Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

aaaa :KK52::KK52: pekala bi düşüneym ablacm bide herkes kayseriye gitt diyo çokk güzell bi şehr faln sizz ne düşünüyosunz ? :KK54::KK54:

ablacm çokk teşekkür ettm snde mezunn oluyosun olmasn blkide aynı yurtta olurdk :KK54::KK54: peki bşka nerelere gidebilirm böle güzl bi yrde okumak istiyorm üniyii herkes kayseriyi öneriyo amaa istedigm bölümler yokk ordada

belki buraya atanırım canım denemelerdeki puanım buraya yetiyo:KK34: denizli de güzel bildiğim kadarıyla canım

günaydınnnn...

Ağzından bal damlıyorr:) inşallah deriz en kısa zamandaa..

gerçi yaz geldi benim duzen baya bozuldu liste konusunda ama totalde kalori olarak az yıyorum ondan kurtarıyorum sanırım :)

ben hiç spor yapamıyorum artık :KK43:

kızımın sürekli hasta olması tum keyfimi aldı akşamları yapmak istemıyor canım hiçbişey..

ama gunduz öğlen ve akşamları işe-eve yürüyorum toplamda 30 dk eder :)

inşallah canım o kadar motive ediyor ki o anlatamam:KK9::KK9: kalori günlük alman gerekenden 300 bile az alsan fark ediyo canım

biz ev taşıyoruz dün mesajlaşmadık öyle sonra böyle tepkili dalgın falan bi unutkanlık üstündeydi sabah molasında yani 10 da bu hafa almaa çıktı ben içerde işlerimi hallediyorum telefonu çaldı sessize aldım şeytanya dürtüyo mesajlarına baktım anaaaaaaaaaaaaa ne göreyim eski sevgilisi sibellllllllllllllllllllllllll le mesajlaşmış dün ve ne yazmış bilior musun
sibel face saçları kesmişsin demiş
öküz : böyle daha iyi değilmi
sibel : bir kez daha açık aldum
öküz gülücük atmış
2 saat sonra sibel neredesin arayacak mısın
öküz işim var
sibel resindeki kız kim sevgilin mi
resimdeki de ben oluyorum
öküz hayır nereden çıkardın yazmşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
facem yok ama şirketteki arkadaşın var arkadaşlar dışında kimseye açık değil ailesi filan görmüyo ani iliişki duruda yok yazıyoooooooooo
o kadar sinirliyim ki tek bir mesaj attım sibelle mutluluklar asla hayatıma giremieceksin dedim
öküzdn gelen cevap konuşuruz yok öyle birseyyyy tam öküz tammmmmmmmmmmmmmm

evet canım yaa geldi çattı mezzuniyet face den bakarsın fotolara:KK34: evet hergün var mezuniyet bölüm bölüm canım seninki kaçıncı sınıftı:KK23::KK23: inşallah canım ya denemelerdeki gibi gelse razıyım ya:128:

Ayyy bakarım fotolara. :KK52::KK52: Benimki bu sene son. (inşallah:KK9:) Gelir gelir ben inanıyorum başaracaksın. :21::21:

aaaa :KK52::KK52: pekala bi düşüneym ablacm bide herkes kayseriye gitt diyo çokk güzell bi şehr faln sizz ne düşünüyosunz ? :KK54::KK54:

ablacm çokk teşekkür ettm snde mezunn oluyosun olmasn blkide aynı yurtta olurdk :KK54::KK54: peki bşka nerelere gidebilirm böle güzl bi yrde okumak istiyorm üniyii herkes kayseriyi öneriyo amaa istedigm bölümler yokk ordada

Kayseriyi bilmiyorum hiç. Ama orada kilo alırsın Sümüşüm ya. :KK20: Gelsin mantılar gitsin pastırmalar. :KK19: :KK9::KK9::KK9: Hangi bölümleri istiyorsun?

günaydınnnn...

Ağzından bal damlıyorr:) inşallah deriz en kısa zamandaa..

gerçi yaz geldi benim duzen baya bozuldu liste konusunda ama totalde kalori olarak az yıyorum ondan kurtarıyorum sanırım :)

ben hiç spor yapamıyorum artık :KK43:

kızımın sürekli hasta olması tum keyfimi aldı akşamları yapmak istemıyor canım hiçbişey..

ama gunduz öğlen ve akşamları işe-eve yürüyorum toplamda 30 dk eder :)

Yürüyüş de en güzellerinden bir spor. :21:

kızlar günaydın listelere bayıldım doğrusu hem çok katı değil insan bu listelerle çok aç kalmaz heralde.hiç tatlı yemiyormusunuz peki.birde bu listeleri ramazan ayına nasıl uyarlayabiliriz acaba?yoksa ramazanda dahamı relax olmak lazım.acayip kilo aldım herkes hamilemisin diyor eşim artık beni böyle görmek istemiyor çok zor durumdayım artık :KK43:

Hoş geldin aramıza canım. Tatlı yerine kayısı var tatlı ihtiyacını kesiyor. Meyve var. 3.listede çikolata var. Hiçbir şeyi hepten kesmiş değiliz. Ramazan ayı için aklımda bir şey var inşallah gerçekleştirebilirim de. Gerçekleştiremezsem de bir b planım var.

biz ev taşıyoruz dün mesajlaşmadık öyle sonra böyle tepkili dalgın falan bi unutkanlık üstündeydi sabah molasında yani 10 da bu hafa almaa çıktı ben içerde işlerimi hallediyorum telefonu çaldı sessize aldım şeytanya dürtüyo mesajlarına baktım anaaaaaaaaaaaaa ne göreyim eski sevgilisi sibellllllllllllllllllllllllll le mesajlaşmış dün ve ne yazmış bilior musun
sibel face saçları kesmişsin demiş
öküz : böyle daha iyi değilmi
sibel : bir kez daha açık aldum
öküz gülücük atmış
2 saat sonra sibel neredesin arayacak mısın
öküz işim var
sibel resindeki kız kim sevgilin mi
resimdeki de ben oluyorum
öküz hayır nereden çıkardın yazmşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
facem yok ama şirketteki arkadaşın var arkadaşlar dışında kimseye açık değil ailesi filan görmüyo ani iliişki duruda yok yazıyoooooooooo
o kadar sinirliyim ki tek bir mesaj attım sibelle mutluluklar asla hayatıma giremieceksin dedim
öküzdn gelen cevap konuşuruz yok öyle birseyyyy tam öküz tammmmmmmmmmmmmmm

Allah'ım gözlerime inanamıyorum tüm bunları yapan o çocuk mu? :KK47::KK47::KK47: Dövesim öldüresim geldi şu an onu. :KK4::KK4::KK4: Pislik şey yüzsüz nasıl böyle bir şeye cesaret edebilmiş. :KK4::KK4::KK4: Gerçekten çok öküzmüş yazdığı cevaba bak pislik şey. :KK4::KK4: Berişim lütfen üzülme ve sakin ol. Onun için üzülmene değmez. :KK47::KK47::KK47: Allah'a şükredelim ki çok geçmeden gerçek yüzünü gördün. Binlerce kez şükür.

anlattım selinim anlattım kendimi gerizekalı gibi hissediyorum valla o kadr zor tutuyorum ki kendimi ağlamamk işime yansıtmamak için ama içimde volkanlar kopuyo :KK14:

Hayatım lütfen öyle hissetme kendini. Kendini geri zekalı olarak hissetmesi gereken biri varsa o da o. :KK47: Geri zekalı ki senin gibi birini kaybetti.

Resmen beni aldattı ya neslihan şirketten arkadaşım diyo ki şimdi değiştirmiş face de ki ilişki durumunu artık herşey için çok geç asla affetmiyecegim onu hayvan üstü yaratık
mesela 1 damla aglasam bile gözlerim kızarır çorba gibi olur aynaya baktım nbasıl kızarmış dedim ya zor tutuyorum kendimi ağlayıp boşalmam ve unutmam gerek başıma ağrılar girdi :KK14:

Resmen beni aldattı ya neslihan şirketten arkadaşım diyo ki şimdi değiştirmiş face de ki ilişki durumunu artık herşey için çok geç asla affetmiyecegim onu hayvan üstü yaratık
mesela 1 damla aglasam bile gözlerim kızarır çorba gibi olur aynaya baktım nbasıl kızarmış dedim ya zor tutuyorum kendimi ağlayıp boşalmam ve unutmam gerek başıma ağrılar girdi :KK14:

arayacam senı bırazdan oldu mu

Ben de bir damla ağlasam kıpkırmızı olurum. :KK19: Şuna bak bir de ilişki durumunu değiştirmiş pislik öküz. :KK4::KK4::KK4::KK4: Bebeğim benim kıyamam sana ben. Asla affetme onu sakın. Affedeceğini de sanmıyorum zaten. :KK19: Üzülme lütfen değmez onun için. Sinir sistemine yazık vallahi. :KK4:

X