Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

tamam sen bılırsın

skype konusamıyoruz senınle uzunca konusmak ıstıyordum sımdı, oyuzden tlf dusundum ben forumda uzun kalamam

aldatma gıbı gorunuyor hersey sen yazınca ama ben yıne de arastır ve de dınle derım. Cunku emır cok ugrastı sevdıgı de bellıydı hem de bukadar kısa surede aldatması beklenemez yanı bunları da dusunerek. Sıbel baska bır arkadas olabılır mı bılmıyorum

ha durum kafa karıstırıcı tabıkı, hadı face de yazmıyor durumu, ama nıye baskasına sevgılım var demıyor. Senı saklıyor gıbı. Ama acaba senın aılenden dolayı gızlı tutuyor ve oyuzden soylememıs olabılır mı

aldatma gıbı gorunuyor hersey sen yazınca ama ben yıne de arastır ve de dınle derım. Cunku emır cok ugrastı sevdıgı de bellıydı hem de bukadar kısa surede aldatması beklenemez yanı bunları da dusunerek. Sıbel baska bır arkadas olabılır mı bılmıyorum

ha durum kafa karıstırıcı tabıkı, hadı face de yazmıyor durumu, ama nıye baskasına sevgılım var demıyor. Senı saklıyor gıbı. Ama acaba senın aılenden dolayı gızlı tutuyor ve oyuzden soylememıs olabılır mı

tek açıklaması kız takıntılı mış beni ttakıntı hanine getirmesini istemiyor muş ben ona sevgili mişiz gibi davranmıyor musum saçma salak seyler çocuk avutuyo evde durumları biliyorsun abla ne kadar hassas oldugumu kaldıramıyorumresmen en iyi ihtimal bile olsa affedemem onu

tek açıklaması kız takıntılı mış beni ttakıntı hanine getirmesini istemiyor muş ben ona sevgili mişiz gibi davranmıyor musum saçma salak seyler çocuk avutuyo evde durumları biliyorsun abla ne kadar hassas oldugumu kaldıramıyorumresmen en iyi ihtimal bile olsa affedemem onu

maılını cevapladım, eger hızlı yazısabılırsen maıl yazacagım tekrar sana. Yanı skype gıbı huzlı yazısmamız lazım kı yazayım hızlıca sana sorunsuz.

Ben bu ıhtımalı dusundum sen yazmadan once. Sneın aıle durumun bellı, calısan bır ınsansın. Ne ısyerınde ne evınde sorun olmasın ıstemıs olabılır oyuzden saklıyor olabılır bu mantıklı.

Ha ama kız ıle face den gorusme, sac mac yorumu da sacma. Sonucta eskı sevgılı, gorusmemesı dogru olur.

Sen affetsen de ona guvenemezsın senın guven duygun zaten cok zor gelısıyor ben buna uzuldum tartısmalar olur yanlıs anlasılmalar olur ama senın gıbı bırı zor atlatır eskısı gıbı olman cok zor olur buna uzuldum ıste.

Sevgılı konusuna gelınce o kel alaka bır durum. Ne yanı ? Ben sana dıyeyım sucunu bastırmak ıcın sen de eksık bulma ya da konu degıstırme olayına gıtmıs boyle bırseyı acarak.

berıvan durumunu anlıyorum ama gerekırse bır hafta rapor alırsın ya da daha fazla. aılevı durumum var dersın yıllık ıznını sımdı kullanırsın uzaklasmak ıyı gelır ama bır erkek ıcın kocan olsa bıle o karıyerınden vazgectıgıne pısman olursun ne onu gorebılmek ne onu gorememek ıcın karıyerını gozardı etmemelı bence ınsan.

Hoş geldin aramıza canım. Tatlı yerine kayısı var tatlı ihtiyacını kesiyor. Meyve var. 3.listede çikolata var. Hiçbir şeyi hepten kesmiş değiliz. Ramazan ayı için aklımda bir şey var inşallah gerçekleştirebilirim de. Gerçekleştiremezsem de bir b planım var.

o zaman o b planına kadar ben a planını uygulayabilirim:) evde misafirim var ama elimden geldiğince uygulucam.onlarda ramazanda gidicek o zaman senin b planını uygularız:)8-9 kilo versem yeticek bana şu anda 58 kiloyum boyum 155 ama göbeğim simitlerim çok fena.en azından ben balon şişireyim işe yarıyormu gerçekten?

biz ev taşıyoruz dün mesajlaşmadık öyle sonra böyle tepkili dalgın falan bi unutkanlık üstündeydi sabah molasında yani 10 da bu hafa almaa çıktı ben içerde işlerimi hallediyorum telefonu çaldı sessize aldım şeytanya dürtüyo mesajlarına baktım anaaaaaaaaaaaaa ne göreyim eski sevgilisi sibellllllllllllllllllllllllll le mesajlaşmış dün ve ne yazmış bilior musun
sibel face saçları kesmişsin demiş
öküz : böyle daha iyi değilmi
sibel : bir kez daha açık aldum
öküz gülücük atmış
2 saat sonra sibel neredesin arayacak mısın
öküz işim var
sibel resindeki kız kim sevgilin mi
resimdeki de ben oluyorum
öküz hayır nereden çıkardın yazmşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
facem yok ama şirketteki arkadaşın var arkadaşlar dışında kimseye açık değil ailesi filan görmüyo ani iliişki duruda yok yazıyoooooooooo
o kadar sinirliyim ki tek bir mesaj attım sibelle mutluluklar asla hayatıma giremieceksin dedim
öküzdn gelen cevap konuşuruz yok öyle birseyyyy tam öküz tammmmmmmmmmmmmmm

oturduğum yerde sinirimden çatladım..
erkekler böyledir her zaman B planı olsun ister elinde ikinci bir şans olsun ister..
Bence sibele zeytın dalı uzattı , bağlarımı koparmıyım bi yanda dursun diye..
önce bi konuş bence ,iyice bağır çağır boşalt içini.. onu ıssız bir yere götürüp iyice içindekileri kus..

Böyle biri için çok da üzülme! kendini heba etmene değmez!

Ahhh ah ben de evlenmeden önce bikaç platonik aşk yaşamıştım :) ne ağlardım ne ağlardım :) şimdi komik geliyor o hallerim..

bir gün sana da öyle gelecek :)

Hoş geldin aramıza canım. Tatlı yerine kayısı var tatlı ihtiyacını kesiyor. Meyve var. 3.listede çikolata var. Hiçbir şeyi hepten kesmiş değiliz. Ramazan ayı için aklımda bir şey var inşallah gerçekleştirebilirim de. Gerçekleştiremezsem de bir b planım var.

seliinnn ramazan planını beklıyorum halaa :)

evet çarşını göbeğinde bile dağ börtlemiş:KK9::KK9::KK9:

bu yoruma gülmekten öldüm desem yeridir :KK60:

Merhabalar kızlar gelin ne olur çok ihtiyacım var size emir den ayrıldım bitti onu parçalamamak ve ağlamammak için kendimi zor tutuyorum :KK43::KK43::KK43:

biz ev taşıyoruz dün mesajlaşmadık öyle sonra böyle tepkili dalgın falan bi unutkanlık üstündeydi sabah molasında yani 10 da bu hafa almaa çıktı ben içerde işlerimi hallediyorum telefonu çaldı sessize aldım şeytanya dürtüyo mesajlarına baktım anaaaaaaaaaaaaa ne göreyim eski sevgilisi sibellllllllllllllllllllllllll le mesajlaşmış dün ve ne yazmış bilior musun
öküz gülücük atmış
öküz işim var
facem yok ama şirketteki arkadaşın var arkadaşlar dışında kimseye açık değil ailesi filan görmüyo ani iliişki duruda yok yazıyoooooooooo
o kadar sinirliyim ki tek bir mesaj attım sibelle mutluluklar asla hayatıma giremieceksin dedim

anlattım selinim anlattım kendimi gerizekalı gibi hissediyorum valla o kadr zor tutuyorum ki kendimi ağlamamk işime yansıtmamak için ama içimde volkanlar kopuyo :KK14:

şimdi dönüp aynaya bak ve kendine tokat at, değmeyen bir ş...siz yüzünden ağlamaya üzülmeye değer mi diye kendine sor.. benim hikayemi hatırlıyor musun berişş ? intihar etmeyi düşündüğüm hikayemi ? değmez bacım inan ki değmez, kendimi övmem ama bu konularda tınlamıyorum artık isterse canımdan çok seveyim. değmeyecek biri için 1 damla gözyaşıma yazık, ağlayacaksam değene ağlarım. gerisi de çok ta fifiydi hani..!

Allah'ım gözlerime inanamıyorum tüm bunları yapan o çocuk mu? :KK47::KK47::KK47: Dövesim öldüresim geldi şu an onu. :KK4::KK4::KK4: Pislik şey yüzsüz nasıl böyle bir şeye cesaret edebilmiş. :KK4::KK4::KK4: Gerçekten çok öküzmüş yazdığı cevaba bak pislik şey. :KK4::KK4: Berişim lütfen üzülme ve sakin ol. Onun için üzülmene değmez. :KK47::KK47::KK47: Allah'a şükredelim ki çok geçmeden gerçek yüzünü gördün. Binlerce kez şükür.

yani. sevdiği için evlenen ve gerçek yüzünü sonradan gören bir sürü bayan var. hayatını mahvetmene izin vermedi Rabbim. oturup kalkıp şükretmen lazım ki kurtuldun, aynen benimde sözlümden kurtulduğum gibi.

merhabalar kızlar
dün olanları hafifce anlatayım bu emir her zaman ki gibi eve bırakmayı düşüneerek bizim servise bindi bende evin önünde değil de sazova da indim sessiz sakin park toplasan 4 insan var o kadar
nese gittik ama ben çok kötüyüm agladı aglayacagım o derese banka oturdum bu konuşmaya çalıştı konuşturmadım buraya seni dinlemek değil artık birlikte olamayacagız bunu bil diye geldim dedim ve o kadar tutmaya çalıştıgım gözyaşım konuşmaya manni olmaya çalıştı
neyse anlattım filiz abla biliyorsun evde olanları onları anlattım neden bu kadar erkeklere çevreye güzensiz olduğumu beni aldattıgını ve bunun özrü olmayacagını anlattım ben anlattım ama ona bakmıyorum gözlerim nasıl ağrıyo sanki aglamak içiin o günü beklemiş bu alvardı hatta 2 damlada olda ağladıgını gördüm ama beni kaybetti netice de çok pişmanım kuralları sen koy senin için yaşıyım neelr nelerrrrr
en son benimle evlen dedi keşke böyle olmasaydı ama asla dedim ve yanından ayrıldım buğün ikimizinde gözleri şiş tek kelime etmedik artıldınızmı sorularını ben yanıtsız bıraktım o hayır demiş ama ayrıldık güvenemem ona

merhabalar kızlar
dün olanları hafifce anlatayım bu emir her zaman ki gibi eve bırakmayı düşüneerek bizim servise bindi bende evin önünde değil de sazova da indim sessiz sakin park toplasan 4 insan var o kadar
nese gittik ama ben çok kötüyüm agladı aglayacagım o derese banka oturdum bu konuşmaya çalıştı konuşturmadım buraya seni dinlemek değil artık birlikte olamayacagız bunu bil diye geldim dedim ve o kadar tutmaya çalıştıgım gözyaşım konuşmaya manni olmaya çalıştı
neyse anlattım filiz abla biliyorsun evde olanları onları anlattım neden bu kadar erkeklere çevreye güzensiz olduğumu beni aldattıgını ve bunun özrü olmayacagını anlattım ben anlattım ama ona bakmıyorum gözlerim nasıl ağrıyo sanki aglamak içiin o günü beklemiş bu alvardı hatta 2 damlada olda ağladıgını gördüm ama beni kaybetti netice de çok pişmanım kuralları sen koy senin için yaşıyım neelr nelerrrrr
en son benimle evlen dedi keşke böyle olmasaydı ama asla dedim ve yanından ayrıldım buğün ikimizinde gözleri şiş tek kelime etmedik artıldınızmı sorularını ben yanıtsız bıraktım o hayır demiş ama ayrıldık güvenemem ona

zamana bırak herseyı. o senın kaderınse eger, bır sekılde tekrar bırarada olursunuz hayatta sunu kabul edemem, boyle bırı ıle olamam dersın ama bır bakmıssın olmussun. oyuzden sımdı zamana bırak.

emıre aldatma konduramıyorum, bu konuda tam olarak ne soyledı sana, ne dıyor acıklaması ne ?

zamana bırak herseyı. o senın kaderınse eger, bır sekılde tekrar bırarada olursunuz hayatta sunu kabul edemem, boyle bırı ıle olamam dersın ama bır bakmıssın olmussun. oyuzden sımdı zamana bırak.

emıre aldatma konduramıyorum, bu konuda tam olarak ne soyledı sana, ne dıyor acıklaması ne ?

açıklaması yok takıntılı mış onu takıntı haline getirip beni üzmesini istememiş sözde bende geçerli sebebin bumu inanmamı bekleme illa birlikte olmak değil aldatmak sen beni aldattın dedim öyle değil haklısın filan dedi hep aynı şeyler bakalım hayırlısı ona laıştım hoşlandım ama o aşık dı bana ben ona alışıp aşık oluyordum ama şuan içimde sinirden başlka birşey yok bakalım hayırlısı ablacım desteklerin için Allah razı oldun bitanecik ablammmmmmmmmmmmmm

öküz gülücük atmış
öküz işim var

canım ne dicemi bilemiyorum gerçekten:KK50::KK50: ama seviyodu o kadar peşinden koştu saçlarını kestirdi

7-Günde-15-kilo-Diyeti.jpg

Sevgili arkadaşlarım :KK16:

Bu güne kadar bu siteden çok faydalandım. Başkalarının üzüntülerine üzülüp,mutluluklarına sevinen altın kalpli insanlar var burada. Herkesin sorunlarına çözüm arayan,bulan,sorulara yılmadan cevap veren iyi yürekli arkadaşlarım hepinize tek tek teşekkür ediyorum :KK54:

Hep faydalanmak olmaz biraz da fayda sağlamak lazım değil mi :KK31:

Öncelikle şunu belirtmeliyim ki bir çok diyet deneyimim oldu bu güne kadar. Dukan diyetinden tut elma diyetine kadar çoğunu denedim. Hiç bir diyeti kötülemek gibi bir amacım yok yanlış anlamayın. Bana yaramadılar sadece :KK14: Her şey herkese yarayacak diye bir şey yok sonuçta.

Bu yazacağım diyet listesi (daha doğrusu listeler) diyetisyen listesidir. Kendi kafamdan uydurduğum bir liste kesinlikle değil :KK20:

Diyetten söz edecek olursak :

Bu diyet 25'er günlük toplamda 5 adet diyet listesinden oluşuyor. Diyet sonunda 18-20 kilo verilebilir :KK52: Yavaş ama sağlıklı bir şekilde kilo verebileceğiniz bir listedir. Zaten yağ yakımının çok kısa sürede gerçekleşmeyeceğini bilirsiniz :KK31: Ortalama haftada 1 - 1,5 kilo vereceksiniz. Ama YAĞ olarak vereceksiniz. Kesinlikle kas veya su değil! :KK8:

Yağ ölçümü de yaptırdım. Kesinlikle kas kaybım olmamış. Yağ kaybetmişim :KK24:

Diyeti denemeden sizinle paylaşmak istemedim :KK16:

1. listeyi denedim. 2. listenin bitmesine 3 gün kaldı. Hiç bir sağlık problemi yaşamadım Allah'a şükür. Bu yüzden gönül rahatlığıyla 2 listeyi sizinle paylaşabilirim. Diğer listeleri de denedikçe sizinle paylaşacağım :KK42:

Ben kaç kilo verdim ? : Diyete başladığımda 82.9 - 83 gibi bir kilodaydım. 2. Diyetin bitmesine 3 gün kaldı ve ben tok karnıma ve kıyafetlerimle şu anda 73.7 kiloyum. :KK9:

Gelelim Listelerimize:

1. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 2. listeye başlayacak.

2. listeyi bitirip daha fazla kilo vermek isteyenler 3. listeye başlayacak.

3. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 4. listeye başlayacak.

4. listeyi uyguladıktan sonra daha fazla kilo vermek isteyenler 5. listeye başlayacak.

UYARILAR !!! Salatanın içerisine patates, mısır, havuç, turşu ve bezelye koymamalısınız. Ve yemeklerinize de katmamalısınız :KK20:

Meyve öğününüzde yiyebileceğiniz meyveler: 1 yerli muz veya 1 portakal veya 1 armut veya 1/2 nar veya 2 mandalina veya 1 elma veya 1 havuç veya 1/2 greyfurt veya 1/2 ayva veya 1 kivi veya 1 dilim ananas veya 200 gr çilek veya 200 gr kavun veya 200 gr karpuz veya 150 gr kiraz veya 1 adet şeftali veya 7 adet erik veya 100 gr üzüm.

Günde 2 litre su içmeniz sizin yararınıza olacaktır.

ALTERNATİFLER : 1. listede öğlen arada bir köfte yerine bakliyat yedim. (Nohut,yeşil mercimek v.b) Döneri ısıtıp yenen dönerlerden kullandım. Köfteyi bazen kendim yaptım bazen de kasaptan hazır köfte aldım :KK17: Form bisküviyi illaki o tahta gibi olanlardan yemek zorunda değilsiniz. Mavi-Yeşil ( bu markayı gerçekten vermek zorundayım çünkü diğer markaların içerisinde şeker var bunda yok :KK34:) bisküvilerinden yiyebilirsiniz. Elmalı, limonlu, peynirli... Probiyotik yoğurt kayısılı dışında yediklerim de oldu. Orman meyveli, ananaslı falan da yedim. Kayısı yerine gün kurusu da yedim. Gün kurusunu daha sağlıklı buluyorum. Peyniri çoğu zaman tam yağlı ezine yedim. 1. listede sabah kendinize 2 dilim tam buğday ekmeği arası peyniri soğuk yemek yerine tost makinesinde tost yapabilirsiniz. Çaylarınızı tatlandırıcı ile tatlandırabilirisiniz.

EK SPOR : Sevgili Akrepciğimin önerisi ile bir taraftan zayıflarken bir taraftan karnımızın sıkılaşması için balon şişirmeye karar verdik :KK19: 1. liste bitene kadar günde 5 kere,2. liste bitene kadar günde 10 kere balon şişireceğiz. Bu şekilde her listede 5'er 5'er artırarak devam edeceğiz. :KK64:

Aklıma gelen şeyler olursa eklerim. Siz de aklınıza takılan her soruyu çekinmeden gönül rahatlığıyla sorabilirsiniz. Tartınızda bol eksili günler dilerim :KK16:

Kilo bildirim günümüz PAZARTESİ'dir.

bu diyete ek olarak tokluk hissi veren ve vücudunuzun günlük protein ve minerallerini karşılayan ve ayrıca enerji veren oriflame in nutrishake ürünlerinide kullanmanızı tavsiye ederim..https://www.facebook.com/OriflameIleYeniBirBaslangicEda

ne kadar doğru bir tavsiye..

berivan ben ona kötü sözler söylemek istemıyorum , çünkü yarın döner evlenırsınız nasip bu işler belli olmaz.. belki de şimdiye kadar ciddi düşünmedi kimseyle , senin sözlerin ona tokat gibi inmiştir..

şimdi akla kara belli olacak.. çaktırmadan izle onu bence.. hakkaten pişman mı değil mi, düzeldi mi diye?

yani ona dön demiyorum ama , ne bilim kıyamadım ben size :KK43:

herkese selamm..

kimseler uğramamış bugun???????????

kızlar çok acıkmaya başladım ben bu aralar :KK43: ara öğünleri yapmıyorum ilk gunler gibi..

herkese selamm..

kimseler uğramamış bugun???????????

kızlar çok acıkmaya başladım ben bu aralar :KK43: ara öğünleri yapmıyorum ilk gunler gibi..

dolunay yaklaştıkça iştah artışı baş gösterir canım. ayın 23 ü gibi dolunay olacak. aman yediklerinize dikkat edin çünkü bu dönemde yedikleriniz 2 kat daha fazla yarayacak vücudunuza :KK20:

X