedikleriniz 2 kat daha fazla yarayacak vücudunuza :KK20:

aa hakkaten miii ..
kandil simidi geldi az önce ıkı tane yedim :)

yok dun bugun benden paso :KK43:

öncelikle herkese merhaba ve bizimle güzel listelerini paylaşan armana çok teşekkür ediyorum. Bir kaç gündür sayfanızı takip ediyorum ve çok hoşuma gitti. Beni de aranıza alırsanız çok sevinirim.Bu zamana kadar pek çok yol denedim kilo aldım verdim verdim aldım ama hiç biri kalıcı olmadı malesef. Artık kalıcı kararlı birşeyler olsun istiyorum.Sorularımdan önce kendimi tanıtayım :) 23 yaşındayım öğrenciyim ve 80.8 kilom boyumda 1.60 hedef 65

sorularım ise önümüzde ramazan var bu diyeti ramazan da nasıl sürdürebiliriz.Ramazana kadar yapıp sonra bırakmak istemiyorum.:KK43:
diğer bir sorum ise bu 5 listeyi uyguladıktan sonra koruma için napmamız gerekiyor.Malum verdikten sonrasıda çok önemli.Sorularıma yardımcı olursanız çok sevinirim.cevaplarımı aldıktan sonra bende aranıza katılmak istiyorum tabi sizde kabul ederseniz :)))

berıvan durumunu anlıyorum ama gerekırse bır hafta rapor alırsın ya da daha fazla. aılevı durumum var dersın yıllık ıznını sımdı kullanırsın uzaklasmak ıyı gelır ama bır erkek ıcın kocan olsa bıle o karıyerınden vazgectıgıne pısman olursun ne onu gorebılmek ne onu gorememek ıcın karıyerını gozardı etmemelı bence ınsan.

Neeeee? Berivan işten mi ayrılacakmış? :KK53: Olamaz sırf ona inat orada olmalı ki o şahıs her gün kafasına binlerce kez vursun böyle birini nasıl kaybettim diye. :KK47:

o zaman o b planına kadar ben a planını uygulayabilirim:) evde misafirim var ama elimden geldiğince uygulucam.onlarda ramazanda gidicek o zaman senin b planını uygularız:)8-9 kilo versem yeticek bana şu anda 58 kiloyum boyum 155 ama göbeğim simitlerim çok fena.en azından ben balon şişireyim işe yarıyormu gerçekten?

Balon karın kaslarını çok güzel çalıştırıyor. Zumbayı da tavsiye ederim çok güzel bir spor ben onu yapıyorum.

öncelikle herkese merhaba ve bizimle güzel listelerini paylaşan armana çok teşekkür ediyorum. Bir kaç gündür sayfanızı takip ediyorum ve çok hoşuma gitti. Beni de aranıza alırsanız çok sevinirim.Bu zamana kadar pek çok yol denedim kilo aldım verdim verdim aldım ama hiç biri kalıcı olmadı malesef. Artık kalıcı kararlı birşeyler olsun istiyorum.Sorularımdan önce kendimi tanıtayım :) 23 yaşındayım öğrenciyim ve 80.8 kilom boyumda 1.60 hedef 65

sorularım ise önümüzde ramazan var bu diyeti ramazan da nasıl sürdürebiliriz.Ramazana kadar yapıp sonra bırakmak istemiyorum.:KK43:
diğer bir sorum ise bu 5 listeyi uyguladıktan sonra koruma için napmamız gerekiyor.Malum verdikten sonrasıda çok önemli.Sorularıma yardımcı olursanız çok sevinirim.cevaplarımı aldıktan sonra bende aranıza katılmak istiyorum tabi sizde kabul ederseniz :)))

Canım rica ederim ne demek. Öncelikle hoş geldin. Bu listelerle doğru beslenmeyi öğrenecek ve bunu alışkanlık haline getireceksin. Koruma kısmını öğreneceksin yani. Zaten bir süre sonra istesen de miden almıyor çok fazla yemeği. Hemen doyuyorum mesela ben. Ramazan için gerçekleştirebilirsem çok güzel bir planım var. Eğer olmazsa başka bir planım mutlaka var. Ramazanda mutlaka bir ayarlama yapacağım merak etme kimse diyeti bırakmayacak. :-)

Berivanımmm güzeller güzelim benim nasıl oldun iyi misin? Bursa'ya gittim size haber veremedim ertesi gün gidecektik plan değişti. Hem kuzenim evlendi hem de başka bir kuzenim dış gebelik geçiriyor hastanede yatıyor. :KK50: Lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar. :KK50: Hepiniz nasılsınız? Çok özledim sizleri. İnşallah herkesin keyfi yerindedir. Benim pek keyfim yok.

Son düzenleme:
Neeeee? Berivan işten mi ayrılacakmış? :KK53: Olamaz sırf ona inat orada olmalı ki o şahıs her gün kafasına binlerce kez vursun böyle birini nasıl kaybettim diye. :KK47:

ılk gun boyle dıyordu su an tam ne dusunuyor bılmıyorum cunku kac kez yazdım ama cevap alamadım. tamamen ayrıldıgını bılıyorum emırden sadece.

Berivanımmm güzeller güzelim benim nasıl oldun iyi misin? Bursa'ya gittim size haber veremedim ertesi gün gidecektik plan değişti. Hem kuzenim evlendi hem de başka bir kuzenim dış gebelik geçiriyor hastanede yatıyor. :KK50: Lütfen dualarınızı eksik etmeyin kızlar. :KK50: Hepiniz nasılsınız? Çok özledim sizleri. İnşallah herkesin keyfi yerindedir. Benim pek keyfim yok.
hoşgeldin cnm bende bu aralar sık gelemedim buralara
ayyy geçmiş olsun inşş bu zor süreci çabucak atlatır rabbim şifa versin kuzenine
cnm ebnde bu aralar ii değilim diet miet kalmadı yemekte çok yemiyorum ama ne diet ne spor hiç bişey aypamadım bu adet döenmi beni mahvetti inşş pazartesiden sonra değişecek bu ruh halim:KK47::KK47:

canım nasılsın
ne gördüm demin ben:)))
güzelimmmm güzelimmmmm nerelerdesin kız sennnnnnnnnn
ne özledim seni sayfana ara ara bakıp duruyodum heeeeee:KK19::KK19::KK19::KK19:
ne gördün kızzzzzzzzzz
cnm benimde sana süprizim varrrrrrrrrrrrrrrrr sen ansılsın nasıl gidiyo anlat bensde anlatıcam yaaaa
tatlım ben im msn olmuyo skp den bana kayıt ol
özelden yaz olurmu özledim kız seni:KK54:

canım özel mesaj atamıyorum yaaa
uzun uzun sormak istiyorum, çok sevindim, çok umutlandım
nasıl oldu?
ya buraya özel mesaj geldi diye girdim, arkadaş olduğumuz için bir anda notunu gördüm
çook sevindimm

canımmm bende sseni:)))
inan bana hep dualarımdasın
özel mesaj at heme konuşalım cnm
ben atamıyorum, bu arada açayım skype

canım özel mesaj atamıyorum yaaa
uzun uzun sormak istiyorum, çok sevindim, çok umutlandım
nasıl oldu?
ya buraya özel mesaj geldi diye girdim, arkadaş olduğumuz için bir anda notunu gördüm
çook sevindimm
tatlım ben sana özelden yazarım skp sen girersin kayıt edersin benii:KK54:
cnm bizde sperm çıktıııııııııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hemde geçen cuma daha çokkk yeni:nazar::nazar: 6 tane canlı sperm çıktı menide hemde normal yolla çıktı yaaaaaa:KK52::KK52:
özeline bakkkkkkkkkk

Son düzenleme:
tatlım ben sana özelden yazarım skp sen girersin kayıt edersin benii:KK54:
cnm bizde sperm çıktıııııııııııııı:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
hemde geçen cuma daha çokkk yeni:nazar::nazar: 6 tane canlı sperm çıktı menide hemde normal yolla çıktı yaaaaaa:KK52::KK52:
özeline bakkkkkkkkkk

ayy evet canım onu gördümm zatenn
nasıl mutlu oldum anlatamama cnm
açyım skype heme ekliyorum

hoşgeldin cnm bende bu aralar sık gelemedim buralara
ayyy geçmiş olsun inşş bu zor süreci çabucak atlatır rabbim şifa versin kuzenine
cnm ebnde bu aralar ii değilim diet miet kalmadı yemekte çok yemiyorum ama ne diet ne spor hiç bişey aypamadım bu adet döenmi beni mahvetti inşş pazartesiden sonra değişecek bu ruh halim:KK47::KK47:

Çok çok teşekkür ederim. Bir de doktorlar dememiş mi eğer ilaçla düşüremezsek kürtaj yaparız ve %50 çocuğun olmaz. :KK4: Nasıl psikolojisini alt üst etmişler var ya.

X