Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

2 ay önce burun amelyatı oldum ve amelyattan sonra asırı kilo aldım bi iştah patlaması yasıyorum suanda 68 kiloyum boyumda 1.65 yaşım 20 kendimi cok kötü hissediyorum vücüut tipim tam anlamıyla armut biçiminde ve bu durum beni aşırı rahatsız ediyo aşırı olgun görünüyorum ne yapsam kilo veririm 10 kilo fazlam oldğunu söylüyorlar :/

Arkadaşlar kilo bekçisini duymuşsunuzdur. Kilo bekçisi online olarak seninle irtibatlı olan seni takip eden kişi. Ben bu listeyi çok beğendim. Bunu biriyle kadınlar kulübü sitesinde kilo bekçimi bularak karşılıklı yapmak istiyorum. Böyle daha etkili oluyor. Varmı bana arkadaşlık etmek isteyen biri. Yaklaşık aynı kilolarda olursak daha iyi olur. Hem bu sitede her gün birbirimize yazar takip ederiz birbirimizi hem de böylece kilo bekçiliğine para vermeden amacımıza ulaşırız?

canım nasıl geçti sınavın dua etmiştim sabahh inşallah iyidir

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımm benm çk mtlu ettn beni :KK54::KK54: ne kadrda iyisin evet güzl gçti ablacm :KK54::KK54: bnde sana edicem inş. sennkide çk ii geçr vlla sabahn körnde bana duaa etmn aklına glmesi beni o kadr mtlu ettiki altn kalpli şeyy seni :KK54::KK54:

gunaydın kızlarr...

bugun kilo bildirimi yok mu bıraktınız mı yaw bu işleri :KK53::KK53:

puffss kilo bekçisi nedir ki :44::44:

hafta sonum kötuydu kızım yıne hastalandı cumartesi akşamı ateş bekledim :KK43:(

evet ablacm :KK52::KK52: aşırıı kıskançç ve çokk inatçı süperr gaza gelr özünde ii biridr yanınadkinee çokk uyar o nası biri olursa odaa öyle olur yani şüphecidir ilişkilrde hemn açmazz kndini sevdimmide yine tamm sevn burçlardan insnlara küss kalamz amaa küstümmüde asla affetmez ama ksmesi için çok büyk bişeyy olması gerk insancıldr insnları sevr ve ii iletişim kurr genlde sözlerii yine çk etkileyicidr dostluga önem verr toplumda dikkat çekr genlde gzmeyi eglnmeyi sevr pekk evde oturmayı sevmez bişilr ypmk istr hepp böle yani uzun bi zamnda yibne devm ederim :KK54::KK54:

hahaa o zaman benimki oğlak değil :KK1::KK1::KK1::KK1:

merhaba kızlarrrrrr ben geldim biliorum bayağıdır giremedim topiğe takipte edemedim ama sevincimi paylaşmak istedim sizinle kızlar biliyorsunuz benim eşimden çocuğumuz olmuyo menide hiççç sperm yok evlendiğim aylardan beri hepp tedavi gördü eşim ama sonuç 0 oldu
ve 6 ay önce başak bi dr. tedaviye başaldı eşim
yaklaşık 6 aydır tedavideyiz cuma günü dr. kontrolüne gittik
eşim test verdi ve 7 seneye yaklaşık evliliğimde ilk defa 6 tane sperm görüldü...:nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
veeeeeee allaha hamd olsun şükürler olsun ki :KK52:bu günleri gördüm darısı cümle bebek isteyenlere olsun
şimdi 2 aylık tedavi sürecimiz daha var ağustos sonu tekrar test yapılacak o sonuca göre tüp bebek yapabileceğim inşllhhhh:KK76::KK76::KK76::KK76: inanın sevincimden ne yapacağımı şaşrırıyorum şimdi ama ilk duyduğumda şaşırıp kalmıştım:KK53: inş bundan sonrası gelir....:KK16: kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım burası diet topiği ama sizlerle paylaşmak istedim..:KK16::KK16:
şimdi kilomu yazayım kötü ama olsun
geçen hafta: 78.600
tartılmadan önce adet oldum sonuç bu hafta: 79.200
600 gr almışım ama adetin ödemi diye düşünüyorum inş bu hafta adetle bayağı ödem atmayı düşünüyorum...:26:

Son düzenleme:
$A.jpg $B.jpg $G.jpg $F.jpg $E.jpg $D.jpg $C.jpg $H.jpg açıklama :KK16:
ilk baştaki iki şirket resminde :84-83 kiloyum
sonraki şirket resmin de gömlek pantolon :66-67 kiloyum
beyaz gömlekli ve emirle olan resim de 65 kiloyum
kırmızı tişörtlü resimdede 64-65 arası bişeyim
maşa da oturan halim de 68 tam belli dedil emme durum buuuu
not resimler tıklayınca büyüyo:KK52:

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy canımm benm çk mtlu ettn beni :KK54::KK54: ne kadrda iyisin evet güzl gçti ablacm :KK54::KK54: bnde sana edicem inş. sennkide çk ii geçr vlla sabahn körnde bana duaa etmn aklına glmesi beni o kadr mtlu ettiki altn kalpli şeyy seni :KK54::KK54:

annem bana tam sınıf saatinde eder de bende öyle yaptım sana:KK9::KK9: çook sevindim canım benim ya iyi geçmesinee inşallah sıralama da iyi gelir istediğin bölüme gidersin tatlım benimm:KK54::KK54: canım benim sevdim ki seni dualara dahil oldun yani:KK34:

merhaba kızlarrrrrr ben geldim biliorum bayağıdır giremedim topiğe takipte edemedim ama sevincimi paylaşmak istedim sizinle kızlar biliyorsunuz benim eşimden çocuğumuz olmuyo menide hiççç sperm yok evlendiğim aylardan beri hepp tedavi gördü eşim ama sonuç 0 oldu
ve 6 ay önce başak bi dr. tedaviye başaldı eşim
yaklaşık 6 aydır tedavideyiz cuma günü dr. kontrolüne gittik
eşim test verdi ve 7 seneye yaklaşık evliliğimde ilk defa 6 tane sperm görüldü...:nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
veeeeeee allaha hamd olsun şükürler olsun ki :KK52:bu günleri gördüm darısı cümle bebek isteyenlere olsun
şimdi 2 aylık tedavi sürecimiz daha var ağustos sonu tekrar test yapılacak o sonuca göre tüp bebek yapabileceğim inşllhhhh:KK76::KK76::KK76::KK76: inanın sevincimden ne yapacağımı şaşrırıyorum şimdi ama ilk duyduğumda şaşırıp kalmıştım:KK53: inş bundan sonrası gelir....:KK16: kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım burası diet topiği ama sizlerle paylaşmak istedim..:KK16::KK16:
şimdi kilomu yazayım kötü ama olsun
geçen hafta: 78.600
tartılmadan önce adet oldum sonuç bu hafta: 79.200
600 gr almışım ama adetin ödemi diye düşünüyorum inş bu hafta adetle bayağı ödem atmayı düşünüyorum...:26:

canım benim çoookk sevinim inşallah başarılı bi şekilde biter tedava süreci ve topiğimizin bebişi olur:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ayrıca diet topiği ne demek öyle canım burda herşeyi paylaşıyoruz tabi ki böyle güzel haberi paylaşmıcan da ne paylaşıcaksın:KK34:

X