Sağlıklı kilo vermek isteyenler kesinlikle baksın!

ee kızlar kimse söylememiş ben bildirimimi yapayımmm..
sabah tartıldım gözlerim böyle olduuu :KK53::KK53::KK53:

Başlangıç :77,900 (1 Nisan 2013 )
Bugün : 69,00 (17 Haziran 2013)
Toplam verilen : 8,900 gr

tüm gruba teşekkürler

Maşallah maşallah harikasın. :KK9: :nazar:Ben de 66.200 çıktım. :21:

Başlangıç: 83
Bugün: 66.200 :21:
Gelecek:60 :KK53: :KK9::KK9:

kilo bildirimim çiçeklerim böceklerim kelebeklerimmmmmmm
başlangıcım :91
geçen hafta tartılmadım ama 66 yımdır
bu hafta 65 artık birşey yiyemiyorum :KK76:

resimleri begenen can dostlarımmm aradaki fark belli oluyor da sizleri gazlandırdı isem ne mutlu bana hepinize teşekkür ediyor ve aynı resimlerden sizlerden de bekliyorum :KK16:

merhaba kızlarrrrrr ben geldim biliorum bayağıdır giremedim topiğe takipte edemedim ama sevincimi paylaşmak istedim sizinle kızlar biliyorsunuz benim eşimden çocuğumuz olmuyo menide hiççç sperm yok evlendiğim aylardan beri hepp tedavi gördü eşim ama sonuç 0 oldu
ve 6 ay önce başak bi dr. tedaviye başaldı eşim
yaklaşık 6 aydır tedavideyiz cuma günü dr. kontrolüne gittik
eşim test verdi ve 7 seneye yaklaşık evliliğimde ilk defa 6 tane sperm görüldü...:nazar::nazar::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::5 2:
veeeeeee allaha hamd olsun şükürler olsun ki :KK52:bu günleri gördüm darısı cümle bebek isteyenlere olsun
şimdi 2 aylık tedavi sürecimiz daha var ağustos sonu tekrar test yapılacak o sonuca göre tüp bebek yapabileceğim inşllhhhh:KK76::KK76::KK76::KK76: inanın sevincimden ne yapacağımı şaşrırıyorum şimdi ama ilk duyduğumda şaşırıp kalmıştım:KK53: inş bundan sonrası gelir....:KK16: kızlar kusura bakmayın geçmişi okuyamadım burası diet topiği ama sizlerle paylaşmak istedim..:KK16::KK16:
şimdi kilomu yazayım kötü ama olsun
geçen hafta: 78.600
tartılmadan önce adet oldum sonuç bu hafta: 79.200
600 gr almışım ama adetin ödemi diye düşünüyorum inş bu hafta adetle bayağı ödem atmayı düşünüyorum...:26:

Rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin cümlemize İnşallah :KK16: Çokkkk sevindim canım, Herşey olumlu gider umarım :KK54::KK54::KK54:

tüm gruba teşekkürler

Maşaallah Maşaallah diyesim tuttu ve sana şarkı armağan edesim geldiiiiiiii :KK16: ( bayılırım bu filme :116: )

[video=youtube;f4BiCOIWNC8]http://www.youtube.com/watch?v=f4BiCOIWNC8[/video]

şekerim yorum yapsan da bana nesem az yerime gelseeeeeeee kurabiyemmmmm

ablacm bu dönemlerde böle bi sevginii neşeni dışa vuramama varr snde hani böylee ruhh haln güzl amaa dışardan durgun duruyosn amaa bu geçici agustoss senn ayın temmuzda bile bi harektlnme olucak ruhh halnde yeni kararlar alıcaksınn yeni şeyler yapıcaksın şmdide böle bişilr varr yeni fikirler yani :44::44: ayrıca sınavı sormuşsn mailde güzl gçti amaa bu pazrki daha önemli benm için kafmda çokk karışk napsam ne etsm blmiyorm tercih olarak yani o yüzden keyfim yk :KK54::KK54:

ablacm bu dönemlerde böle bi sevginii neşeni dışa vuramama varr snde hani böylee ruhh haln güzl amaa dışardan durgun duruyosn amaa bu geçici agustoss senn ayın temmuzda bile bi harektlnme olucak ruhh halnde yeni kararlar alıcaksınn yeni şeyler yapıcaksın şmdide böle bişilr varr yeni fikirler yani :44::44: ayrıca sınavı sormuşsn mailde güzl gçti amaa bu pazrki daha önemli benm için kafmda çokk karışk napsam ne etsm blmiyorm tercih olarak yani o yüzden keyfim yk :KK54::KK54:

ahanda bizi anlatıyo valaaaaaaaaaaaaa emir durgun du buğün hihiiiiiiiiiiiiii yeni fikirler mi hadi hayırlısı bakammmmmmmmmmmmmm:KK52:
ağzına parmaklarına sağlık hangi bölüm istiyorsun kardeşim girdi sınava sayısalcı matematik çok zordu diyo

merhabalarrrrr
menümmmmmmmmm
sabah :eksili köy ekmeği bilirsiniz büyük ağır oluyo ben o ekmeğin hastası yım sabah 1 dilim onu kızartım üstüne 1 çay kaşıcı ucu kadar yağ sürdüm ve peynirle çayla yedim
öğlen :çorba ve salata
akşama yok mesai deyim eve gidince meyve yiyeceğim
su 2 lt tamamladım çok şükür 2 de yeşil çay içtim
spor malesef yok şuan :KK31:

canım benim çoookk sevinim inşallah başarılı bi şekilde biter tedava süreci ve topiğimizin bebişi olur:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:
ayrıca diet topiği ne demek öyle canım burda herşeyi paylaşıyoruz tabi ki böyle güzel haberi paylaşmıcan da ne paylaşıcaksın:KK34:

Ayyyy şu an o kadar mutlu oldum o kadar mutlu oldum kiii. :KK52::KK52::KK52: Burası sadece diyet topiği değil tabii ki paylaşacaksın. :21: İnşallah sağlıklı bir bebişiniz olur. Çok güzel bir haber bu ya. :KK52: O aldığın kilo kesin ödemdir. Öyle oluyor zaten adet bitiminde bayağı gidiyor. :21:

canımmm çookk sevindim ben bilmiyordum bu durumu ama guzel haberle öğrenmiş oldum.. tebrikler inşallah tez zamanda hamiş haberini okuruz..
kızlar çokkk teşekkür ederim canlarım benim ya inş dualrınızla daha da güzel haberler alırım inşlhh:KK16::KK16:

tüm gruba teşekkürler
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:tebrik ederim cnmmmmmmm
tatlım kızına da çokk geçmiş olsun cnm inş hiçbişeyciği kalmaz bian öncee:KK34:
Maşallah maşallah harikasın. :KK9: :nazar:Ben de 66.200 çıktım. :21:

Başlangıç: 83
Bugün: 66.200 :21:
Gelecek:60 :KK53: :KK9::KK9:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kilo bildirimim çiçeklerim böceklerim kelebeklerimmmmmmm
başlangıcım :91
geçen hafta tartılmadım ama 66 yımdır
bu hafta 65 artık birşey yiyemiyorum :KK76:
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
kızlar bravoooooooooooo
darısı bana olsun bu kilolarrrrrrrrrrrrr
bu haftadan itibaren fulll başlıyorum spora bend egelicem o kilolaraaaaaaaaaaa
bana neeeeeee bende öle olmak istyommmmm :KK4::KK9:

çokk teşekkürlerrr...

17 kilo vermişsinn:KK53::KK53::KK53: maşallah sanaaaa örnek ol bize böyleee :KK53::KK53::KK53:

Ay sen öyle deyince ben de bir şok oldum. :KK53: :KK1: Allah'ım sana şükürler olsun. Bütün dostlarıma nasip et istedikleri kiloya ulaşmalarını. İnşallah hepiniz incecik bayanlar olursunuz (ben de tabii:KK1:) canlarımmmmmmmm. :KK54::KK54:

X